Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Hepsini dene işte. Ben 1 yıldır kullandığım 30 dan fazla farklı şifreyi hala hatırlıyorum. Biraz çabala başını hatırlarsan ve o şifreleri yaratırken bir düzen kurduysan devamınıda getirirsin bence.

Olmuyorsada kasma boş yere stres yapmaya değmez, beta keyini başkasına verebilirsin; mesela bana :D
Sosyal ağlarda paylaş

TBC release edildiğinde oyunu alamayan varmı? Internetten alanları sormuorm tabide. Mesela dnr da 2saat kuyruk bekleyip yok kardeşim kalmadı cevabı alan oldumu?

Ben tbc yi bursada almıştım. Yine dnr dan tabi... Ama "biraz" geç gelmişti. Oyunun başladığı geceden sonra öğlen vakti 12-1 gibi alabilmiştim. İstanbuldaki dnr larda 12de satılmaya başladımı oyun?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Gece 12de satma olayını sadece 2 tane dnr yaptı istanbulda, diğer bütün mağzalar gündüz satmaya başladı. Ben hem gece kendime bi tane aldım hem de ertesi gün arkadaşlara 2 tane aldım ama baya bi dolanmam gerekti.

O gece sattışına Collector's Edition için gitmiştimde sadece 5 tane getirmişlerdi. Hatta 280 kişi sıra beklemiştim sonuncu paketti galba aldığım :D
Ertesi gün bir kaç yere bakmıştımda erkenden bitti demişlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
axedice said:
Gece 12de satma olayını sadece 2 tane dnr yaptı istanbulda, diğer bütün mağzalar gündüz satmaya başladı. Ben hem gece kendime bi tane aldım hem de ertesi gün arkadaşlara 2 tane aldım ama baya bi dolanmam gerekti.

Hangi dnr lar yaptı gece satış olayını?

Benim gittiğim Caddebostan dnr dı. Bide avrupa yakasında bi yer yapmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...