Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy'ün efsane tribünü dağıtıldı!

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
gfb baska bişey sanki. polisin aynı iki takım taraftarını ortadan ikiye ayırdıgını bi sizin stadda gördük. dünyada başka örnegi de yoktur herelde. ayrıca aynı tribünde silahların patladıgına da sahit olduk, bırak bıcak cekmeyi.

unutmuş arkadaş neden öyle diyosun :( gs bjk fark yiyince dalga geçenler tarihlerini de unutuyorlar :(

ayrıca dünyanın her yerinde düşmanımın düşmanı benim dostumdur ayağına yatılır yani. sanki sadece türkiye böyle.
italyada şl maçında milanlılar bir anda sevinmişti. sebebi ise interin gol yemesi idi diğer maçta..
Sosyal ağlarda paylaş

iyi madem olay taraftar, neden kezman'ı darp ettiniz? neden pendik maglubiyetinden sonra rustu'yu dovdunuz? neden alkmaar macında alex'i yuhladınız? uzar gider.

evet 6 tane yedik. ve tarih öncesi bi zamanda 7 tane atmış olmamız bunun üzüntüsünü gidermedi. ama bir final maçında 5 tane atmak fazlasıyla yetti. ee siz 6'yı bu kadar abartınca millet altında kalmak istemediginden tarihi karıstırmak zorunda kalmıs demek ki? yoksa kim nerden bilsin 1911 yılındaki macın skorunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada toggie ufak bi hatırlartma

bi kupa maçı için Ali Sami yen e gelen Feyenoordlu futbolcuların soyunma odasından cüzdanları telefonları çalınmıştı.

Nasl ki ne idüğü belirsiz bir kişinin adam bıçaklamasıyla Beşiktaş taraftarı katil oluyorsa
Keza gs taraftarıda hırsız olarak nitelendirilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

bu 5-6-7 konusu, galatasaraylı taraftarların hırsız olduğu konusu, beşiktaşlı taraftarların katil konusu saçma sapan şeyler yahu. şu tartışmalardan kimse bir yere varamaz ortaya girer gaza gelmiş birisi 2 laf atar, öyle uzar gider.

konunun özüne dönersek gfb tribününün maratona geçmesi iyi bence fenerbahçe tribünleri açısından. neticede orada sırf gfb yok ve kaynaşma olması gerekiyor. gfb'nin migrosta olması başlı başına gereksiz bir durumdu. bu sene bölük pörçük olur seneye toparlanır. tribünlerde bu tip yapılanmaların beraber olması her zaman iyidir. bu sene söylenilen gibi en azından gfb açısından bir kopukluk olabilir ancak gfb'nin üyelerinin oraya geçmesiyle beraber migrostaki halinden iyi olacağını düşünüyorum. sonuç olarak stada tek bir tribün hükmeder konuma gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

bi kupa maçı için Ali Sami yen e gelen Feyenoordlu futbolcuların soyunma odasından cüzdanları telefonları çalınmıştı.

Nasl ki ne idüğü belirsiz bir kişinin adam bıçaklamasıyla Beşiktaş taraftarı katil oluyorsa

ben bjk taraftarı katil mi demişim?
Sosyal ağlarda paylaş

biz de taraftar grubu anlayısı farklı. spor kuluplerinin basarısından once diger taraftarlardan daha iyi olma kavgası var. ben seni soyle dovdum, yok ben bagragını indirdim, oburu stad basar, bi baskası iskele basar. bunlar hep taraftar grupları için başarı sayılan hadiseler. ne kadar egitimsiz bir toplumda yasadıgımızın bir gostergesi. aklı basında zannettiğimiz adamlar da aslında oyle degiller ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

sahneye çıkacak profesyone lgrubun gitarları ve setleri çalındı..tüm türk rock müzik dinleyicileri hırsız
Sosyal ağlarda paylaş

Şu futbol bölümünde her türlü tartışmaya girerim de bir tek en büyük taraftar kim en iyi taraftar kim tartışmalarına artık girmem.

Kuzguna yavrusu kuğu gözükür hesabı herkes kendi taraftarını över toz konduramaz.

Her takım taraftarında hırsız, katil, tinerci, ıvır zıvır vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2008/09 sezonu itibariyle grubumuzun büyük bir kısmı Maraton üst tribünü E blok ağırlıklı olmak üzere H, G, F ve B bloklarda yer alacaktır. Maraton üst tribüne kombine alamayan üyelerimiz yine Migros kale arkasında olmaya devam edecektir. Amacımız Fenerbahçe'ye olan desteğimizi hem maddi hem de manevi anlamda arttırmak, takımımıza layık olduğu desteği en iyi şekilde verebilmektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...