Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Össde kopya çekebilmiş pati var mıdır?

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

Ben ilk girişimde çekmiştim. Anfide girdim sınava. Alt taraftaki elemanın kimliğindeki nüfusa kayıtlı olduğu yeri bile görmüştüm. Milas. :) 1 geometri bir de Fen2 sorusu gördüm. 2'si de doğru çıktı. Fen2 sorusu bir sayfa uzunluğunda olduğu için neredeyse, şıkkı görmem zor olmadı.

Lgs de de bir matematik sorusu görmüştüm önümdekinden. Hiç unutmam, bir aralık vermiş. Bunun sayı doğrusundaki gösterimi nasıl tipinden bir soruydu. :)
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

olay o onundekşi angut senden iyi biliuo muda

kesinlikle abi... Zaten çoğu insan loto oynamaya giriyo ÖSS'ye, altılı oynar gibi dolduruyo, "ya tutarsa" ondan sonra... Ben tüm 180 soruyu da yaptım diye gözetmen "ooo tüm kağıdı doldurmuşuz?? vaaay" falan olmuştu. Düşün artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:
çektim diyen olursada inanma sen :)

lgs de çekmiştim ben cok rahat bi biçimde önümdekinden matematik şıklarını tak tak işaretledim.cocuk gözlüklüydü.tipide tam calıskan bi tipti

hehe bende lgs de çekmiştim sosyal bölümü mü ne, hocalar kagıtları toplarkan bende kalktım ayağa bütün sosyali aldım cıktım hiç bir yeri kazanamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

urmesque said:
önümde oturan çocuk saat tam 11:30 da "matematikten yaptıgım yanlışlar sosyal puanımı etkiliyor mu?" diye sormuştu. üstüne topuklu ayakkabı giymiş olan ve sürekli sınıf içinde gezinen kokoş gözetmen bu cocuğa cevap vermişti. bir 5 dk boyunca konuşmuşlardı.

hep bunlar yüzünden yoksa demet beş kere kazanmıştı şimdiye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...