Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Portekiz - Türkiye

Luinir

Öne çıkan mesajlar

boyle bi kanatlara sıkısmalar
cızgıde bı ortaya bı gerı cızgıye kısa paslar
ileriye donukluk sıfır, oyun okuma sıfır

emreden şişen toplar tuncaydan inleyen nağmeler

nihat yok. sabrinin ne işi var filan takımda, ah be gokhan gonul tam sakatlnıcak zamanı buldun offffffff
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:
kaybediyosak hep beraber kaybediyoruz
kendi futbolcunu yuceltince egon mu tatmin oluyor?
bagırıyoruz burda sabrinin ne isi var diye helal olsun marco diyoruz hala yok fenerli cok olsa 5 atardık yok bjk lı olsaydı gol yemezdik gsli olsa hücumda sıkıntı cekmezdik

sende espriyi ciddiye alıp sinir yapma be kardeşim. bir git ya.

Ayrıca hep beraber kaybetmiyoruz, almanlarda yenerse 30 euro cepte, sağol Terim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Buyse said:
volkan 6
gökhan zan 5 emre aşık 3
hamit altıntop 6
servet çetin 8
hakan balta 6
emre belözoğlu 6
tuncay şanlı 4
kazım kazım 8
marco 9
nihat 5
mevlüt 6 (semih 5 )

Aynı maçı mı izledik? Kazım a 9 puan? Yok artık...

kazımı özellikle dikkatli izledim. top ayagındayken doğru pası veren, 1 veya 2 kişiyi geçen fizik özelliğini kullanan tek adamdı. hucumda ayakta kalan tek adamdı kazım. 8 verdim ayrıca 9 deil.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Emre takımın beyni naaptı bilmiyorum anlamadım bu çocuk son hazırlık maçında iyiydi. Gerçi dediğim gibi portekiz bu, hep kötü futbolcular bizdekiler de.

Emre'nin takımın beyni olduğunu onlar da çözmüş, adama top göstermediler, ileride kesinlikle oyun kurdurtmadılar, yarısahaya kadar servetin yanına geldi oyun kurmak için o da bir işe yaramadı haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şeyi anlamadım .. Sabri girdi dedim ohh işte Hamit'i ortaya alıcak Aurelio'nun yanına fln .. Ama Fatih Terim farklı düşünüyomuş , süper top tekniğine sahip Sabri'yi ortaya bıraktı.. Naptığını anlamadım Sabri'nin ben.. Free Role verdi herhalde Fatih Terim ona ..

Fatih Terim : Hade aslanım yürü !
Sabri : (Murloc Sesi)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...