Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Portekiz - Türkiye

Luinir

Öne çıkan mesajlar

bu nedir böyle ya.

marsilya beşiktaş maçında beşiktaş'ın oynadığı sırf defans oyunu vardı hatırlarsanız, aynısını izledik yine. fatih terim de gözünde aşırı büyüterek inanılmaz defansif bi kadro çıkarmış terbiyesizce bence. ayıp ama yani tek düzgün şut atamadan maçı bitirdik. rezil olmayalım ezilmeyelim bari diyordum onu da başaramadık. adamların 3 topu direkten döndü bir golleri sayılmadı 2 tane de attılar yani. daha ne yapabilirlerdi ki bize?

ronaldo'nun frikiğini çelmeyi başaran volkan'a, decoyu sahadan silen aurelio'ya ve defansta kendini aşan servete teşekkürü bir borç biliyorum, gerisi hikaye bu takımın.

emre belözoğlu beyin, tamam beyin ama nasıl olacak bu iş? aurelio emre'den fazla top kullandı farkettiyseniz. ne ağırlık koyabildi emre ne bişey yapabildi. mevlüt heyecandan ne yapacağını şaşırdı sağolsun. nihat elinden geleni yapsa da bir şut bile atamaması üzücü oldu. hakan balta defansif yönü biraz iyi ofansifi resmen olmayan bir oyuncuymuş. tuncay sağolsun ne yaptığı belirsizdi, bir dahaki maçta kendine gelmesi şart. gökhan zan yine bildiğimiz gökhan zan. biz ibrahim toraman'ı nasıl almaz derken bundan bahsediyorduk aslında. emre aşık zaten kötü.

ben bilmiyorum bu iş nasıl olacak da, umarım fatih terim bi dahaki maça adam gibi bi kadro çıkarır, isviçreyi ve çekleri kesin yenmemiz lazım. bugün maçı izlediyseniz iki takımın da çok kötü olduğunu görmüşsünüzdür. isviçre en kötü zaten ama çekleri yenip bu grupta portekizin altına geçmemiz şart. portekiz'in de bi zahmet iki takımı da yenmesi lazım. gerçi bilemiyorum işte. bi dahaki maç ne zaman bizim?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Yanlız Arda - Kazım tartışamsı boşaymış. Tuncay'ı kesip Arda - Kazım koymak lazımmış kanatlara. Ben bunu gördüm.

ben de buna katılıyorum valla.

kazım'ın oynaması taraftarıyım her zaman, adam oynadığı bölgede iyi çünkü, arda da öyle..

de nihat abi santrafor değil bu adam, tuncay bildiğin deivid, arkanda gökhan gönül gibi biri olursa oynar lafım yok, ama bu şekilde yalan oluyor tabiki.

ibrahim kaş dediler çok doğru, adam ispanya liginde oynayacak kalite evinde oturuyor.

Fatih Terim çok kötü kesinlikle..

Forvet dediğin adam da ya ümit ya ümit, çok zorlarsan semih. Ama ümit yani, adam santrafor abi striker onu koyacaksın nihat ne ?

hava topu yok o yok bu yok.

ii şut çekiyormuş gördük dağa bayıra..
Sosyal ağlarda paylaş

yani ikinci yarı başında sabriyi alıyosun oyuna mevlüt yerine. hadi dedim hamiti bayerndeki AMC yerine çekicek, sabriyi sağ beke ama bakıyorum sabri free role orta sahada takılıyo kafasına göre.al bari ardayı oraya çok daha faydalı olur sana. nasıl bir teknik direktörlüktür bu
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
bugün maçı izlediyseniz iki takımın da çok kötü olduğunu görmüşsünüzdür. isviçre en kötü zaten ama çekleri yenip bu grupta portekizin altına geçmemiz şart. portekiz'in de bi zahmet iki takımı da yenmesi lazım.

bugünkü maçta isviçre çeklerden daha iyi oynadı yalnız..
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
Mumu said:
bugün maçı izlediyseniz iki takımın da çok kötü olduğunu görmüşsünüzdür. isviçre en kötü zaten ama çekleri yenip bu grupta portekizin altına geçmemiz şart. portekiz'in de bi zahmet iki takımı da yenmesi lazım.

bugünkü maçta isviçre çeklerden daha iyi oynadı yalnız..

