Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

valla hiç heyecanlı değilim fringe hakkında. öyle zaman öldürmeye izlencek bir şey ama kesinlikle koca bir sezonu yine bir bok öğrenemeden kapatıcaz... en az lost kadar saçma bi sonu olcağına adım gibi eminim. 10 yıl sonra falan bunu alıntılar tekrar postlarım. nitekim lost gibi bir ömür sürebilir
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bi hafta sarışın diğer hafta kızıl Olivia. Bi hafta komik, garip, masum ve çocuksu Walter diğer hafta karizmatik, ciddi Walternate. Daha ne olsun be kardeşim çok iyi. John Noble en iyi erkek oyuncu ödülü alsın gerçekten şu diziyle ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Yardımcı olmuyo mu o. Yardımcı değilse yavaş alsın, rakipleri çook iyi :)

Bugünkü bölüm çok kötüydü. Fikir iyi ama uygulama, spesifik olarak senaryo kötüydü.

Ayrıca tam s1-2'nin bölümlük konu olayıydı, sonunda bu sezon ile o olaydan kurtulduk diye sevinmiştim...

Yeni eleman iyi oldu. Charlie'nin dönmesi de iyi oldu. Bu sezon ana konu ağırlıklı olursa çok iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

yardımcı oyuncu oluyor evet. ya John Noble'ın ödül alamamasının nedeni rakip diziler. yoksa John Noble'ın bu performansı rakip oyunculardan daha iyi bence. Ama karşısında tek bi konuyu her bölüm takip eden 2 tane dizi olunca zor oluyor. Karakterin devamlılığı çok önemli.

İstiyorum bu adamın böyle 12 bölümlük AMC veya HBO dizilerinde başrol oynamasını. Muazzam ya oyunculuğu, ses tonu mimikleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...