Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

Scolari gelebileceğine dair sinyaller vermiş aslında. Portekizleyken bana çok iyi bi teklif vermişlerdi fakat portekize verdiğim sözden dolayı reddetmek zorunda kalmıştım demiş.. Euro 2008 bittikten sonra ne olacağı belli olmaz demiş. Umarım gelir. En azından gs deplasmanında sol açık ve sol bekte toplam 1 adam oynatmaz diye düşünüyorum. Onun dışında Zico'dan daha eksik taktiksel bilgisi olduğuna da inanmıyorum. Daha tecrübeli olduğu kesin. Geçmişin en iyi futbolcularından biri olmak bu kadar fark yaratsaydı Maradona altın vuruş bile vurmuş olsa klüpler peşinden koşardı.
Zico avrupa çeyrek finaline taşımıştır bizi çok memnun etmiştir ama ligde ve kupada başarısız olduk. Fenerbahçe gibi bi klubün bu kadar harcamaya yatırıma rağmen şl'de çeyrek final malesef yeterli değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

elaidi said:
Fenerbahçe gibi bi klubün bu kadar harcamaya yatırıma rağmen şl'de çeyrek final malesef yeterli değildir.

fenerbahçe gibi bir kulübün çeyrek final oynaması gayet yeterlidir. schalke dışında çeyrek final oynayan veya milan, real madrid, inter gibi çeyrek final oynayamayan takımların harcamalarına baktığımız zaman gerçek ortada. harcamaları baz alırsak arada dağlar kadar fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

istikrar acısından zico'nun gonderilmesi hata bence. cok para istiyo diye gondermek de cok komik bi bahane. simdi yeni bi teknik direktör gelecek, buyuk ihtimalle de bu euro 2008'den once olmayacak. onun istekleri, gonderilecekler, yeni alınacaklar falan fişman derken yepyeni bi doneme girecek takım. e camia fb'den ligde sampiyonluk, kupada sampiyonluk, avrupa'da en az ceyrek final beklerken yeni gelecek olan teknik adam henuz ilk senesinde bunların hepsini birden kazanma amacında asla olamayacak. o yuzden sakat iş. ben hep arsene wenger'li arsenal, carlo angelotti'li milan gibi teknik direktörlerini ne olursa olsun ellerinde tutan takımlara özeniyorum. keske biri gelse gs'ye de 10 yıl kalsa. bi sene sampiyon olamadın diye teknik direktör göndermek cok anlamsız.
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik Direktör Zico zaten giderse şampiyon olamadın diye gitmez bence..

Ama ben sevdim o adamı cidden, kalması taraftarıyım. Aklı başında bi adam abi en azından, tercihleri yanlış oluyor bazen ama, düşündüğü olmadı diye herşeyi tersine çevirmek gerekmez di mi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi tercih değil ki, heryerde çıktı yönetim baskı yaptığı için kezmanı oynattı diye, yönetim kezmana harcadığı parayı yediremedi diye.

Adam fenerbahçeye tarihinin en büyük başarısını yaşatmış avrupada, çeyrek finale çıkarmış ve sen bu adamla devam etmiyorsun. Hem de istikrar istikrar diyip duruyorsun.

Seneye morinhoyu mu capelloyu mu getiricen takımın başına; adam ilk senesinde takımı şampiyonlar liginde yarı finale çıkarıcak, yıllardır alamadığın türkiye kupasını aldırıcak?
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
alex ferguson man u.'nun başına geçtiği ilk 4 sene şampiyon olmadı hatta bi senesinde 7. olmuştu sanırım ama kovulmadı o yüzden man u.şuan dünyanın en iyi takımı.

Alex Ferguson ManU'nun başına geçtiğinde ManU sıradan bir orta sıra takımıydı. Ne şampiyonluğa oynayan bir takımdı ne de öyle iyi bir kadrosu vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...