Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 meselesi

Bone

Öne çıkan mesajlar

Herşeyi geçiyorum da diyelimki NASA falan buldu gördü biliyorlar 2012'de bir halt gelecek başımıza. Ancak engellenmesi mümkün değil ya da henüz belli değil(bkz. Deep Impact, Armageddon gibi fantezi çözümler), sizce açıklarmıydılar? Böyle bir durum olsa ve açıklasalar 21 Aralıka hiç birşey kalmazdıki zaten kaostan anarşiden.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekse eğer dünya tuzla buz olacak diye bişey yok. yani sığınaktır, güvenli coğrafyalardır felan korunulur.

nasanın yada artık kim biliyorsa onun detaylı bilgilendirme yapmamasının sebebi zaten çok fazla olan dünya nüfusunu azaltmak diyorlar bu işle kafayı bozmuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrael said:

Herşeyi geçiyorum da diyelimki NASA falan buldu gördü biliyorlar 2012'de bir halt gelecek başımıza. Ancak engellenmesi mümkün değil ya da henüz belli değil(bkz. Deep Impact, Armageddon gibi fantezi çözümler), sizce açıklarmıydılar? Böyle bir durum olsa ve açıklasalar 21 Aralıka hiç birşey kalmazdıki zaten kaostan anarşiden.

e kalıp kalmaması neyi değiştirir ki öyleyse?
böle bi yükün altına girmezler sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikan kültürü ve edebiyatı okumamın hayatıma kattığı tek şey olan şu 2012 muhabbeti de mayaların inancına göre o tabletlerde yazan şeyde mayaların bir zamanlar çok sıkıntı çekecegi bunun tanrıları tarafından test olacagı kurtulan mayaların 2012 yılında ödüllendirilip olağanüstü bir yere 'ericegi' yazıyormuş bildigin bizim ermiş dedigimiz tiplere dönüşeceklerine inanıyorlar bu kadar aslında.

Hani öyle kıyamet falan hiiiiiç geçmiyo o derece alakasız fakat nerden geldi bende bilmiyorum kıyamet marduk falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

japon prensesi bile dedi olm tesadüf olamaz kesin ölcez çalışmayı bırakın seks en dırags en rakın röll dım dım dım dı dım dım

şaka lan şaka çalışın ben eşşek gibi çalışıyorum

O kadın aynı zamanda uzaylılarla ve yer altındaki medeniyetlerin başıyla iletişim içinde olduğunu da söylemişti sdfsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...