Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demokrat Pati

Xo

Öne çıkan mesajlar

Az önce Demokrat Pati adlı kullanıcıdan özel mesaj aldım, mesaj aynen şu;

Demokrat Pati said:
Demokratik Pati hareketinin arzu hilafına ve mevcut Paticik yönetiminin 14 Mart 2008 tarihindeki savaş ilanı kararıyla Demokratik Pati hareketi üyelerine empoze edilen savaşta, Demokratik Pati hareketinin şu sıradaki hedefi, Paticik Forumun mevcut yönetiminin nüfuzunu bertaraf etmektir. Bu, yıllardan beri devam eden forumdaki üyeleri birbirlerine karşı oynayarak yıpratma metoduna son vermenin bir koşulunu oluşturmaktadır. Mevcut yönetimin forumun çeşitli bölümlerinde totaliter nüfuz kazanma yolundaki çabaları, Demokratik Pati hareketini bu bölümlerde mevcut yönetimin totaliter yöntemlerini etkisizleştirmeye yönelik tedbirler almaya mecbur bırakmaktadır. Bu bakımdan Ekselans, size mevcut yönetimin gitgide tehditkar bir nitelik aldığı şu sırada, bu koşulların gerektirdiği belirli karşılıklı önlemleri almaya karar verdiğimi açıklamak isterim. Öteden beri Demokratik Pati hareketine karşı dostluk ilişkileri içinde bulunan şahsınız, bu ilişkileri yazmış olduğum mektuba olumlu cevap vererek daha da takviye etmiş olacaksınız. Ben de Ekselans, size bu fırsattan yararlanarak resmen bildiririm ki Demokratik Pati hareketinin bu önlemleri, hiçbir şekilde şahsınızın açtığı konulara ve gönderdiği mesajlara yönelmiş değildir. Aksine, birlikte yürüttüğümüz büyük ve hayati savaşın ıstıraplı hatıralarıyla dolu olarak size Demokratik Pati hareketi ve şahsınız arasında gerçek dostluğa dayanan bir işbirliği için gelecekte dahi bütün koşulların var olduğuna kesin olarak inandığımı belirtmek isterim. Çünkü; Demokratik Pati hareketi forumda hiçbir çıkar peşinde değildir. Demokratik Pati hareketi, mevcut yönetimin devrilmesinden hemen sonra seçime giderek yeni yönetimin Paticik Forumu üyeleri tarafından oy çokluğu usulüne göre seçilmesini sağlayacaktır. Yeni yönetim işbaşına geldikten sonra da Demokratik Pati hareketi kendisini feshedecektir. Bu bakımdan ben şimdi olduğu gibi gelecekte de Demokratik Pati hareketi ile şahsınızı karşı karşıya getirebilecek hiçbir neden olmayacağı görüşündeyim. Bu mektubumu Ekselans, aramıızdaki ilişkileri hiçbir koşul altında kötüleştirmemek; aksine mümkün olan her şekilde iyileştirmek ve uzak gelecekte dahi iki taraf için verimli olacak şekilde düzenlemek yolundaki samimi arzumun bir ifadesi olarak telakki ediniz. En derin saygılarımın kabulunü rica ederim.

Demokrat Pati
Demokratik Pati Hareketi Lideri
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gönderen: Sacit Kral
Gönderilen: Apache
Tarih: 12/03/2008 19:58

Ne söylesen sen haklısın. Aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da bir kadehi bölüşmedik. Kim ayırdı bizi bizden? Kadere dur diyemedik. Ne yazık ki o günlerin değerini bilemedik. Eski dost düşman olmaz deyip de sitem etme; ayrılığın yükünü yalnız bana yükleme. Yollarımız ayrı ayrı, kalplerimiz bir olsa da herşey seni hatırlatır kurumuş bir gül olsa da... Ne zaman gelirsen gel başıma taç olursun. Sen, benim eski değil eskimeyen dostumsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...