Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Portekiz - Türkiye

Luinir

Öne çıkan mesajlar

ya oyun tarzları bile benzemiyor...
tecrübe denmiş oynadıkları maç sayısı var arda'nın ümit milli takımla başarıları var ayrıca tsl de bir takımın bütün sorumluluğunu almışlığı var...
arda kazımla denk falan değil ama kazım daha hızlı kontralarla arkaya adam kaçırma gibi bi planı varsa terimin doğru karar aksi taktirde saçmalık...
Arda Kazım'la denk diyen zihniyete cevap verdiğimden utanıyorum ve pc yi kapatıp çek maçını izlemeye gidiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu iş basit ben olsam ben de çakarım kazım'ı kanat'a.

Niye çakmayım. Arda dediğin adam, Türkiye Ligi içerisinde bile bulunduğu kanatta başarısız bir adam, başarısının sırrı ortadan içeriye sarkabilmesi.

Çaykur rizespor değil bu ortadan içeri alsın adamı.

Arda kanatta 5 para etmeyen, her aldığı topu harcayan, sıkışmaya baskıya gelemeyen ayağı yere sağlam basmayan bir oyuncu.

Hadi dağılın.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:

Niye çakmayım. Arda dediğin adam, Türkiye Ligi içerisinde bile bulunduğu kanatta başarısız bir adam, başarısının sırrı ortadan içeriye sarkabilmesi.

Arda kanatta 5 para etmeyen, her aldığı topu harcayan, sıkışmaya baskıya gelemeyen ayağı yere sağlam basmayan bir oyuncu.

Hadi dağılın.

Yapma Baluu (Yapma Hayrettin tonlamasıyla söylenir)
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer kanattan sabit gidip gelinicekse kazım daha yararlı olur bence. arda kanat adamı değil tam olarak. Daha çok içeri girip topu dağıtmayı veya adam eksiltip pas vermeyi tercih ediyo. Kazımın ortaları oldukça isabetli ve gücüyle dip çizgiye inebilir bu maçta diye düşünüyorum. Gücünün yanında hızını da unutmamak lazım.

Arda ve Kazım'ı direk karşılaştırmak yerine bu maç üzerinden karşılaştırmak daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

hamit ortada aurelio nun yanında oynamıcak mıydı ? Şimdi hamit'i sabrinin yerine çekti .. Zaten 4 1 4 1 oynamıcak mıyız biz .. kafam karıştı :S

Savunma belli
Önlerinde Aurelio
Onun önünde ortada Emre , Solda Tuncay , Sağda Kazım ..
İlerde Nihat ..

Mevlüt mü ortada oynucak veya Mevlüt sağda Kazım mı ortada ..

Yoksa ilerde Mevlüt oynucak Ortada Nihat mı ?

Niye böyle bişey yaptı Fatih Terim Anlamış deilim ..

Hamit Ortada Emre'nin yanında oynucaktı ya pfff! Sabri'de yerinde iiydi işte .. Niye bozarsın ki .. OFF OFF!!
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:

Hadi dağılın.

lol maçtan önce iyi güldürdün ya bizi neyse. futbol bilgine hayran oldum bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu maça böle başlamıcaktık

göbekte ayhhan ve aurello olmalıydı

4-2-3-1.sonucta portekiz bu boru değil

aurello tek başına zorlanıcak.emre bi yere kadar kosuo.adam top kesen admadeğil.hucum adamı.tuncay ve kazımda defansa pek yardım edemicek.arda olsa oda edemicek

iş defansta bitio.servet ve gokhan ne kadar iyi olursa o kadar az gol yeriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

2 sayfa önce açıkladım Baluu:

Rewendor said:

Kazım'ın teknik diye bir şeyden haberi yok. Tamamen sprinter kanat oyuncusu kendisi. Adam geçme, organize atak ya da oyun yönlendirme vasıflarından yoksun bir oyuncu. Arda ise fiziksel olarak Kazım kadar hızlı değil ama bahsettiğim tüm özelliklere sahip. Oyun stili olarak yavaş olsa da (koşacağı varsa da koşmaz hatta) kapasite, teknik ve oyun zekası açısından kat kat önde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...