Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Portekiz - Türkiye

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Ahaha. Kendini tatmin ediyor Terim şaka gibi.. Bir göz atalım bakalım maça nasıl bir dengeymiş bu..

Nuno Gomes'in 2 Ronaldo'nun 1 topu direkten dönüyor. Pepe'nin ofsayttan golü verilmiyor. 2 tane de gol yiyorsun.

Senin bir tane doğru dürüst kaleye şutun yok. Hala çıkmış oraya Terim Emre Aşık o kafayı güzel vursaydı 1-1 falan olurdu diyor. Gerçekten inanamıyorum ben Terim'e. Uefa kupasını alıp Galatasarayı 4 sene şampiyon yapan adam bu olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Servet ne alaka ya? İç yan bağlarında zedelenme varmış. O da mı çıktı oyundan? Offf :'(

sakat oynadı zaten.

rew valla ronaldo o kanadı bildiğin yok etti tek başına.

lan uğur boral bile oynardı be bu maçta :D

tuncay'ın adam dahi geçemediği kanatı folloş ederdi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
Ahaha. Kendini tatmin ediyor Terim şaka gibi.. Bir göz atalım bakalım maça nasıl bir dengeymiş bu..

Nuno Gomes'in 2 Ronaldo'nun 1 topu direkten dönüyor. Pepe'nin ofsayttan golü verilmiyor. 2 tane de gol yiyorsun.

Senin bir tane doğru dürüst kaleye şutun yok. Hala çıkmış oraya Terim Emre Aşık o kafayı güzel vursaydı 1-1 falan olurdu diyor. Gerçekten inanamıyorum ben Terim'e. Uefa kupasını alıp Galatasarayı 4 sene şampiyon yapan adam bu olamaz.

Terim'de espri yok kadro iyiydi, Hagi yaptı şampiyon fln :P

Terim'in uçağı sallanmış İtalya'ya giderken vurmuş kafayı bi daha kendine gelememiş..
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
çekler ve isviçreliler yavaş süpürsünler bizi. o kadar da değil. portekiz ekstrem bir takım farkettiyseniz. çok iyi defans çok iyi hücum yapıyorlar. çok hızlılar çok teknikler vs vs. yan topları da çok iyi, duran topları çok etkili. aksilik olmazsa finali görecekler diyorum şimdiden.

ne çekler ne de isviçre bu saydıklarımın yarısını yapamıyorlar. yapamazlar da. ayrıca isviçre daha iyi oynadı derken, farklı maçları izledik herhalde. gol atana kadar çekler daha ataktı. sonra isviçre tek pozisyon harici hiç etkili olamadı. çekler de 11 kişiyle mis gibi defans yaptılar. ah o direkten dönen top gireydi çeklere.

aksilik %99 olur merak etme cok ekstrem bir takim degiller.. Sadece adam gibi futbolculari var mac icinde nasil ekstrem bir hareket oldu ronaldo 45 metre kosup 6 kisi flnmi calimladi..
Alakasi yok modern futbolun gerektigi bos alana kos rakibin ustune bas pres yap tek pas yap yerden hizli ayaga oyna bunlar bize gore ekstrem ama su kupaya katilan takimlarin %90 i bunu yapiyor zaten malesef ki %10 luk kisimdayiz.. Macin 60 dakikasi 1.60 lik nihata hava topu atmaya calistik bence futbol oynamayi ogrenmeden once bazi seyleri cozmemiz lazim..

Ben acikcasi sormak istiyorum bu adamlar 1 aylik kamp doneminde ne yaptilar?

Hollanda Italya ispanya fln varken portekiz zor gorur finali..
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan Balta bana göre iyiydi.. C.Ronaldo ilk 30 dakika hiç birşey yapamadı, sonra Hamit'in kanadını dağıttı resmen. Bu Hakan Balta'nın kanadını iyi savunduğunu gösterir.

Zaten kimse Hakan Balta'nın ileri çıkmasını beklemesin. Bu adam Ankaraspor, Kayserispor maçlarında atağa destek vermiyor, C.Ronaldo'nun karşısında hücuma mı çıkacak yani ? Dünyanın en iyi sol bekleri Ronaldo'ya focus oluyor sadece o 90 dakika..
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
adam Ankaraspor, Kayserispor maçlarında atağa destek vermiyor, C.Ronaldo'nun karşısında hücuma mı çıkacak yani ? Dünyanın en iyi sol bekleri Ronaldo'ya focus oluyor sadece o 90 dakika..

