Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Valla SP'nin iyi oynayanına bir lafım yok ama, piyasadaki SP'lerin nerdeyse dörtte üçü patır patır ölür. Ölmeden bitirdiği 5man, 10 man , raid toplamı iki elin parmaklarını geçmiyordur heralde. Arada denk geliyor iyi oynayan, "ohh be kardeşim" diyor insan.

Ama işte sürekli raidlere almak zorunda kaldığımız onlarca sp'ye tek şey söyledik 2 yıldır. "Ölme kardeşim 1000 dps yapma , 500 yap ama bosstan debuffı eksik etme ve ölme" ama genede her 5 bossun 4'ünde %50 göremeden yeri öpüyorlar. İlk onlara item veriyoruz, PvP itemi giydirip innervite bile atıyoruz. Her yolu deniyoruz yok 1 taneside ölmeden arka arkaya 2-3 boss kessin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben betaya seçildim :D
Sonra siteisnden blizz downloaderı indirip çekmeye başladım ama feci yavaş iniyordu. Bende bunu kapadım yerine rapidshare link buldum ondan indirdim. İkiside 2 gb olunda doğrudur dedim. Şimdi yüklediğim sürüm v3.01.8622 Launcher'ı açtıım zaman altta downloading new patch(16kb) diyor kalıyor bazen. Bide böyle news feed çalıştığı zmana üstte burning crusade yazıyor ama bazende news feed disconnected diyr üstte WOTLK yazıyor. Oyuna bir iki kere girmeyi başardım. E-mail ile şifreyi girdikten sonra connected to server diyor hemen ardından disconnected diyor. Böyle baya bir denedim olmadı. Sonuçta acaba yanlış versiyon falan mı indirmişim yoksa serverlarda falan mı bir şey var?
Sosyal ağlarda paylaş

Vt sw ve misery nerflerinden sonra gruba neden alınır sorusundan başka birşey sormuyorum kendime :D
Dps rotasyonu en kıl classtır tbc için konuşursak fakat karakterin hep ölmesi player bazlı bir sorun.Ya swd atınca heal gelmiyordur yada abuk yerlerde (aoe fightlarda timer kullanmadan) kullanıyordur.
Bunun dışında yeni olarak mf crit/sınırsız mana olayı güzel şeyler ama dediğim gibi main dpsler dururken (ki mage bile tek başına bi sürü buff verirken) sp ne kadar tercih konusu olur şu haliyle tartışılır.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
alt kastım da yaptıgım hata warrior secmek oldu. boyle bir iskence cekmedim ben wow hayatım boyunca. 58 duruyo, haftada 1 quest falan yapıyorum sdf.

Ben karazhan serverinde ally warrior kastım, sürekli dungeon dropla gezince çok iyi kasıyor aslında. Tabii bir rogue değil ama 7-8 mobda bir yemek yiyerek takılıyordum ve rogue kadar hızlı kesiyordu kesinlikle. Sadece bir miktar ölüyor :/

En kolay priestle druidi kastım, şu an işte paladinle uğraşıyorum, o warriordan daha zor geldi bana. Ama horde kastığım için herşeyi ezbere biliyorum ve yardım eden bir sürü arkadaşım var.
Sosyal ağlarda paylaş

58'de Outlands'e geçmenin tek mantığı 1.5 saat gibi bir sürede 58-60 kasılması xD (Tabii qlar mundar olmasın derseniz Ramparts da dönebilir arkadaşlarınız sizin için bu daha uzun) . Ben tamamen ne kadar daha hızlı 70ledim için lvl kasıyorum bir nebze de. Mesela druidim 7 gün 10 saatte mi ne 70 olmuştu, BG falan da yapmıştım onda. Paladin biraz daha yavaş olduğundan 56.5 lvle 4gün 10 saatte geldim. Normalde 60 olmuş olmam lazımdı.

Bu arada dungeonlara grupla girmek çok yavaş ve gereksiz, sizi boostlayacak birisini bulun lazım olan itemleri toplayın. Arada da gelen exp kar kalsın. 20-60 arası lvl kasmak kolaylaşmadan önce bir pri kasmıştım 24-38 arasını boostlamışlardı. Patchten sonra boost işi de mantıksız kaldı, sadece itemleri alıp yoluma devam ediyorum artık.

Yeni patch de ben mage'i 60 yapana kadar gelir o faydalanır patchten heralde :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...