Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Forum...

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

bu dizeleri tuvaletten yazıyorum

kucuk yaşta tuvalette kıtap okuyarak basladıgım seruvenım tuvalette ders calısmaya ordan tuvalette GI joe kampı kurmaya kadar devam etti

tuvalette lego yaptım
tuvalette radyo dinledim
tuvalette gameboy oynadım
tuvalette televizyon izledim
tuvalete atari soktum ve oynadım
tuvalette 1/100 gundam maketi yapıp boyadım
tuvalette psx ve ps2 hatta eye toy bile getirdim
en son tuvalette anime izledim

bunlar yavas yavas buyuk bir hedef için atılmış adımlardı
ve bugün şu saatte tuvaletten internete girmiş bulunuyorum

insanlık için çok küçük,
kendim içinse devasa bir adım

tanrı kadınların dırdırından kacıp kendine birtek tuvalette huzur ortamı bulabilen bütün erkekleri kutsasın
Sosyal ağlarda paylaş

efendim iki sene kadar önceydi, evdeki çamaşır makinesi iflas etti yeni bi tane alındı. alet de karışık biraz bol düğmeli falan, hemen öğrenemedik makineyi tam, uzun süre kullanma kılavuzu makinenin üstünde durdu. aylarca o kılavuzu okudum. ama sık tekrar etmeyince unutuluyomuş, zamanında ezberlemiştim nerdeyse, şimdi hiç hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Apache said:
bende tuvalete girince illa ki bir şey okumam lazım.yani ufak bir el ilanı bile olsa oturur dakikalarca aynı yerleri okur dururum.

Okuyacak bişey bulamadığında diş macunu, şampuan, sıvı sabun gibi şeylerin arkalarını okuyor musun? Kader arkadaşı lazım da.

görünce heyecanlandım! +1 abi, +1birbir!
Sosyal ağlarda paylaş

Eternalus said:
efendim iki sene kadar önceydi, evdeki çamaşır makinesi iflas etti yeni bi tane alındı. alet de karışık biraz bol düğmeli falan, hemen öğrenemedik makineyi tam, uzun süre kullanma kılavuzu makinenin üstünde durdu. aylarca o kılavuzu okudum. ama sık tekrar etmeyince unutuluyomuş, zamanında ezberlemiştim nerdeyse, şimdi hiç hatırlamıyorum.

ahauhau süpermiş

ben telefonda oyun falan oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Apache said:
bende tuvalete girince illa ki bir şey okumam lazım.yani ufak bir el ilanı bile olsa oturur dakikalarca aynı yerleri okur dururum.

Okuyacak bişey bulamadığında diş macunu, şampuan, sıvı sabun gibi şeylerin arkalarını okuyor musun? Kader arkadaşı lazım da.

aynen hajı ya. ezberledim anasını satiym hepsini. kalsiyum karbonat, aqua, koruyucu, beta karoten, e330 anassını satiym nöronlarımı ne boktan şeylere harcamışım ake.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Apache said:
bende tuvalete girince illa ki bir ey okumam lazm.yani ufak bir el ilan bile olsa oturur dakikalarca ayn yerleri okur dururum.

Okuyacak biey bulamadnda di macunu, ampuan, sv sabun gibi eylerin arkalarn okuyor musun? Kader arkada lazm da.

oha. bende tek manyak benmiyim derdim adasdas
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Apache said:

+1 demekten kendimi alamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kadin dirdiri cekmektense bagsur olmayi kabul edicek cok erkek var dunyada ki zaten ilki eninde sonudna sinirden bagsur yapiyor ikincisinde en azindan kendi iradeniz soz konusu ve aki lsagliniz yaniniza kar oluyor

o yuzden tuvalet saka yapilicak biryer degildir

evli insanlarin ve "evin erkegi" konumuna dusen garibanlar icin bir siginma ortamidir

said:
-OSMAAAAAAAAAAAAAAAAN GEL SU TUPU ICERI AL!!!!
-Kitap okuyorum hayatim...
-ALLAH SENIN CEZANI VERSIN OSMAN OKU OKU NEREYE KADAR ENTELMISIN SEN AH ANNEM DEMISTI BIDI BIDI BIDI BIDI.......

-HASAAAAAAAAAAAAAAAN KAPININ ARKASINDAKI ZIMBIRTCI CIKMIS GEL YERINE CAK SUNU
-Mesgulum Ebru sonra takarim...
-BI DEDIGIMIDE ZAMANINDA YAP, HEP SALLIYORSUN HEP GECIKTIRIYORSUN HANI (buraya hicbir ise yaramiyan ama tamir olmasi gereken bisey sokun) DA YAPICAKTIN? KAC HAFTADIR BEKLIYORUZ OLMAZ BUKADAR BIDI BIDI BIDI BIDI......

-HUSNUUUUUUUUUU GIT SURDAN BAKKALDAN IKI YUMURTA BIR SUT BIR EKMEK AL GEL
-Oyun oynuyorum anne birakamam kapiciyi yolla...
-HEP OYUN HEP OYUN, EVDE KAZIK AKDAR ERKEKE VARKEN KAPICIMI CAGIRICAZ HEM KAZIK AKDAR OLDUN NE OYUNU BIDI BIDI BIDI BIDI.........

oysaaa

said:
-(oglum/arkadasim/kacam) GEEEEL SU (acelesi olmiyan ve kimseye bir fayda saglamiyan anlamsiz bir is) VAR GEL YAP SUNU BAK BEKLIYORUM!!!!
-Tuvaletteyim (anne/arkadasim/karicim) sonra hallederiz
-hee peki...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...