Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cani kız

Peter

Öne çıkan mesajlar

aynı grubun discussion board'undaki en sevdiğiniz grupları yazın topicine daldım hemen. tokio hotel'e bok atmışlar da bok atanların da nasıl bir müzik zevki var anlamadım. müzik konusunda bu kadar esnek bu kadar GENİŞ olmaları çok ilginç.

said:
metallica,children of bodom,megadeth,dimmu borgir,aerosmith,hammerfall,iron maiden,nirvana,judas priest,manowar,exodus,dream theater,blind guardian,iced earth,ac/dc,antrax,strovarius,slayer,pentagram,opeth,arch enemy,motörhead,pink floyd,deep purple,Rhcp,Cem Karaca,Bulutsuzluk özlemi,rolling stones....

BU GRUPLARIN HEPSİ TOKİO HOTELİ HAVADA KARADA S.... BENCE
Sosyal ağlarda paylaş

Bana bak th(?) geçemezsin tamam mı yoksa yarın cenazen olur onuda söyliyeyim beni katil etme
yoksa kill bill değil kill tolga tok olacak ve ayrıca th benim aşkım bir tanem ve sen onlarla ilgili
dalga geçemezsin bill bir kere kadın değil erkek hele bir daha th ile dalga geç hayatın biter bıçağı
aldığım gibi karnına sokmasını bilirim bana bu sözleride söylettirdin ya helal olsun sana artık th ile
ilgili dalgalarınıda havalarınıda söndürmesini bilirim bunu kafana sok ya th ile dalga geçmezsin ya da
geberirsin seçimini sen yap
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela ufaklar, pre-ergenlik ve ergenlik dönemindeki gençler falan avril falan dinliyo. Bak avrili dinle. Kız güzel. Şarkılarını salla kız güzel. Bi de heteroseksüel olduğunu tahmin ediyoruz kızın. Öyle mal tipi de yok, kız güzel yani.

Ne bilim lisedeyken blue dinleen kızlar vardı. Tamam herifler yakışıklı ok. Sonra eşcinsel falan dediler zaten.

LAN TOKYO OTEL NE! BILL NE LAN BU ADAM MI! BUNA MI AŞIK OLUYON MAL!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...