Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

6k hp'in varsa bendeki gear'a sahip bir mage'e karşı duramazsın ama. Druidler de locklar gibi gearsız sıfırlar. bearform bile dinlemez shatter combo 6k hp'li druide. Üzülerek söylüyorum ki(burada yalan söylüyorum) 4k frostbolt üstüne 2.5 icelance critlerim 61 resilience druide. Ha şu var, bu theorycraftın çöktüğü nokta sen tek tuşa basıp novadan çıkarak crit yeme ihtimalinden kurtuluyorsun, sonra pillar etrafında 40 dakika sürecek ve benim gözyaşlarıma sona erecek raksımıza başlıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

E yani senin "gear"ın var xD (ve druidi freeze halde tutmak için stunlayan bir class gerekiyor çoğu zaman), ben dün sabah 70'ledim druidi, mantığını da yeni kapıyorum. Zaten şu an armor olmadığından bear form direk yalan. Caster formda 2k hemo critleyen rogue bear formda 1.9k critliyor. Ama tabii stundan vs. birşeylerden bir kez kaçtım mı saçma sapan birşeyler yapmazsam uzun süre idare ediyorum. Şimdiki amacım survival öğrenmek zaten. Aynı oyunu 10k+ hp ve 300+ ress.le de oynayabilirsem druidle 2k üstü görürüm rahat.

Bu arada molten armor-impact kullanan sinir mageler verem ediyor, moonfire atıyorum, tam kaçıcam pat diye stun yiyorum. Bence druid kesmek isteyen magelerin en büyük yardımcısı olur molten armor + impact. Hem castler LoS'a da girmez.
Sosyal ağlarda paylaş

http://wotlk.wowhead.com/?spell=44781 bunu atıyorda, ilk icelance çıktığı zamanları hatırladım ben birden :D.

Bakmayın öyle düşük levelda "ben adam kesiyorum" videolarına, adam saydırırken güzel tabide adamın üstüne çökmüş bir rogue görüp sonra yorum yapsaydık. Sonuçta hangi mage'İ böyle serbest bırakırsan bırak güzel nüker.

3.3k 'lık bir shield varken frostta diğer speclerle PvP baya baya yalan geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
E yani senin "gear"ın var xD (ve druidi freeze halde tutmak için stunlayan bir class gerekiyor çoğu zaman), ben dün sabah 70'ledim druidi, mantığını da yeni kapıyorum. Zaten şu an armor olmadığından bear form direk yalan. Caster formda 2k hemo critleyen rogue bear formda 1.9k critliyor. Ama tabii stundan vs. birşeylerden bir kez kaçtım mı saçma sapan birşeyler yapmazsam uzun süre idare ediyorum. Şimdiki amacım survival öğrenmek zaten. Aynı oyunu 10k+ hp ve 300+ ress.le de oynayabilirsem druidle 2k üstü görürüm rahat.

Bu arada molten armor-impact kullanan sinir mageler verem ediyor, moonfire atıyorum, tam kaçıcam pat diye stun yiyorum. Bence druid kesmek isteyen magelerin en büyük yardımcısı olur molten armor + impact. Hem castler LoS'a da girmez.

burada pure skill bir rogue'un var, alıcaz shoulderı np.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız DK içler acısı gözüktü. Bi Grip bi de Icy Chains var sonra kitekitekitekitekitekikitekitekitekitektehmpfmayberespecunholytogetthe magicshield?nvmkitekitekitekideadoghoulformdead. Ama en azından Unholy DK'lar ölünce böle üstünde çok tatlı animasyonlar oluyor mutlu etmeli insanı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...