Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye - Finlandiya

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

sexdrugsrocknroll said:
tuncay arda dan iyi

Tuncay Arda'dan iyi...
Tuncay Arda'dan iyi...
Tuncay Arda'da...*hrmpfghh*..n iyi.
Tunc...*hmmpffggghhhh*.. phhhkkhhıhıhıhh... kkkk... kkkihihihohhoh.. ohoOHOHOHhohoHOH AUHOHOHUHEOİAHAEAİHAAAA HU HU HU HU HU HO HA HA HA HA HO HAAAA!!! UUUUĞAAAAAAHHHHUHUHOAHUHAOHAHAHAHA!!! HAHAHA!!!

:)

Yok daha neler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Karşılaştırdım bile çoktan, tepkim değişmedi :)

Tuncay'ın şu anda Arda'ya göre tek artısı hızı ve tecrübesi.

Teknik olarak bakıldığında, futbol zekası olarak bakıldığında, top saklama, oyun kurma, çalım atma, orta açma, pas dağıtma ve oyun okuma olduğunda Tuncay Arda'nın 6-7 gömlek altında kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyuncunun iyi olmasına bakarken geldiği yere oynadığı lige ya da kulübe bakmam. Milli tecrübesine de bakmam.

Ben oyuncunun sahadaki performansına bakarım, o anda ikisinden birini sahaya sürecek olsam hangisini seçerim ona bakarım.

Yoksa istersen Barcelona'da ManU'da oyna, sahada Pendiksporlu adam senden çok şey yapıyorsa öbür adam senden iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabri'yi ve MEvlüt'ü beğendim. Beklediğimden çok iyiydiler bu maç. MEvlüt'ü bilmiyodum, Sabri'yi biliyodum :)

Hamit önlibero oynadı, aslında fena da değildi, defansif anlamdı bir aurelio kadar olamsa da top yapmada çok faydalı oldu o mevkiide.

Gökhan Zan'ı beğendmedm. Çekingen gibiydi, konsantre değl gibiydi müdahalelerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

slickers said:
konuyu çok saptırdık ama rewendor ben bakalım seneye barcelona da mı olacak manasında demedim bakalım bu formunu koruyabilecek mi yoksa değişecek mi onu dedim tmm şu haliyle iyi bir oyuncu ama öyle al reale koy oynayacak biri değil

ona bakarsak her futbolcunun formu düşebilir değişebilir. şu anki performanslarıyla, sahada yaptıkları işlerle arda tuncay dan daha iyi.

arda nın da formunu koruyup, üstüne koyup iyi yerlere geleceğini tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

slickers said:
konuyu çok saptırdık ama rewendor ben bakalım seneye barcelona da mı olacak manasında demedim bakalım bu formunu koruyabilecek mi yoksa değişecek mi onu dedim tmm şu haliyle iyi bir oyuncu ama öyle al reale koy oynayacak biri değil

Real'e koyarsın bu sene oturur kenarda geç geç girer oyuna seneye-2 sene sonra banko oynar.

Şu anda Avrupa'nın "dev" olmayan kulüplerinin herangi birinde oynayabilecek bir oyuncu.

2 sene sonra ne olur orasını karıştırmıyorum ben. "Şu anda hangisi daha iyi" ona bakıyorum. Ben olsam Arda'yı mı Tuncay'ı mı oynatırım? Arda'yı. Neden? Yukarıda yazdım işte artı ve eksilerini. O halde benim için bitmiştir. Arda Tuncay'dan iyidir.

Ha iki sene sonra Tuncay bir anda aşmış olur kendini, ya da Arda sakatlanır savsaklar falan batırır, o zaman da Tuncay Arda'dan iyi olur. Ama şu anda Arda Tuncay'dan "çok çok" iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi farkettinizmi bilmiyorum sağdan gelip soldan içeri girip gol atan adam oynicak orda. tuncayda bunu yapıyo. ama derseniz ki o zaman soldan gelelim mevlüt girsin içeri atsın o da mantıklı.
bence iyi bi kadromuz var. tuncay çıkınca arda giriyosa bu bizim için iyidir. yada tam tersi durum olursa.. o yüzden bırakın bence arda döver tuncay döver şeysini : )
ben umutluyum portekizle en kötü bir beraberlik alırsak 7puanla gruptan çıkarız gibime geliyor. çek cumhuriyeti bize şaka yapmazsa : )
Sosyal ağlarda paylaş

sabri'de bitmiyo o dediklerin, hileli adam.
haaaaamit kötü yalnız. hiç begenmedim hazırlık maclarındaki performansını. ilk golu gormedim ama, herkeste bi öne cıkma cabası var. insallah bireysele değil de takım oyununa ozen gosteririz. ikinci goldeki gibi harika paslasmaları izleriz bol bol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...