Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu yaz neler yapacaksınız?

_TaYFo_

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
yazın alacağım dersler de belli oldu

MATH244 Linear Algebra. Daha önce aldığımız math201 matrix theory üstüne cila olarak alıyorum bunu, yaz yaz neden yapıyorum kendime bu tür şeyler emin değilim.

PHYS325 Mathematical methods in physics. hocası iyiymiş dayanamadım.

HTR311 History of the Turkish Republic - zoraki seçmeli :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
yazın alacağım dersler de belli oldu

MATH244 Linear Algebra. Daha önce aldığımız math201 matrix theory üstüne cila olarak alıyorum bunu, yaz yaz neden yapıyorum kendime bu tür şeyler emin değilim.

PHYS325 Mathematical methods in physics. hocası iyiymiş dayanamadım.

HTR311 History of the Turkish Republic - zoraki seçmeli :p

Madman! You're a madman.
Sosyal ağlarda paylaş

Iste simdi Cesme'deyiz. 29'unda Istanbul'a doneyim dedim. 4'unun gecesinde ucusum Viyana'ya. 7'sinde Almanca kursu basliyor. E bir yandan da spor yapayim diyorum. Yuzme evet, yuzmeye karar verdim. Az biraz vucut da calisirim. Oturma iznim tamamlaninca soyle bir Orta Avrupa gezisi olur herhalde. Ilk yaz gelenim gidenim olmaz. Kafa dinlerim. Aaa en sevdigim Agustos gibi gelecekti belki annesinin konferansi varmismis oyle bir seyler diyordu. Satis olmazsa turistik gezi kismini o zamana ertelerim. 18 Eylul'de Turkiye'ye donup babamiza verdigimiz sozu tutup Mikanos Santorini tekne gezisine katilmak lazim. Uygun ucak bileti bulamazsam 600 euromu oyle mundar etmem gerci. Okuyorsa Eyup Bey, ederim tabii ki canim 600 euro nolcak, yemem-icmem biriktiririm, evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
benim 4. senem bitti mezun olmam gerekiodu olamadım tabi 5. sene mezun olacam. Seneye 4. sınıfı okicam. Alıyorum o yüzden ne varsa 3 den 4 den =)

aynen.
yannız yaz okulu sonrası toplamda 1 dönemlik dersim kalsa da 2 dönemde bitireceğim.
yazın da
Dif. equ., numerical methods ve machine design 2 aldım haftada 1 gün hariç bu sıcakta yaz okulu FTW!
kalan zamanları sevdicek, bisiklet, gym, yüzme, basket, içki ve SENDİKA'ya ayıracağım.
yaz okulunu 1 hafta satıp bodruma akma harici, sonrasında da staj yaparak istanbulda erimeye devam edeceğim. sonra da okula devam. yıllık izin gibi yaz tatili, toplamda 2 hafta.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...