Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanoute Fenerbahçe'de

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Lorrotar said:
2 sinin basında adı bile çıkmadı diyor.ama roberto carlos u unutturucak transferler diyor.yani hem meşhur hem adı basında yer almamış.tek seçenek kalıyor.

Adriano - Henry

SFOĞSDFSDĞFO

gülmüşsün de carlos'u unutturacak basında adı geçmemiş forvetleri say bakim:D
ciddi şekilde bu tarz futbolcular çıkıyo karşımıza ama neden bilmiyorum benim içimden şöyle bi owen demek geliyo nedenini bilmiyorum valla.
Sosyal ağlarda paylaş

adriano'nun adı basında nasıl çıkmadı? bugün bile yazıyor fotomaç bas bas.

artı henry'nin fenere gelme ihtimali ronaldinho ile falan aynıdır. imkansız yani abartmayın. fenerbahçeyi küçümsemek adına falan demiyorum da, türkiye liglerinin standartlarının çok yükselmesi lazım o tarz adamların gelebilmesi için. mantık çerçevesinde düşünmek lazım ayrıca. aziz yıldırım kendisi çıkıp demedi mi eto'o 40 milyon euro bonservisi diye. basın hediye edecekse memnuniyetle alırız demedi mi?

diğerlerinin bonservisleri onlardna aşağı kalır mı sizce? ayrıca barcelnoa'da henry dışında yıldız kalmayacak bu sene. niye henry satılsın.

ben bu henry olayını niye ciddiye aldım onu da bilmiyorum ya neyse.

adriano gelsin fenere. brezilya maçında gayet iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

o gelmez bu gelmez demekten vazgeçemediniz bi ha. büyük konuşmayın işte sonra üzülüyorsunuz. üzüldüğünüzü görünce bende üzülüyorum bak, duygusal adamım nitekim.

yani "kanoute, çok zor be" falan yazın ama arada ufak bi aralık bırakın. hani saygınlığı koruma baabında diyorum. heba olmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
valla mumu, bu işler belli olmuyor pek. anelka icinde gelmez diyenler vardı, roberto carlos icinde.

henry almış yaşını, kanoute almış yaşını neden gelmesin?

Kanoute gelir de, Henry zor. Adam almış yaşını dediğin daha 31 yaşında. Üstelik de Barca'dan aldığı ücreti FB karşılayamaz. FB'nin o tip bir oyuncunun aklını çelmek için o oyuncunun o dönemki yıllık kazancının ya da önümüzdeki sene için opsiyonlarının (bayağı) üstünde para vermesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

aziz yıldırım kadar baskanı oldugu klube para hibe eden baska yonetici varmıdır?
yada nihat ozdemir kadar?

forma satısları ortada, feneriumlar ortada taraftar kart satısları ortada..

kendi halinize agliyacaginiza, aziz yıldırımı elestirmekten ne anliyorsunuz yahu, 2-3 forma alın klubunuze para gelsin.

şahsen ben hobi yaptım mesela, her ay bisiler aliyorum mutlaka. bi ay 10 milyonluk kupa oluyo bu bi ay 100 mılyonluk forma.
maddi durumuma gore :)

fenerbahçe maddi temellerini cok saglam atmakta, hazıra dağ dayanmaz ada arsa satmakla olmuyor bi yerde getirisi bitiyor.
bi bakarsınız tepe taklak olmus yıllardır taraftarı oldugunuz takım.

tehlikenin farkındamısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Yıldırım kendisi söyledi "Shevchenko diyorlar, bu adam 9 milyon euro alıyo yılda. Biz nasıl karşılayalım bu parayı" diye

tam olarak öle demedi. bu adamın bonservisi 42 milyon euro, ve senede 9-10 milyon euro alıyor. 3 senelik bu adamı alsak toplamda 70 milyon euro eder. bunu nasıl ödeyelim dedi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...