Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Hazırlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Miraul said:
bete olmuycakti ?

Abi hangi manyak GM idi o bilmiyorum o lafı eden ama beta olacak hemide TBC'den çok daha görkemli bir beta olacak.

Adamlar pariste peynir ekmek gibi beta key dağıtacaklarını ve resmi fun sitelerin beta key dağıtmasına izin vereceklerini duyurdu bile.

Yani artık "beta olmayacak" iddeasından bi zahmet vaz geçelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
Var. Rogue kasıyorum :P.
Warlock, Shaman, Druid, Hunter, Warrior dan sonra.. baktım blizzard inatla sınıflarla dalga geçmeye devam ediyor.(en son druid olayı). Bende blizzard ın istediği bir sınıfı açmaya karar verdim :P.)

Yanlış yapmışsın, mage açmalıydın. Devamlı bufflanan yegane sınıf. Rogue açınca hislerimi daha iyi anlarsın ehuh.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
Densiz said:
Warlock, Shaman, Druid, Hunter, Warrior dan sonra.. baktım blizzard inatla sınıflarla dalga geçmeye devam ediyor.(en son druid olayı). Bende blizzard ın istediği bir sınıfı açmaya karar verdim :P.)

Yanlış yapmışsın, mage açmalıydın. Devamlı bufflanan yegane sınıf. Rogue açınca hislerimi daha iyi anlarsın ehuh.

bence 1 warrior daha acsın hatta 2 tane daha bölece 3 warriorla arada be buffımsı gelince 3xbuffımsı=buff eder diğer classlar kadar mutlu olur
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
Densiz said:

Mage düşündüm aslında ama... Rogue den bi şansımı denemek istedim. Arkadaşın mage i ile biraz oynadığımdan.. az bişey hevesimi aldım sanki :P
Sosyal ağlarda paylaş

ÖSS'ye hazırlanırken aldım şu WoW'u, ÖSS'den sonra başlayıp 1,5 sene oynadım, 1 sene kadar ara verdim gene başladım 6 ay kadar önce.
Benim tek hazırlığım BİR tane lvl 70 yapabilmek şimdilik, kalanına sonra bakacağım. Bu kadar yetersiz olunamaz ya sinir oldum ehaeh.
48'in üstüne çıkamadım anasını satayım. Ona da dalgınlıkla geyik yaparken falan çıktım, teşekkürler VAY AK.
Sosyal ağlarda paylaş

O iş biraz çorba, her class'a yavaş yavaş hero class gelecek diyor wowwiki varsayımlar vs. vardı hatta. Baya eğlenceliydi.

Ben şimdilik sadece yeni charlar ve bir ally kasıyorum. Wotlk açıklanınca ve talentler spelller vs. gelmeye başlayınca bir tanesine abanıp gold farmlayacağım en az 1-2k goldla wotlk'a başlayıp rahat hemencecik 80 olurum, sonra da ver elini enchant malzemesi farm xD Para yine jc ve enchantta olacak bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard bence bu olayla sicis donemine girer.

SOE'nin yaptigi hatayi yapiyorlar (ayri Jedi char). E bu niye hero class? Herkes boyle hero class acabiliyorsa insanlar niye ezik class oynamaya devam edecek? Denge soz konusu olacaksa niye hero class peki ismi?

Her classin ayni talent tree gibi 3 er hero classi olacakti iste, angutlar ya
Sosyal ağlarda paylaş

hero falan değli fazladan class o kadar, death knightın seveni ceok arthas özentileri acsın oynsın diye komuşlr, e lvl 1 death knight hem komik olur, hemde ilk 60 lvlını kasmıyalım şimdi skill mkill diye 60'a gelince q yapıp death knight oluyosun. E mantıklıda oluyo.

yoksa kafaya ms'i yiyince feleği şaşıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Blizzard bence bu olayla sicis donemine girer.

SOE'nin yaptigi hatayi yapiyorlar (ayri Jedi char). E bu niye hero class? Herkes boyle hero class acabiliyorsa insanlar niye ezik class oynamaya devam edecek? Denge soz konusu olacaksa niye hero class peki ismi?

Her classin ayni talent tree gibi 3 er hero classi olacakti iste, angutlar ya

abi çok kolaymış gibi konuşuyosun ama..adamlar 8 classla başa çıkamıyor 24 tane classı nasıl dengeleyecekler?

tamam starcraftta birbirinden farklı 3 ırk vardı ve hepsi dengeliydi ama wow tamamen farklı.

her class'ın talent treesine göre hero class'ı olacaktı demek kolay, olsa ne olur nasıl olur diye düşününce olayın asıl boyutu çıkıyo ortaya :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...