Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

iyi ama doğruluğundan emin değiliz ki ? sadece konuşma içerisinde geçerken edindiğimiz bir bilgi o doğruluğundan emin olamayız çünkü w.bell walterı kontrol altında tutup belli bir noktanın ötesine geçmesini istemiyordu. alternatif william'ın araba kazasında ölmesi daha çok walterın durumu kurcalamaması adına söylenmiş bir yalan olabilir. olaylar zincirinin sonunda varacağımız noktada onunla ilgili birşey göremeyene kadar emin olamayız bence çünkü walter ve w.bell'in ilişkisi oldukça sıradışı. bu yüzden sezon başından beri alternatif dünyada w.bell ile ilgili birşey görme umuduyla bekliyorum ^^

Sosyal ağlarda paylaş

Nessaftw said:

iyi ama doğruluğundan emin değiliz ki ? sadece konuşma içerisinde geçerken edindiğimiz bir bilgi o doğruluğundan emin olamayız çünkü w.bell walterı kontrol altında tutup belli bir noktanın ötesine geçmesini istemiyordu. alternatif william'ın araba kazasında ölmesi daha çok walterın durumu kurcalamaması adına söylenmiş bir yalan olabilir. olaylar zincirinin sonunda varacağımız noktada onunla ilgili birşey göremeyene kadar emin olamayız bence çünkü walter ve w.bell'in ilişkisi oldukça sıradışı. bu yüzden sezon başından beri alternatif dünyada w.bell ile ilgili birşey görme umuduyla bekliyorum ^^

gerçek dünyada leonard nimoy hacı ben oynamıyorum dedi

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Nessaftw said:

Alternatifi oynuyordur.

Sosyal ağlarda paylaş

Freedoom said:

dasaaa said:

Nessaftw said:

Alternatifi oynuyordur.

alternatif evrende william bell, usa başkanıymış...

Sosyal ağlarda paylaş

2 bölümdür tırt ilerliyor birde üstüne yayık balgamlı konuşan olivia çıktı cidden 1 bölüm daha tahammül edilemez o ses tonuna, ağzının ortasına biri vursa diye bekledim tüm bölüm. Bell böyle konuşmuyorduki hayret birşey ya.
Sosyal ağlarda paylaş

:s

bu olivia'nın ses tonu kasma dalgası nedir ya ? ne gerek var yani. daha önce o kadar insan içine giren ruh gördük, hiç biri ses tonu değiştirmedi, bilmesek bizi kandıracak. bide böyle yeni kalkmış yataktan su içmeden sigara yakmış sesi falan iğrenç ya. ayrıca geçen bölüm walter çan'ı olivia dan çok alakasız bi yerde çaldı, ruh girdi içine. şimdi bu bölüm kilisenin çan sesini duyunca geri çıktı ruh bi an falan. illa yakında çan çalması gerekiyosa başta nası geldi o ruh olivia çan'I duymadan ? yok yanında olması gerekmiyo çan gerekiyosa nası gün boyu çalan her çan da girip çıkmıyor bu ruh bir de olivia(bell) ile walter'ın tahta başında hangi tiren oldugunu çözme sahneleri de çok fena idi sanki, iki tane gezegenin en büyük bilim adamı ; "each train travelling at it's own constant velocity" yapma ya ? bu mu , 3 tane ordan geçen trenin hızıyla o dakikada nerde oldugunu mu buldunuz yani 3 dakika tahtaya rakamlar hesaplar yazıp , valla eiymişiniz ya. lise1 de çözüyorduk biz onları. son2 bölümdür çok rezil gidiyor güzelim dizi

Sosyal ağlarda paylaş

17. bolumun 1 dakika 41. saniyesinde acip suraya sunu yazmak istedim; olivia o ses ne ya ? gegirti kapi gicirtisi gibi, konusunca ...... oldunmu simdi, ne diye boyle konusturtmuslar bunu?

geri doneyim ama cok kotu midem kalkti resmen.

dislerini gormesek bari gulmesin hic birde bu ses :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...