Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sims 2: BBG Paticik Evi

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

bi 20 dk daha bitiyor arkadaslar :) Ilk basta 2 ev yapacam, simdilik ilk aile ile ugrasiyorum. PATI ailesi. Sonra da 3L33T ailesi var.

Daha sonra da Sendika ailesi ile tanisacagiz. Boylece basvuran 18 kisi de oyunda yer bulmus olacak ;)

Ilk Pati ailesini sadece evlerine yerlestirme islemim kaldi, ilerleyen saatlerde de 3L33T'i bitirecegim sanirim.

Sendika hafta ici bir gune kaldi gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pati Ailesi
Güzel Kasabamıza ilk yerleştireceğimiz aile Pati ailesi olacaktır. Forumda kayıt olan 18 kişiden seçtiğim ilk 6 kişilik grup bu.

Buyrun size aile fotosu:

ve evin önündeki ilk dakikaları...

Yerleşecekleri evde 3 tane yatak odası ve bir salon var. İki tane de tuvalet var. Şimdilik bu evle idare edeceğiz, zamanla belki daha rahat bir yere çıkartırım ama şimdilik ufak olsun... bol bol interaksyon açısından :)

Evin alt ve üst katlarının görüntüsü:

ve şimdi yarışmacılarımızı tanıyalım:

DoruK: DoruK dağınık ve aktif bir arkadaşımızdır. Dışarıya arada bir çıkmayı sever ve genel olarak olumlu bir kişiliği vardır. Daha once GSli olduğunu spor forumundan bildiğim için kendisinin Kızıl saça ve spor seven insanlara karşı sempati beslediğini söyleyebilirim. Hayattaki en büyük arzusu bir aileye sahip olmak (family aspiration'u sana layik gördüm. Yapacak bişi yok). Kendisinden bol bol evlilil teklifleri ve bebek bekliyoruz. Hippiler ve bitkici çevrecilere uyuz olur.

Fede: Fede arkadaşımız derli toplu ve eğlenceli bir kişilik ama buna rağmen hemen olumsuzlaşabiliyor. Dışarıda gezmeyi pek sevmez ve tembel denmese de rahatına düşkündür. Kendisi Romantik arayışlar içindedir... Bekar arkadaşlara duyrulur. Deli toplu biri olduğundan temizlik ve yemek konularını sever ama pis kokulardan nefret ettiği bilinen bir gerçek. Evin Çapkını olmaya aday, kendisinden bol bol... 'aksiyon' bekliyoruz.

Slat: Slat arkadaşımız dağınık ve tembel birisidir. Arada bir çıkmayı sever ve sosyal aktivitelerden kaçınmaz. İyi niyetlidir. Paranın hastasıdır ve bunun içinde satmayacağı insan yoktur... Kendisi cıbıldak gezmekten hoşlandığı için mayo ve iç çamaşırın hastası. Birşeyden nefret ediyordu ama unuttum ne olduğunu sdf. Kendisi evin en paragöz ve çabuk yükselen bireyi olmaya aday.

Slickers: Derli toplu ve fena tembel bir heriftir kendisi. Oyunu sever, çıkmayı da sever... iyidir de (puanlarını dağıtırken feci kestim ordan burdan, tembellık dışında herşey ortaya yakın veya biraz üstü, heşey de istenmez ki birader). Mekanık objelere ve Robotlara hastadır. Vampirlerden acaip nefret eder (goth arkadaşlar uzak dursun). En büyük hayali popüler olmak... evin en büyük attention whore'u olmaya adaydır kendisi, hatta mahalenin diyelım. :P

Diadan: Kendisi fena halde ciddi bir arkadaştır, ama aktiftir melek gibi de kalbi vardir. Kendisi çok ciddi olduğundan daha resmi kıyafet seçimleri yapmaktadır ve bu yüzden bir insanda aradığı iki şey de resmi kıyafete olan sevgi (lol) ve genel anlamda ciddiyet. Zombilerden nefret eder. Kaya gibi bir adam olackatır lakin rahat yaşamak hayattaki beklentisi... Evin babası olmaya aday...

Puma: Puma evden çıkmaz, tembeldir, dağınıktır... oyun sever bir tek ve çok iyi kalplidir (25 puanın hepsini iyiliğe ve playful'a koydum valla. sende de diğer elemanlarım tam tersi oldu, ekstra puanları nereye koyacağıma şaşırdım). Hayattaki amacı her boku bilmek :P Kendisi mantıklı ve çalışkan insanın hastası... fit ve sportif insanlardan nefret eder ve koşarak kaçar. Evin profesörü olmaya aday... bundan pek sevgili beklemeyin, hatta mahallenin ebedi bekarı olmaya aday.

Karekterlerimiz de böyle... Bakalım aday gösterdiğimiz konularda başarılı olacaklar mı, bakalım kaç tanesi hayat amaçlarına erişecek, kaç tanesi sevecek birilerini bulacak ve hatta kaç tanesi ölecek. Hepsi çok yakında... Paticik BBG evinde...

not: bu post ve bundan sonrakilere ilk sayfadaki posttan takip edebilirsiniz. Bütün hikaye ile alakali postları ordan görebilirsiniz. Aradaki geyikleri okumak istemeyen arkadaşlara duyrulur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...