Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[istek] tadı mükemmel olan bol alkollü kokteyl

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
bayan arkadaşlara karşı son derece etkili olan tadı mükemmel bol alkollü kokteyli ne için kullanacaksanız artık sadxfzxacbchh.. en güzeli atıcan iki tane buzu çakıcan chivası çakıcan chivası..

diğer yandan beyindeki dalgametre güzele benzio, ama sanırım kaşığı tersten tutarak dökme işi biraz zanaat istiyor
Sosyal ağlarda paylaş

SbNN said:
Redbul vodka çok sıradan ve basit belki ama en güzeli bence .

Çok bol buz - biraz votka - votkanın 2-3 katı kadar redbul .

oh!

Eheh bu herkese göre değil ama, ben mesela midesiz bir adamım deli gibi karıştırırım ama bir kadeh vodka redbull içince 1 saat içerisinde burnum kanamaya başlıyor ve uzun süre durmuyor, dursa da bir süre sonra tekrar kanamaya başlıyor. Bir gün boyunca kanayan burunla geziyorum ortalarda. O yüzden 2. içişimden sonra içmedim bir daha.

Benim de favorim margaritadır. Annem güzel yapar, dışarda da Mojito içerim tatlı ama serinletiyor katılıyorum. (alkollü birşey ne kadar serinletebilirse (bira hariç o kutsal xD))

Bir de basit kokteyl sprite + tekila var. Karıştırıp üstünü kapatmak suretiyle bir ters düz yapıyorsunuz sonra içiyorsunuz.

Pi'de de Apple Pi güzeldi, kaldırmışlar sanırım yoktu listede son gittiğimde. Onun haricinde Sütlü Merve midir nedir bsg demek geldi içimden onu icat eden arkadaşa.
Sosyal ağlarda paylaş

SbNN said:
Fındık şerbeti mi sosu mu ne bişey var barların kafelerin kullandığı . Pi'de onunla votkayı karıştırıyolar (karışım miktarını bilmiyorum)

Süper oluyor .

Sonra eve gelip yatıyorsun, sabah kalktığında bütün odanın fındık koktuğunu farkedip öğürüyorsun. İnsanın ağzına nefesine o kadar karışan başka bir içki daha yok. Hani rakı da kokuyor eyvallah da fındığın o tatlı iç bayan kokusu öldürüyor beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...