Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sims 2: BBG Paticik Evi

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Pati Evi: 1. Gün
Size ilk gösterdiğim evden vazgeçtim, simlerimizi orada takip etmem zor olabilirdi, bir üst kat, bir alt kat vs... O yüzden yep yeni bir eve taşındık ve gayet janjanlı oldu valla.

Ev sakinleri taksiyle varır yeni evlerine... herkes girer girmez bir aktivite peşinde koşar, evde 2 çift, 1 tane de tek yatak vardır ve tek yatağa doğru Puma ve Fede hızlıca koşar. Diğerleri ise hemen muhabbete ve tanışmaya başlar...

Puma: Abi tek yatak benim olsun, başka insanlara karşı fobim var, nolur...

Bir grup patiyi aynı eve doldurursanız ne olur? hepsi bilgisayarın başına geçer, özellikle makina alienware ise...

Evde gazeteyi getirip okuyan tek kişi kimdi tahmin bile edemezsiniz...

Slickers evin en korkutucu elemanıydı günün başlarında. Adamın süper gücü insanların başında dikilip durmak... başka yaptığı hiç birşey yok.

Tuvalet yaparken vahşi bakışlarla izledi...

DoruK'un tuvalette işi bittikten sonra tam orada Diadan ile kaynaşmaya başladı, ellerini bile yıkamadan yani...

Bu arada Slickers sonraki kurbanını seçmişti çoktan...

DoruK ve Diadan muhabbeti mutfağa taşıdı ve burada Diadan DoruK'a yemek yapmanın ve ocağı kullanmanın inceliklerini öğretti. Evet arkadaşlar, hazır yemeklerinizi her zaman Ocakta ısıtın...

Bu arada Slickers ortama başkaları gelse bile odak noktasını kaybetmez...

Kısa bir aradan sonra kapı çaldı... yaşlı bir hanım gelmişti, neymiş efendim komşuymuş... Hiç KİMSE kapıya bile yanaşmadı ve bir süre sonra gitti. Tam kendi içimden 'ulan ne hayvan herif bunlar yahu, insan gider kapıyı açar' diyordum ki kapı yine çaldı. Teyze yine geldi diye hemen ön kapıya çektim kamerayı ve gördüğüm manzara karşısında şaşırdım...

SÜT gibi 3 bayan, hem de bizimkilerin evinin önünde... Williams ailesiymiş ve hikayeleri nedir bilemiyorum ama kendileri giyim konusunda oldukça başarılıymış. Beyaz kıyafetli olan Patty, yeşilli olan Marissa ve sarışın olanın adını unuttum, m harfi ile başlıyordu o da. Neyse geldi bunlar güzel güzel ve kapıyı çaldılar.

Hareket yok.

Bir daha çaldılar...

Yine hareket yok.

Tam bu noktada içimden dedim bu kadarı da olmaz artık diye ve içeri baktım bizimkiler ne yapıyor diye.

Fede ve Slickers heycandan titriyordu, DoruKta en sonunda 'ulan allah belanızı versin, tamam breh ben bakarım, dercesine ayağa kalkıp kapıya gitti ve hanımları hemen karşıladı (resimde olmayan üç arkadaşı sormayın bile, biri tv izler, biri oyun oynar, biri de tuvalette işini yapar, tam rezalet).

"Slms Kızlarrr, asl?"

DoruK tanıştıktan sonra Fede hemen koşa koşa dışarı çıktı, gözüne hemen Patty'i kestirdi ve yanaştı, hastası olmuştu fede... herşey onun için oradaydı... işte büyük fırsat! Üstelik DoruK ta eve doğru yöneliyordu...

Ama sonra...

Fede DoruK'a karşı fena antipati beslemişti. Fede için işler eskisi gibi olmayacaktı, lanet olsun kadınlara, lanet olsun aşka... onun için herşey bitmişti.

DoruK ise hiç sallamadan devam etti kızla top oynamaya.

Doruk burada resmen kıçından Amerikan futbol topu çıkardı... ben de en az sizin kadar tedirgin oldum bu sahnede ::o

Hayata küsen Fede odaya çekilmişti... canını artık sıkmak istemiyordu ve derin düşüncelere daldı.

Düşünceleri onu konudan konuya taşırken bir anda kendisini Slat'ı hayal ederken buldu...

Bu arada Slickers kızları gördüğünde kendisine gelip dikilmeyi bırakmıştı. Sarışınla masaya oturup muhabbet ederken hemen Diadan ve Puma çöktü masaya. Puma korkunç ve gereksiz akedemik bilgileriyle katkıda bulunurken, Diadan sadece ciddi bakışlar atarak katıldı.

