Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Illidan down - Olympos Guild

Cagrikurt

Öne çıkan mesajlar

selam, Tebrik edenlere tesekkurler,

Kendilerini tutamayanlara da tesekkurler, Ozellikle cagriya paticik e hatta genel olarak tum forumlara yazi yazma dememe ragmen yazmis kael den mount dustugu zaman yazilanlar hakkindada yazacaklarim vardi ama eski accountum kapanmisdi yenisi de kitlenmeden once ye yetismedi,

Genel olarak aklimda kaldiginca cevap vereyim sorunlariniza.
Birincisi biz Turk Guildi degiliz biz irkci degiliz cunku, ama guild turkce konusulan bir guilddir ve turkce bilen herkese aciktir. Yabancilar basvurdugundada bunu soyluyorum turkce biliyorsan girebilirsin bilmiyorlarsa giremezler kusura bakmasinlar cunku ben dilime sahip cikiyorum.
L harifin buyuk olmasinin neden I ve 1 ile takliti yapilamasin diyedir.

Trade kanalindada turkler sunu yapti seklinde kimse cildirmamistir o cagrinin birazcik abartmasidir.

Son olarak Guild'in hic bir yetkilisi kendi ve blizzard in forumlari disinda hic bir yerde guildin reklamini yapan yazi veya post atmamaktadir yasak diildir ama atmiyoruz. Hardcore veya yaris halinde bir guildde degiliz cogu gercek hayattan arkadasim kalani ilede oyundan tanistigim kisiler ile kurdugumuz bir guilddir iddamiz yokdur. Illidanla dovustuk ama bunu eglencesine yaptik ne turklerin bisiler yapabildigini ispatlamak nede baska bir sey icin yaptik zaten cogumuz gercek hayatinda is guc sahibi oyuna devasa zaman ayiramayacak kisileriz, gercek hayattan arkadaslarim ile zaten surekli oyun oynardik halende oynariz zamaninda prima.net de chat yaptik, slyveria da uo oynadik sonra ragnarok online oynadik daha sonra da wow oynadik. Hepsindede bir sekilde oLympos isminde bir guild yada kanal kurlmustur ismide antalyadaki likya kentinden gelmektedir hos son zamanlarda oraninda tadi tuzu kalmadi da neyse.

lootlari merak etmis bir arkadasimiz,
Chestguard of the Forgotten Conqueror
Chestguard of the Forgotten Vanquisher
Chestguard of the Forgotten Vanquisher
Memento of Tyrande
Shard of Azzinoth

Bu zannedersem attigim ilk ve son post olacak, tebrik edenlerede elestirenlerede tesekkurler,
Sosyal ağlarda paylaş

skynyrd said:
selam, Tebrik edenlere tesekkurler,
Birincisi biz Turk Guildi degiliz biz irkci degiliz cunku, ama

Hönk 8-)

skynyrd said:
guild turkce konusulan bir guilddir ve turkce bilen herkese aciktir.

Güzel bir olgu.

skynyrd said:
Yabancilar basvurdugundada bunu soyluyorum turkce biliyorsan girebilirsin bilmiyorlarsa giremezler kusura bakmasinlar

Türkçe bilen yabancılar var mı ? (:P) 4 popüler dilden biri hakkında mı konuşuyoruz ? Böyle sarp patikalarda yol almak yerine bu bir türk guildidir demekten niye kaçındın onu anlamadım :) Ayıp birşey değil ki çok normal.

skynyrd said:
cunku ben dilime sahip cikiyorum.

ama... ama... 1. cümleye niye sahip çıkmadın bak bunu yadırgadım.

Dile böyle sahip çıkılıyorsa hep beraber türk guildlerine geçelim. Hakkaten bu yorum çok basit olmuş kusura bakma ben biraz dobrayımdır gördüğümü söylerim. Öyle diğerleri gibi bıyık altından gülüp arkadan konuşmam.

Post modern milliyetçilik akımının bir başka örneğine benzettim açıkçası, gereksiz. Hiçbir getirisini göremiyorum aksinin olduğu durumlarda da bir götürü olmadığına eminim.

skynyrd said:
Trade kanalindada turkler sunu yapti seklinde kimse cildirmamistir o cagrinin birazcik abartmasidir.

Ahahah o efsane ^^ sadece burda değil birçok forumda hatta sözlükte bile down and die kadar popüler bir olay o :P

Neyse kalın sağlıcakla sunwellde başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ezmeye çalışmak değil saçma bir milliyetçi tavır sergilendiği için içimden gelen yorumu yaptım sadece. Gerçek hayatta vatanı parsel parsel satarlar millet alkış tutar hatta iktidara getirir sonra sanal alemde dilimizede sahip çıkarız vatanda kurtarırız pixellerin arkasından, bunun gereksizliğini ifade ediyorum başka birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:
Ezmeye çalışmak değil saçma bir milliyetçi tavır sergilendiği için içimden gelen yorumu yaptım sadece. Gerçek hayatta vatanı parsel parsel satarlar millet alkış tutar hatta iktidara getirir sonra sanal alemde dilimizede sahip çıkarız vatanda kurtarırız pixellerin arkasından, bunun gereksizliğini ifade ediyorum başka birşey değil.

yahu bu adamın bu yazısıyla senin su yazının ne alakası var simdi adamın bunu icinden gelerek yapıp yapmadıgını nerden biliosun.cok ilginc yahu adam icinden gelenleri yazmıs bi yerde de imla hatası yapmıs nolcak cok mu onemli herkesin gorusune bakıs acısına saygı duymak lazım bence...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...