Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu yaz neler yapacaksınız?

_TaYFo_

Öne çıkan mesajlar

asinanyavuz said:
kertenkel said:
asy sen okulu erken bitirmeye mi çalışıyorsun?

notlarını yazmıştın da hepsi A B değil miydi..

yok ya erken bitirmicem de son senemi biraz rahatlatmaya çalışıyorum. bu yıl kasayım biraz, sonra rahat ederim mantığı mevcut.

edit: virgül koydum.

şu olayı hayatımda bi kere bile beceremedim ona yanarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo topic açmışız hemen yazayım programımı. Yaz programı şu şekildedir arz ederim, aynı vakitlerde aynı yerlerde bulunursak mini buluşmalar düzenleyebilirim :)

5 Haziran - İzmit'e gidiş, final.
6 Haziran - İstanbula dönüş

8 Haziran - 15 Haziran Antalya Kemer (WRC Basın Merkezi'nde çalışıcam 1 hafta, 5 yıldızlı otellerde kalıcam sdsf)

15 30 arası dinlenmece İstanbul da gezmece tozmaca, belki bi ara Kuzuluk kaplıcalarına giderim dedemleri görmeye falan. Huzur bulurum asdf

1-17 Temmuz - Bodrum

Bundan sonrasını bilmiyorum. Muhtemelen birkaç kez Altınoluk - Akçay'a gideceğim. Plansız yaşamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu yaz zevk alacagim fazla yormayan işlerde calismak istiyorum, misal yuzme ogretmenligi, rehberlik, surucu kursu falan
biraz para biriktirip agustos gibi de gezmek istiyorum bolbol
bu senenin butun pisliklerini uzerimden atmak istiyorum
kafami dinlemek istiyorum
bakalim neler yapabilicez
Sosyal ağlarda paylaş

onu hesaba katmamıştımda. çok saçma sapan takıldım bu son 2-3 senedir düzenli biriyle bişi olmadı. ev arkadaşım benden 5 yaş büyük ve 5-6 senedir böyleymiş tuttuğunu öpen cinsten adamın şu andaki halini bildiğim için şöyle yani senelerdir aşık olduğu hatunla beraber oldular sonunda hatun kalktı istanbulda izmire geldi burda deliler gibi mutlulardı falan. kızı yolladı istanbula ertesi gün başka birini attı eve. artık samimiyeti kalmamış böyle olmak istemediğimden sevsem sevmesem aşık olsam olmasam zorlayacam kendimi ((: anlamı olmayan şeyler yaşamak evet gençlik delilik libidoluk falan güzelde olgunlaşayım artık yaw (:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...