Bu arada hazır diadan demişken...

Puma kız tavlamakla meşgul olacağına her nerd arkadaşıyla yaptığı gibi hemen oyun ve eğlence konusunu açtı. Sarı kızımız tabiyi ki hiç bir şekilde keyif almadı ve boş bakışlarla Pumanın gözlerinin içine derin derin baktı. Diadan ciddiyeti asla bozmadı bu süre içinde...

DoruK ise yavaştan Patty'in hastası olmaya başlamış ve her yerde kızı takip etmeye başlamıştı...

Eyvah...

Bir süre herşey normal seyrinde gitti, bizim ev halkı ya televizyon izledi, ya yemek yedi ya da oyun oynadı... DoruK hariç tabi... Patty'in peşini asla bırakmadı... hatta....

Kızı TUVALETE kadar takip etti. Bizim çocukların sosyal iletişim ve becerisi konusunda ciddi kaygılar yaşamaya başladım :/

Oha... yok artık...

Slickers sarışının tekrar yanına gitti ve spordan girdi olaya, tam sarışının ilgisini çekmişti ki... Puma geldi yine. Boş boş oturan Puma tavlama girişimlerin farkında değildi, öylece oturdu... Bu arada bütün ev Puma hakkında kötü düşüncelere sahipti... Diadan dışında tabi... o köşede ciddiyetini korudu sadece.

Bir süre sonra DoruK'un kaybolduğunu fark ettim. En son tuvalette Patty'i takip ediyordu çok fena (bizim bu çocukları cidden anlamıyorum. Biri dikilip durur, biri her yere takip eder... tam sapık yahu bunlar). Tuvalete gittim ve gördüğüm manzara şahaneydi...

"oha ya DoruK, cidden oha..."

işte diadan... kızlar hastası ama o ciddiyetini bozmuyor, televizyonda belgesel açtı onu izliyor derin derin...

"Kızlar ben sihirli lamba gibiyim... yüreğimi okşayın, ne dilerseniz dileyin benden"

Puma bazı şeylerin farkında değil...

"bomba gibiyimdir Slick... bomba..."
"harbi mi?... yapma yahu"

"abi geçen gün bir sumocu gördüm, allah seni indandirsin g*tü aha bu kadardı"

Slat bütün gün yatakta oturup Patty ve Marissayı düşündü bu arada... o yüzden adamı insanların arasında görünce hemen ona odaklandım ne yapiyor diye... Marissayı bulmuş muhabbete dalmıştı...

"Öpüşmek süper bişi bence yaaa.. ihihihihi..."

"Sen onu boşver de, biz bu evi 50,000 liraya aldık, çok fena girdi affedersin..."

İşte fede ve kızlar...

DoruK çöp karıştırırken...

Slatın acil banyoya ihtiyacı var... adam 2 saattir böyle geziyor ve herkes yanından kaçıyor.

Fede ve Kızlar vol. 2

vee yavaş yavaş gece çöktü üstümüze. Erkenden yatanlar belliydi...

(eve verilen para o kadar koymuş ki, adam rüyasında bile onu görüyor)

DoruK bu arada hala top falan fırlatıyor.

Neticede kızlar da gece 1-2 arası evlerine döndü. İlk günü çok şükür atlattık... Güne tutuk başlayan Slickers açılmıştı ve DoruK ile birlikte kızlarla en fazla enteraskyona giren kişiydi. Kızların üçü de her iki arkadaşla ilgilenmişti. Diadan bütün gün ciddiyetini korudu, Puma ise halen kızlarla muhabbet konusunda çok çok cahildi... zamanla öğrenir umarım. Fedenin ilginç hareketleri oldu ama evde ilk günden ciddi anlamda bir homoseksüellik görmedim, o yüzden endişe etmenize gerek yok...

Şimdilik....

(arkadaslar update ettikce ilk sayfaya ekliyorum hikaye ile alakali postlarin adreslerini, aradaki geyikleri atlamak isteyenlere duyrulur)
Sosyal ağlarda paylaş

nesi sıkıcı be, adamların hepsi nice ve lazy... anca bu kadar aksiyon.

Bakalım ilk işe giren kim olacak, ilk öpüşen kim olacak... ilk evlilik ve çocuk. İlk kariyerde zirve yapan kim olacak? Önemli sorular bunlar ve cevaplanmalı.

ayrıca nesi sıkıcıymış efendim, gayet şahane valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...