Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

o zaman bulacaksın kitabını okicaksın abi direk ilk okuyuşta öğreniosun skilli zaten belli bi saat okuyunca falna öle 30 skill falna artio

para içinde al eline baltanı git geyik kes bişey yap o çıkan quality leatherları kemikleri ıvır zıvrıları vendora sat vs kitap için. yani madem crafting e gidecen warrior açmasaydın çünkü skill cap var zate

crafter bile, kendi madenini kazıp extract refine vs edemio skill capten.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
yani madem crafting e gidecen warrior açmasaydın çünkü skill cap var zate

Sorunum bu deil benim :D Archer olmak istiyorum ama elde ok yok. Dedim kendim yapiyim bari, e skill yok :D

Bide kitapdan zaman ile öğrenmesi iiymiş de illa ki kitap ile yeni bir skill öğrenme şeysi saçma. Uo'da hiç teachlemeden 0 dan da kasılabiliniyordu mesela o olay :D

Para kasma yolları tutosu isteriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla son gelen patchten sonra daha girmedim oyuna adam akıllı, ama ore odun falan satılmıyorsa, geyik vs kesip onlardan çıkan materyalleri satmayı deneyebilirsin. Şuan baya bol loot veriyor olması lazım mobların, ilerde butchering skilli aktif olunca şuan çıkan lootları skill kullanarak elde edebilicez, kemik vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n öle ha bismillah diye archer olmak yok oyunda iki dakkada ekşın yapamassın.Sana şimdi napıcağını söyliyim
1.Bir logger karakter aç(int i yüksek olsun 50 yaşında blainn falan iyidir),woodcutting kas baltayla
2.Geyik,domuz vs. öldür eşyaları satıp para kazan bow craft vendordan long,flat,composite i öğren(kitabı oku süre dolmadan iptal edebilirsin)
3.Şimdi bikaç bow yapabilirsin sürekli bow yap skillerini 100le
4.Assymetric ve Recurve üde öğren onlarlada bow yap onlarıda maxle
5.şimdi material lore dan animal materialları öğreniceksin endoskeleton,dental,vs. diye bikaç tane war gidip onları öğren
6.Wood lore larını öğren keşfe çık değişik ağaç tiplerinden topla 1000-2000 tane
6.bütün skillerini maxla şimdi düzgün bow yapmaya başlayabilirsin
bundan sonrası sana kalmış yapamadığın şey olursa etrafta bin tane adam war onlara sor sana yardım ederler.

Lootta bi sorun war loot yapmadan inventory i açın r ye basın sonra inventroy i kapatın görüceksiniz lootu sol clickle alabilirsiniz eşyaları

Archer olmak içinde farklı karakter aç.Vadda dayım ben nickim Cael

edit:bide anlamadığınız şeye direk dandik demeyin azcık uğraşın
Sosyal ağlarda paylaş

ben vaddada doğmuştum ama at aramak için baya uzaklaştım şehirden. at buldum bi yerde 10 tane felan toplanmışlar. tamelemek istedim öldürdüler. şehirden uzağım diye beta suicide kullanarak reslendim. oda kale gibi biyere gönderdi beni. ordan yürüyerek medull diye bi yere geldim. deniz var orda vaddadan daha güzel daha medeni.
Sosyal ağlarda paylaş

Lasombra said:

Oce4n öle ha bismillah diye archer olmak yok oyunda iki dakkada ekşın yapamassın.Sana şimdi napıcağını söyliyim
1.Bir logger karakter aç(int i yüksek olsun 50 yaşında blainn falan iyidir),woodcutting kas baltayla
2.Geyik,domuz vs. öldür eşyaları satıp para kazan bow craft vendordan long,flat,composite i öğren(kitabı oku süre dolmadan iptal edebilirsin)
3.Şimdi bikaç bow yapabilirsin sürekli bow yap skillerini 100le
4.Assymetric ve Recurve üde öğren onlarlada bow yap onlarıda maxle
5.şimdi material lore dan animal materialları öğreniceksin endoskeleton,dental,vs. diye bikaç tane war gidip onları öğren
6.Wood lore larını öğren keşfe çık değişik ağaç tiplerinden topla 1000-2000 tane
6.bütün skillerini maxla şimdi düzgün bow yapmaya başlayabilirsin
bundan sonrası sana kalmış yapamadığın şey olursa etrafta bin tane adam war onlara sor sana yardım ederler.

Lootta bi sorun war loot yapmadan inventory i açın r ye basın sonra inventroy i kapatın görüceksiniz lootu sol clickle alabilirsiniz eşyaları

Archer olmak içinde farklı karakter aç.Vadda dayım ben nickim Cael

edit:bide anlamadığınız şeye direk dandik demeyin azcık uğraşın

ahah iyimiş yalnzı sevdim
Sosyal ağlarda paylaş

haha çoook fazla adam var ya çok canlı olmuş oyun

Vadda dayım 10 larca adam etrafta

böle ormanda domuzların peşinden koşturanlar ağaç kesenler
tam böle insanlar dünyaya gelmiş, ilkel bi şekilde hayatta kalmaya çalışıolar

bu arada çook zor domuz kesmek ya, peşinden koşman lazım kaçio paso silahını çekince yavaş gidiosun

yanına yaklşaıp silahını çekince direk kaçio zaten
ben de tameleyip kesiorum asd

AT SPAWNI nerde bu arada Vaddanın neresine doğru gidiim birisi tarif etsin veya buluşalım bi yerde at tame etmeye gidelim hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...