+1
ve bugünkü maçta o iki takımın da milli takımımızı bu oyunla silip süpüreceği de aşikar.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
byzasz said:
abi hakan şükür işte adama futbolu bıraktırıyorda, şu takımda bir uzun bir de nihat gibi hareketli golcü, tuncayı da kes, balta da kötüydü, gökhanda olsaydı bak nasıl oynuyor takım

Balta'nın nesi kötüydü yaw, Adamlar sol kanattan bir kere bile gelemediler. Ronaldo bile kanat değiştirdi mecburiyetten.
ciddimi sölüyorsun bunu anlamadım ben ronaldo balta yüznden mi kanat değiştirdi, yoksa ona karşı kanatda kademeli savunmayı görünce kazımın gidip gelmediğini görünce mi kanat değiştirdi..
hemen balta hiç çıkmadı maç boyunca onun tarafından bir tane atak yok( tuncayın da basiretsizliği gerçi ama ) kankatlar çalışsa eğer defansın göbeği de açılırdı..
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Karşında dünyanın en ünlü kanat oyuncuları varken zaten bir bek oyuncusu olarak açılmaman daha doğru bir karardır.

gökhan gönül isen açıl, döneceksen açıl.

dönmeyeceksen tabi açılma. nasıl açılsın. bence de gayet iyi bi karardı açılmaması.

of of, lan su sakatlıklar olmasaydı, bu yaz çok eğlenecektik.

fatih de denge felan diyor, ne dengesi allanı seversin, sabri mi kuruyor dengeyi. bırak ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulke olarak nasil rencide edilir sahada gorduk..

3 top direkten 1 yalan ofsayt gol iptali (o golu verse kimse niye verdin demezdi)

rakibin ustune gitmeye calisan tek kisi kazim kazim..

rakibe kadar kos adam karsina gelince don arkani geriye pas ver..

Portekiz oyununun %60 i ile fln oynadi zorladigimizi fln dusunuyorsaniz cok yaniliyorsunuz..

Attiklari golden zaten karsilarindaki takimi ne kadar kucumsedikleri, karsilarinda ne kadar zayif kaldigimizi anlarsiniz.. 2 kisi 6 kisinin arasindan gecip artik hali sahalarda bile atilmayacak bir gol attilar..

boyle top oynarsak gruptan sonuncu cikmayi birak yine gol atamadan turnuvanin en kotu takimi olarak doneriz ordan..
Sosyal ağlarda paylaş

çekler ve isviçreliler yavaş süpürsünler bizi. o kadar da değil. portekiz ekstrem bir takım farkettiyseniz. çok iyi defans çok iyi hücum yapıyorlar. çok hızlılar çok teknikler vs vs. yan topları da çok iyi, duran topları çok etkili. aksilik olmazsa finali görecekler diyorum şimdiden.

ne çekler ne de isviçre bu saydıklarımın yarısını yapamıyorlar. yapamazlar da. ayrıca isviçre daha iyi oynadı derken, farklı maçları izledik herhalde. gol atana kadar çekler daha ataktı. sonra isviçre tek pozisyon harici hiç etkili olamadı. çekler de 11 kişiyle mis gibi defans yaptılar. ah o direkten dönen top gireydi çeklere.
Sosyal ağlarda paylaş

hakan balta yapıcağı işi yaptı hocam önündeki adam ne defansa ne ofansa bi katkı sağlamazsa karşında dünyanın şuan için en önemli oyuncusu varsa zaten hücum düşünemezsin yapıcağı işi yaptı ronaldoyu durdurdu helal olsun...
Mehmet sahada Türk'ten daha türk oynadı helal olsun
Servet Kazım eleştirilere rağmen ellerinden geleni yaptılar helal olsun
Fatih terim bıraksın oyuncular kendi aralarında çıkarsın kadroyu gruptan çıkarız bu kadar saçmalanmaz
sokaktan 10 yaşında çocuk çevirsen o geçse takımın başına daha mantıklı oynardık...
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
çekler ve isviçreliler yavaş süpürsünler bizi. o kadar da değil. portekiz ekstrem bir takım farkettiyseniz. çok iyi defans çok iyi hücum yapıyorlar. çok hızlılar çok teknikler vs vs. yan topları da çok iyi, duran topları çok etkili. aksilik olmazsa finali görecekler diyorum şimdiden.

ne çekler ne de isviçre bu saydıklarımın yarısını yapamıyorlar. yapamazlar da. ayrıca isviçre daha iyi oynadı derken, farklı maçları izledik herhalde. gol atana kadar çekler daha ataktı. sonra isviçre tek pozisyon harici hiç etkili olamadı. çekler de 11 kişiyle mis gibi defans yaptılar. ah o direkten dönen top gireydi çeklere.

Türkiye bu maçtaki oyununu devam ettirirse gayet tabi süpürürler.

Ayrıca çek cumhuriyetinin kaleye şutu mu var allasen? atakları da yoktu adam gibi ilerde çoğalamadılar ki. şutu geçtim orta sahalarını geçip geri dönüyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...