Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu yaz neler yapacaksınız?

_TaYFo_

Öne çıkan mesajlar

oper said:
utopia said:
2 hafta finaller şimdi, sonra 1 hafta erasmus oryantasyonu, o haftasonu ne yaparım bilmiyorum, sonra 23 Haziran dedi mi ver elini Bodrum, işbaşı yapmaya. Eylül sonu gibi dönerim herhalde. Çok özleyeceksiniz beni çok=/

sonunda kurtuluyoruz
oh beeeee
asgdfasjhfgas

arkamdan ağladığınız zaman görüşelim fgad
Sosyal ağlarda paylaş

Ferrero said:
sex and the city.

yani sex ve şehir yapıcam.
simcity nostalji.

şaka yaptım, yapmıcam.
yapsam da söylemem.

festivalden festivale gidicem, izmir, muğla gezicem.

volkswagen bus aldık (t1)
onu modifiye ettiriyoruz şu an.

plan bu.

oha aldınız mı harbi,oha adam benim hayalimi simdiden yapmıs ama ben t2 alıcam nıh..harbi niye t1 aldıınız bi de ne kadara aldınız modife işi nedir,neler yaptırıorsunuz neye mal olacak bunları bilmek istiorm ferrero?
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
utopia said:
2 hafta finaller şimdi, sonra 1 hafta erasmus oryantasyonu, o haftasonu ne yaparım bilmiyorum, sonra 23 Haziran dedi mi ver elini Bodrum, işbaşı yapmaya. Eylül sonu gibi dönerim herhalde. Çok özleyeceksiniz beni çok=/

sonunda kurtuluyoruz
oh beeeee
asgdfasjhfgas

hade len

gitme selin <3
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:
Ferrero said:
sex and the city.

yani sex ve şehir yapıcam.
simcity nostalji.

şaka yaptım, yapmıcam.
yapsam da söylemem.

festivalden festivale gidicem, izmir, muğla gezicem.

volkswagen bus aldık (t1)
onu modifiye ettiriyoruz şu an.

plan bu.

oha aldınız mı harbi,oha adam benim hayalimi simdiden yapmıs ama ben t2 alıcam nıh..harbi niye t1 aldıınız bi de ne kadara aldınız modife işi nedir,neler yaptırıorsunuz neye mal olacak bunları bilmek istiorm ferrero?

t1 aldık çünkü ortak olduğumuz arkadaş bu konularla çok ilgili ve t1 in t2 den daha değerli olduğunu söyledi ilk seri olduğu için vs.
burdan bir köfteciden aldık 2500 e. sanayiye götürdük kontrol ettiriyoruz :) eğer bir problemi yoksa inegölde servisine vericez. malum arkada koltuk yok (adam her şeyi sökmüş kokoreç aleti var onunla beraber verdi.). aldık diyorum fakat henüz ruhsatı almadık (belki de hiç almayacağız) adamın söylediğinin dışında bir durum varsa izmir'de 4500'e t2 bulduk daha temiz onlarla da irtibat halindeyiz :)
adam t1'in motorunun sıfır olduğunu sadece aküsünün bittiğini iddia etti, yarın ya da salı günü sanayiye gidicem. öss'den sonra daha rahat ilgilenebilicez bakalım.
yaklaşık 5000 e mal olur şimdilik. çünkü otobuzdolabı aldık 2 tane. (elektrikliye sonra geçicez). bunun dışında çekyat, musluk, dolap ve tente yaptırmayı düşünüyoruz. yavaş yavaş geliştiricez bütçe musait değil.
şu an araba gitmiyor (aküsü yok) çekerek götürdük. arka tarafında sadece kokoreç şeyi(neyi denir unuttum) ve bikaç tane de tabure.
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:
oper said:
utopia said:

sonunda kurtuluyoruz
oh beeeee
asgdfasjhfgas

arkamdan ağladığınız zaman görüşelim fgad

onlar timsah gözyaşı mealesef
asfdasfasa
Sosyal ağlarda paylaş

15 haziranda miami florida canım sıkıldıgında los angeles a kayıcam 10 gün falan sonra meksikaya gecicem 4-5 gun ordan jamaikaya bi arkadası gormeye gidicem 15 temmuz gibi yeni zelandaya ucucam arkadas ile.bi 10 gun gezdikten sonra avustralya sydneye akıcaz ordan japonya sonra tr ye donus. agustos sonu gibi bodrum 1 hafta sonra isveç'e 2 aylıgına sertifika kursuna.sonra dünyayı güzelleştiren bişeyler yapmaya gidicem.inandıysanz tüm yazdıklarıma son maddeyi gercekten yapabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

babamlarla moskova'ya gidicez belki
sonra bir hafta filan gibi bi süre için çeşme'de ananemin yazlığında güneş ve deniz planlıyorum, nerdeyse 2 senedir doğru dürüst denize girip güneşlenmedim, sokarım mmo'suna.
ha bunlardan artakalan sürede full aoc, ama bunları yaparsam 5 sene mmo oynayabilirim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...