Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

fail diyebilirmiyim sana anne ? open betasi gelmedimi bu oyunun, en son oralarda idi , open beta cikti cikacak falan deniyordu. bu oynanamaz hali hile nasil open beta, nasil realese.

kucuk firmalar buyuk lokma yemesinler artik. bir degil 10 degil cikan batiyor batiriliyor beceremiyor..

sevenine, bekleyenine, oynamak isteyenine bol sanslar olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

trailerin nesinden etkilendiniz bu kadar? baska bir seymi izledim ben, bombos bir dunyada, daha dogrusu sadece 35 tane npc var tum videoda, ne canli ne hayvan ne de baska bir sey, sanki 3d dunya gezisi gibi birsey. farklimi benimkinden bu trailer. open beta ve new trailer denen ana sitesindeki haberden girdim.

3 tane kadar at ustunde eleman bir sacma kafa kesme gibi bisii gordum yanlis demiyim.

bos bos gezindi eleman sonrada bitti :)
Sosyal ağlarda paylaş

heves kırmayın beyler gayet guzel oyun eksiği var mı?

hemde çok.bekliyoruz bug dı lag dı AI di halledicekler die.

ama zaten oyunu seven oynar sevmeyen oynamaz.ben şahsen çok seviyorum insan iyi zaman geçiyor eğlenceli yani.bu çeşit denemeler deişik oyunlar olucakki 13 sene WOW oynamayalım yada 1234234 tane wow gibi oyun çıkmasın verin desteğinizi :)

SV de az puşt değil ama bi garip bir iş anlayışları var fazla vurdumduymaz. tatile çıkmalar falan bilmem ne.
bunuda iskandinav rahatlığına veriyoruz .had taam dioruz.

:)
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ole kanuni ama elden ne gelir?

onlar stockholmden oyunu yapacakta düzeltecekte biz burdan oynayacağız.nerde üretici yaratıcı türk gençliği..biz yapalım abi.çenemize vurmasın.

(has..lan işim yok bide oyun mu yapacam dediinizi duyar gibiyim.)

madem onlar yaptı onlar bulacak çaresini bizde bekleyecez de oynayacazda ..bu işer boyle.
Sosyal ağlarda paylaş

logın ekranına giriyorum anlamadım.benım char vardı orda heykel gibi duruyo ya seçiyosun başlıyosun.orda benım char yoktu bekledim belki lagdan dolayıdır dedim.ama gelen giden yok.yenı char açıyım bari dedim enter game diom olmuyo save diom olmuyo.ne yapsam olmuyo.hayır bakkalın çırağı deilki bu adamlar azarlıyasın komik hakketen.nese allahtan mw2 varda şimdi onla zaman geçircez.akşam bidaa bakcam durum nası.laglı mı hahla öğrenicez.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çok istiyorum bu oyun ÇOK iyi olsun, gerçekten potansiyeli var gibi gözüküyor çünkü. Ama trailerı izledim, hevesim kırıldı, çat pat bir ingilizce bilen adamlar 10 dakika spec modda dünyayı gezip bişeyler çekmiş, 3-5 cümle koymuşlar gibi. Hiç uğraşılmamış yani resmen, eeh deyip geçmişler. Canım sıkıldı bu işe, inşallah iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

MOsetup isimli 70 küsur MB bi dosya indiriyo simdi de kafayı yiyicem benden dolayı mı serverdan dolayı mı bilemedim de 45 le filan indiriyo max (ki su an mesela 20 ye kadar indi)
sonra bi de bunun daha 2gb clientı var di mi?
bi de son olarak bi varsa ingame video filan alabilir miyim? ona göre bırakıyım aksam downloada arkadas cogzel filan dedi de emin olamadım
böyle troll filan varmıs yerden yere vuruyomus UO benzeri gibiymiş filan da sitesini açınca pek de umdugum gibi bişey göremedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...