Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanoute Fenerbahçe'de

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:
ntv pek sikmaz ya... ama resmi sitede gormeden inanmam.

Yine de icime cok sinmedi ne yalan soyleyeyim, kanouteyi Tottenhamdaki gunlerinden hatirlarim ve sevmem cok :P

evet ondan açtım zaten, emre transferini de bilmişlerdi..

oba bu sene şenlik var. kanoute dindar, şeriatçi, fetocu sdfsdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
bu transfer gerçekse ki hava alanına inmeden inanmam çok güzel ve yerinde bi transfer olmuş

Bence Fb açısından çok zor olmamıştır,bu adamı Avrupanın baş takımları almaz gideceği yer Man. City,Everton,Fiorentina tadında takımlar olurdu,bunlara gideceğine Fenerbahçe gibi Avrupa'ya kendini kanıtlamaya başlamış şampiyonluğa oynayan bir takıma gitmesi gayet doğal + Gilardino gibi genç sayılayacak isimlerin 1.45 m euro aldığı liglere gideceğine paşa gibi alır 4 m Euro aslan gibi de oynar.
Sosyal ağlarda paylaş

Arada biraz fark var, Lyon şampiyon da oluyo :P

Şaka bi yana çok güzel transfer.

31 yaşındaki adama 20 milyon euro çok bana kalırsa, ama zaten başka türlü de vermezlerdi.

Eğer yatmaya gelmediyse 2 sene çok şey yapar Avrupa'da. Yanlız 5 senelik kontrat çok düşündürücü. 2 sene sonra 33 yaşınaki adamı kolay kolay elden de çıkartamazsın. Ha, zaten adam garantisi olsun diye 5 sene olmazsa gelmem demiştir başka türlü gelmeyecektir ondan kabul edilmiştir heralde.

Maraton ilginç biçimde 2 gün evvel duyurdu, bonservisi ve 5 senelik kontratı da dahil olmak üzere detaylarıyla, ama ciddiye almamıştım, doğruymuş meğer... vay vay..

GS'ye transfer şart artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...