Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Portekiz - Türkiye

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Spiegel said:
Chris_Metcalf said:
Baki Mercimek şart. soksdfg

yalniz bisi diyim mi o ilk golde emre asik yerine baki olsaydi orda gol olmayabilirdi o pozisyon

Ronaldo'yu durdurmak için adeta özel üretim silahtı aslında,sakatlardı Ronaldoyu,Deco'yu falan da turnuva sonunda diğer takımlara yaptığı hizmetlerden dolayı da prim alırdı diğer ülkelerden
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:
Ben şeyi anlamadım .. Sabri girdi dedim ohh işte Hamit'i ortaya alıcak Aurelio'nun yanına fln .. Ama Fatih Terim farklı düşünüyomuş , süper top tekniğine sahip Sabri'yi ortaya bıraktı.. Naptığını anlamadım Sabri'nin ben.. Free Role verdi herhalde Fatih Terim ona ..

Fatih Terim : Hade aslanım yürü !
Sabri : (Murloc Sesi)

terimi anlayabilen var mı zaten. sabrinin tek oynamadığı yer free role du onuda oynattı terim. helal olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
adamınbiri said:
kazım ve servet hariç tüm takım bok gibiydi berbattı böyle giderse 0 çekeriz biz

aurelio, sahanın en iyisiydi kazımla beraber. servet iyiydi.

11 kişide 3 kişi oynarsa 2-0 ı opunde basınıza koyun 10 -0 bitmedigi iyi olmus

evet aslında aurelioda iyiydi ama oda saçmaladı bi ara istikrarını bozmayan 2 kişi vardı servetle kazım(servetle kazımın en iyisi seçildiği bi takımı tartışıyoruz yaa!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

byzasz said:
emre fenere gitti ya hemen havaya girmiş, fener orta sahasında ileriye top zor çıkar yana yana :D

Yok aga o iş öyle olmaz işte.

Fener'in bi oyun anlayışı var, kötü de oynasa herkes, bişiler oluyor oyun içinde.

Bu neydi ya, bu kadar dağınık bir takım görmedim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin ortak kanısı maçın en iyilerinin Servet-Kazım-Aurelio olduğu görüşünde. Ben de öyle düşünüyorum.
Şimdi, bu takımda Kazım dışında dribbling yapabilen bir oyuncu yoktu maçta. Çok mu zor allasen, koş biraz yahu. Takımın genelinde olan bir problem korkaklık. Herkes 2 adım yanındakine atıyor topu, o gitsin, o ileri çıksın ben yapamam triplerde herkes. Bu yüzden top köşelere çekile çekile ölüyor.

Tuncay'a diyecek bir şeyim yok, babamla birlikte çok ahımızı işitti. Son dakikalarda vuramadığı topta kahroldum. Lan başka nasıl pas gelsin, vur işte hıyar. Çok sinirlendim o pozisyonda.
Leş oynadık. Berabere gidebilirdi ama dediğim gibi korkaklık en büyük problem. Böyle gidersek 0 çekeceğimizi düşünüyorum. Belki kalan 2 maçta bir beraberlik çıkarabiliriz. 0 ya da 1 puanla veda ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
İleriye Ümit Karan gibi bitirici bi adam şart kafadan zaten. Hadi onu almadın benzer şeyler yapabilecek Halil'i ne atarsın kadrodan? Tamamen ManU futbolu özentiliğinden. Ama bu takımla bu kadar oynanır o

abi zaten su takıma lazım olan Ümit Karan.. Galatasaray bilemiyor o adamın kıymetini.

lan Fener'de olacak ki o ümit karan aahhh..

Her yerde ilk 11 çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

kimsenin ileir falan diye gösterdiği yok yaa bırakın biraz gerçekci olun rezil olduk.

oyunu servet kuruyo varmı böyle bişey yaa tuncay diye bi kazma çıktı başımıza nolduysa onun yüzünden oldu dünyayı yedi.

arda nerde anlayamıyorum hala semihi alıyo oyuna orta saha yok rezil gibi geriye döndük durduk şaka gibi ayakta duramıyoruz seneler öncesine döndük yine şanslıyız fark yemedik. adamlar dalga geçti bizle
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Rewendor said:
İleriye Ümit Karan gibi bitirici bi adam şart kafadan zaten. Hadi onu almadın benzer şeyler yapabilecek Halil'i ne atarsın kadrodan? Tamamen ManU futbolu özentiliğinden. Ama bu takımla bu kadar oynanır o

abi zaten su takıma lazım olan Ümit Karan.. Galatasaray bilemiyor o adamın kıymetini.

lan Fener'de olacak ki o ümit karan aahhh..

Her yerde ilk 11 çıkar.

Buna katılıyorum kesinlikle.

İşte ilerde baskı yapan top indiren defansı bozan bi adam olmayınca adamların defans göbeği arkasını kaşıya kaşıya esneye esneye bizim ceza sahasına kadar geldi verkaçını yaptı golünü attı.
Sosyal ağlarda paylaş

byzasz said:
abi hakan şükür işte adama futbolu bıraktırıyorda, şu takımda bir uzun bir de nihat gibi hareketli golcü, tuncayı da kes, balta da kötüydü, gökhanda olsaydı bak nasıl oynuyor takım

Balta'nın nesi kötüydü yaw, Adamlar sol kanattan bir kere bile gelemediler. Ronaldo bile kanat değiştirdi mecburiyetten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...