Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seveni çok olan, ama nedense sevemediğiniz oyunlar...

SturmVogel

Öne çıkan mesajlar

HoI, Crusader Kings (ÖZELLİKLE), EU serisini ve bu tattaki oyunları sevmiyorum arkadaş (tamam, beceremiyorum).
Menajerlik oyunlarını da sevmiyorum, hem beceremiyorum hemde direk futboldan tiksinmiş bir insanım.
Black&White'ı sevmiştim, ilginç bir şekilde Sims'i de seviyorum ama oynamıyorum aslında, ev yapıp yapıp sıkılıyorum ehue.
Sosyal ağlarda paylaş

halo

oyandim bana gore so nderece vasat bir FPS
bu akdar halo manyagi nerden cikti anlam veremedigim gibi microsoft un iksboks u sattirmak icin zorla sisirdigi bir balon gibi geliyor halo bana

tur olarak spor yaris vs filan sevmedigim hatta kactigim icin yorum yapmiycam cunki insanin sevmedigi bir turun bas yapitlarina boktan demesini son derece anlamsiz buluyorum

PES iyi bir seridir ama futboldan tiksiniyorum diye pes kadar boktan oyun gormedim dememin luzumu yok ki bu topicdede cogu kisinin yaptigi bu :p

ha bide turden komple nefret etsen bile o ture ait kendini oynatabilen cok saglam oyunlar cikiyor ben o oyunalra sapka cikariyorum
need for speed underground 1 misal bunaa guzel bir ornek yada omrunde futbol oynamamis izlememis futboldan tiksinen adama turkiyeden ilk orjinal oyununu aldiran fifa99
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
onu zamaninda oynicaktin, simdi oynayinca bisey anlasilmiyo. bu ne lan grafiklere bak, ne bicim oyun lan bu diyosun.

zamanında oynadım zaten. Saçlarım dökülecek yaştayım :D
Griswold said:

HoI, Crusader Kings (ÖZELLİKLE), EU serisini ve bu tattaki oyunları sevmiyorum arkadaş (tamam, beceremiyorum).

Zaten neredeyse kimse sevmiyor. Sınırlı bir kitleyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:
menejer oyunu bi insan için bukadar mı sıkıcı olabilir ya. hiç zevk almıyorum hem =/

Bunun sırrı Hotseat Multiplayer: Bende bir süre öncesine kadar nefret ediyordum. Fakat birgun arkadaş ziyarete geldi yolda da otobuse binmeden oyunu görmüş almış. 2 gun kalıcak geri dönücek, adam gezmeye geldi evden çıkmadık, uyumadık, yemek yiyip CM oynadık. Eski hikaye tabi bu şimdi yeni kral FM galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

GTA ve GTA II çıktığında "ne lan bu demiştim"

GTA III tam aradığım tarzda bir oyundu, Vice City çıktığında ise tabiri caizse bütünleşmiğim oyunlardan oldu, kastırıp gidebildiğim son yere kadar hilesiz gitmeye çalışmıştım. (maalesef Lance'i kurtarma görevi buglarla dolu olduğundan orda her 4 saniyede bir aspirine hilesi yapmak zorunda kaldım) Sonrasında da uzun bir süre daha oyunu hilesiz, sadece quest yaparak oynamaya devam ettim. Vice City hala oyun dendiğinde aklıma gelen isimdir.

Peki bunu niye yazıyorum, evet San Andreas'ı da sevemedim. Vice City'nin hemen ısınabildiğiniz ortamından uzaktı, önceki oyunun soundtrack'i tam bir şaheserken S.A. o çeşitliliği sunamıyordu. İnanılmaz bir oyun alanı ve genişliği vardı, tamam. Ama Vice City'de çok iyi verilen mizah/dram dozajı S.A.'da aynı miktarda değildi.

Sanki geceyarısında yayınlanan ucuz aksiyon filmlerinden birisini izlediğim fikrine kapıldım.

Sanırım, Rockstar sonrasında çıkacak hiçbir GTA'da Vice City ruhunu kolay kolay yakalayamayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...