Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

maraton.com.tr said:
Trabzonspor, Kayserispor'un golcüsü Gökhan Ünal ile anlaştı!..

Bordo-mavili kulübün Kayserispor ile Gökhan Ünal'ın bonservisi konusunda her konuda anlaşmaya vardığı bildirilirken, Trabzonspor Yöneticisi Necmettin Aytekin'in Ankara'daki ofisine giden golcü futbolcunun bugün 3+1 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Trabzon bir sürü adam aldı, hadi hayırlısı. Takım kimyası da tutarsa iyi güç kazanırlar. Ha, hala Tekke, Yusuf ve Gökdeniz'in satılması son derece yanlıştı bence. O üçü trabzon'un son iyi adamlarıydı.

Şimdi Yattara kaldı o da Roma'ya satmadılar diye küs. Bakalım nolacak. Eğer oyuncular iyi uyum sağlamazsa batırırlar da, sabırla uğraşarak toparlayabilirler de.

Yanlız Kayseri de Gökhan da aptallık ettiler. Adamın o kadar yurtiçi-dışı piyasası varken inat ettiler binbir kavga gürültü yaptılar, sonunda TS ye kadar düştü piyasası. Öyle aman aman bi para olduğunu da sanmıyorum verilen bonservis ücretinin.

Mehmet Topuz'da aynı hatayı tekrarlamasalar bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Trabzonspor, çok güzel fiyatlara iyi satışlar yaptı, kasasını doldurdu.

son senelerde iyice yitirmişti yerini, son adamlarını da satmasa ne yapacaktı ki ? para yok transfer yok şu yok bu yok. Bi başarı dahi yoktu ortada, belki ucuz ama öz yapılacak transferler ile iddaalarına devam edebilirler, e bunun için de para gerekiyordu. Gerçi sattıkları kadar iyi oyuncular alabilecekler mi bi de o var.
Sosyal ağlarda paylaş

trabzon iyidir bu mevcut başkan da zaten eskiden başarılı lmuş bu ii bilen bir adamdır ( başkanlığı da müthailik işleri kötü gitmeye başladı diyebırakmıştı zamanında) hava yakalarsa şehir olsun takım olsun şampyonluğa da oynar trabzonspor. Ama bence şapiyonluğaoynaması için bazı maçlarını hava yakalamışken istanbulda oynaması lazım ..
Sosyal ağlarda paylaş

takim fena olmadi bu arada burak dan vazgectik.

selcuk fenerin alacagi adamdi ordada sadri senerin aziz yildirimla olan dostlugu sayesinde selcugu aldik.

simdi bize lazim olan iyi 30yas ustu takiam liderlik edecek adam oda yildiray oluyor bayadir pesindeymisiz ama zor olursa sampiyonluga dahi oynariz.

bie mevlut var son bi teklif gotureceklermis ama oda zor tabi.

yattara oynamassa zaten hic bi sansimiz yokta bakalim neler olacak ama bana kalirsa yonetim ustuen duseni yapti soz sende ersun.
Sosyal ağlarda paylaş

trabzonsporun aldığı yerli futbolcuları tanıyoruz zaten hepsi kaliteli oyuncular hemen hemen. ancak trabzonun yabancılarından alacağı verim önemli.. cale-colman gibi isimleri kimse tanımıyor, ersun yanal transfer etti onları. o yabancıları iyi çıkarsa 3 büyüklerle ciddi ciddi yarışabilirler.

tharkasında dediği gibi yönetim işini yaptı bence, bundan sonra ersun yanala kalıyor iş. ilk geldiğinde hedefimiz bir dahaki sene, istediğim takımı oluşturacağım falan demişti, bakalım ne yapacak.

isterim ki trabzonsporda 3 büyüklerle çekişsin, onların geçsin falan. arkasından bir sivas, kayseri gelsin. güzel oluyor yani.

mesela örnek vermek gerekirse 2005-2006 yılında fenerbahçe ile galatasarayın şampiyonluk yarışı süperdi, çok heyecan vericiydi ancak ne 3., ne 4.lük yarışı vardı ne de 3., 4. olan takımların doğru düzgün top oynadıkları vardı.

kaliteli lig sadece şampiyonluk mücadelesinin zevkli, çekişmeli geçmesiyle olmuyor. premier lige bakıyoruz. bırakın şampiyonluğu, küme düşme yarışını 2 haftada orta sıralar ve 4-5 civarları tepetaklak oluyor.. daha almamız gereken çok yol var.
Sosyal ağlarda paylaş

Rico-Delgado-Cisse-Bobo-Carew vs. bunlar boş yabancı değildi bi ton para sayıldı ama lig 2.liği bile bir başarı oldu artık Beşiktaş için,ne yapılsa olmadı gelecek oyuncuya o yüzden hiçbir şekil güveni kalmadı taraftarın.

Sivok iyi de,Seric ve Zapotochny (doğru yazdım inş) transferleri bir Diatta veya Gordon transferinden farksız ama iyi yabancılar gelince de olmadı.Bu durumda bana göre BJK'nin yapacağı iş basitti,Çek ligi,Yunan ligi aksiyona girmeden Türkiye ligindeki iş yapar yerli-yabancıları toplayacaktı en azından ligi tanıyan adamlarla kısa vadede 1-2 şampiyonluk alıp başkanlığına 1 yıldız ekleyebilirdi.En başarılı transferlerinin bu senelerde Nobre ve Holosko olması da bunun göstergesi,adamlar ligi tanıyor 2-3 maç alışıp sonra başlıyorlar oynamaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim meleket trabzon ve çok gitmişliğim var, stada gitmişliim var.. Trabzon enteresan bir şehir, halkıda istanbuldaki gibi insanlar değil, daha sıcakkanlı daha az toplum insanı formundalar ( nasıl bir kelimeyse ama ben sığ değiller anlamında sölemek istedim) dolayısıyla bu da takımın havasına etki ediyor, takım da istikrar sorunları yaşayabiliyor. Başka bir anadolu takımı olsa üzerindeki baskı daha az olur ama trabzonspor şampiyonluklar yaşamış bir caia, kimse trabzonda aha bu sene gönllerin şampiyonu biziz yaşasın demiyor, klupten de beklentileri büyük. İşler biraz aksi gittimi tansyon daha fazla yükseliyor diğer kluplere göre..

şehir küçük bir şehir, öle her aradığını bulabileceğin bir şehir değil, yabancı bir insan alışmak ta çok zorluk çekebilir, ee futbolda zaten herşeyin bir bütün halinde iyiyse başarı getiren bir spor, gelenler işler yolunda gitmeyince hemen kaçmak için fırsat kolluyor, takıın hjavası dağalıyor, sıradan bir takım haline bürünüyor sezonun ortasında trabzon spor..

Ama hava yakalrsa trabzon sivas gibi kayseri gibi gelen 5 çaksın giden 5 çaksın olmaz, istanbul büyükleri zor çıkar trabzondan..

en son feneri yenmesi de iyi oldu trabzon için, bir hava geldi . Ben trabzonluların fenerden nefret ettiği kadar galatasaraylıların fenerden nefret ettğini sanmıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...