Yanlız o dediğin GS'nin taktiği gereği.

Manisadayken ligin en golcü beklerinden biriydi Hakan Balta.
Sosyal ağlarda paylaş

yapma be abi hamit çıktı genelde de döndü, bir pozisyonda hamiti geçtikten sonra içeri daldı ronaldo, onu da servet kesti...

neyse çok gaza gelmeyelim portekiz iyi takım hatta çok iyi takım hedefleri olan bir takım, biz öle değiliz, diyebilirm ki 2000 de elimizden kaçırmıştık onları figolu kadrolarını.. o maçta daha iyi oynamıştık penaltı kaçırmıştık falan filan.. bu gün ise terim bile yenilgiyi çok dert eder bir halde değildi

takımın B planı var herlade
Sosyal ağlarda paylaş

gellidus said:
Mumu said:
çekler ve isviçreliler yavaş süpürsünler bizi. o kadar da değil. portekiz ekstrem bir takım farkettiyseniz. çok iyi defans çok iyi hücum yapıyorlar. çok hızlılar çok teknikler vs vs. yan topları da çok iyi, duran topları çok etkili. aksilik olmazsa finali görecekler diyorum şimdiden.

ne çekler ne de isviçre bu saydıklarımın yarısını yapamıyorlar. yapamazlar da. ayrıca isviçre daha iyi oynadı derken, farklı maçları izledik herhalde. gol atana kadar çekler daha ataktı. sonra isviçre tek pozisyon harici hiç etkili olamadı. çekler de 11 kişiyle mis gibi defans yaptılar. ah o direkten dönen top gireydi çeklere.

aksilik %99 olur merak etme cok ekstrem bir takim degiller.. Sadece adam gibi futbolculari var mac icinde nasil ekstrem bir hareket oldu ronaldo 45 metre kosup 6 kisi flnmi calimladi..
Alakasi yok modern futbolun gerektigi bos alana kos rakibin ustune bas pres yap tek pas yap yerden hizli ayaga oyna bunlar bize gore ekstrem ama su kupaya katilan takimlarin %90 i bunu yapiyor zaten malesef ki %10 luk kisimdayiz.. Macin 60 dakikasi 1.60 lik nihata hava topu atmaya calistik bence futbol oynamayi ogrenmeden once bazi seyleri cozmemiz lazim..

Ben acikcasi sormak istiyorum bu adamlar 1 aylik kamp doneminde ne yaptilar?

Hollanda Italya ispanya fln varken portekiz zor gorur finali..

Defans bloğu 3 chelsea bi real madrid ortasahası Quaresmanın nani nin yedek kaldığı bi ortasaha forvet nuno gomes vs takım son derece iyi ve final için benim de favorim ama bu TR nin rezil futbolunun bahanesi olamaz olmamalı umarım terim aklını başına toplar oyuncular da tek suçlu terim değil sahadaki tuncay,nihat ve emre kendi futbollarından çok uzaktılar milli takımın başına kimi koysan tuncay 11 başlardı ama işte kötü olduğunu görüp çıkarması lazımdı :(
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
Ohaha Scolari daha efsane çıktı ya.. Karşımızda kazanmak için sahaya çıkan takım vardı diyor. Kazanmak için herşeyi yaptılar diyor. Zaman zaman bizi zorladıkları anlar oldu, beklediğim gibi iyi oynadılar falan diyor. Yuh yani Scolari. :D

o şimdi Fenerbahçe'yi düşünüyor kafası karışıktır sgsdgds.
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
Ohaha Scolari daha efsane çıktı ya.. Karşımızda kazanmak için sahaya çıkan takım vardı diyor. Kazanmak için herşeyi yaptılar diyor. Zaman zaman bizi zorladıkları anlar oldu, beklediğim gibi iyi oynadılar falan diyor. Yuh yani Scolari. :D

Scolari efendi ve türk dostu bir adam o yüzden bu kadar yüceltiyor takımı. Emin ol içinden kıs kıs gülüyodur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Portekizin 3 topu direkten döndü. Ofsayt diye 1 golleri verilmedi ki bize aynı poziyon olsa aylarca hakeme sayarlar. İlk yarıda her atağa çıktıklarında ofsayt bayrağıyla durduruldular.

Eğer bugün 7-0 8-0 yenilmediyse bu dandik takım; rakibi 90 dakka ıslıklayan, ayağında top tutamayan takımı 90 dakka destekleyen taraftarının ve portekizin cenabet futbolcularından dolayıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...