Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emre Belözoğlu Fener'de

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Yetiştiği kulübe para kazandırmak gibi bir zorunluluğu yok ki hiçbir futbolcunun.

Adam o kadar sene para almış, karşılığında da emeğini futbolunu vermiş. Karşılıklı ticaret bu kadar.

Siz ileride iş değiştirirken eski şirketinizin istifanızdan para kazanmasına bakar mısınız? Aynı şey.

Orada aptallık dönemin Bossman kanunlarını hiç dikkate almayan GS yönetimindeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

rewendor@
türk futbolcusu hiç bi zman öle tam anlamıyla profesyonel olmamştır
yani golden sonra nah yapan bi herif
adamın duygularının onunde olmasnı bekliyosun
ayrıca emreye talip takımlar var
git başka külübe
gs de bu kadar tepki toplıycaıgnı bile bile gittiyse hayırlı olsun ne diyelim
Sosyal ağlarda paylaş

Talip diğer takımlar tahminen ona yılda 3.5 milyon euro vermiyordur. Ki zaten o parayı Emre'nin oyunundan çok Türkiye'ye dönmeye ikna amaçlı veriyorlar.

Adam da bunu seçmiş işte.

Ha, dediğin gibi Türk futbolcusu profesyönel değildir bu konuda, takımına duygusal bağ besler. Doğru. Ancak profesyönel olanı da niye öyle diye dışlayıp kızdırmak hatadır. Herhangi bir "etik dışı" hareket varmış gibi göstermemek lazım.

Bana kalsa ben de istemem Emre'nin gitmesini FB'ye. Giderse de mutlu olmam ama adama ne hakla yapar niye yaptı demem.

Çok duygusallık istiyosan, tahminen GS de aynı parayı önerseydi iki eşit tercih arasından GS'yi tercih ederdi.
Sosyal ağlarda paylaş

EMRE BELÖZOĞLU KİMDİR?

7 Eylül 1980, İstanbul'da doğdu. Türk futbolunun son senelerde yetiştirdiği en önemli futbolculardandır. Milli Takım oyuncusu ve FA Premier League külubü Newcastle United'da orta sahada forma giyiyordu. Mart 2004'de Emre, Pele tarafından yaşayan en büyük 125 oyuncu arasında gösterildi. 14 Haziran 2005'de Newcastle ile Inter Milan arasında yapılan anlaşmayla Inter Milan'dan Newcastle United'e transferi gerçekleşti.

fenerbahçe resmi sitesinden aldım. galatasaray yazmamak için çok kastınız dimi lan. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...