Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

eheh di mi sen ne yaptin itiraf et =P

bu arada

"Choose to believe in one of the Gods and watch its power grow. Fight heretics and burn their temples to rob their Gods of power. Or start a new cult: with enough believers your God might be powerful enough to enter the Pantheon."

buna hasta oldum. tarikat kurun bir tane, god pepelek, dinin adi paticik olsun, rahiplerine pati densin. titretin zindiklari, inanmiyorlarsa bile saygi duysunlar
Sosyal ağlarda paylaş

valla ii olur ya ben hep fabernum da başliyırom

öle dolaniorum, bari iş bölümü yapalım maden toplaylaım beraber gezelim falna da oyunun keyfi çıksın yani

bi bölge belirleyelim kendimize yaklaşık oyuna giren oraya gitsin paticikten adam görünce muhabbete girsin oyun içinde chat vs de olmadığından

karakter açınca Nickleriniz ve başladığınız şehiri yazın ki bilelim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yalnız aşırı sinir oldum. Çok dandik oyun bu yüzden dolayı...
Açtım bi char herhangi bir resource gather skilli yok başlangıçta. Ve hiçbişiy yapamıyor char. Sözde archer olcaktım... Elimde baltadan başka hiçbişiy yok. Para kasılacak hiçbişey yok :/ Domuz kesioz lootlayamıyorum bile (bilmiyorum neden)

Saçma dediğim kısım ise: ağaçtan tahta çıkarmak için neden kitap okumak zorundayım ben ya? Ah gözünü sevdiimin uo'su. Yok hiç bi yerde onunki kadar güzel skill sistemi :(
Sosyal ağlarda paylaş

baktın mı technique kısmında gatheringin altında default mining ve lumberjacking oluo

onları action barına at

ağacın yanına gel o tuşlara bas, balta çekiliyken öle ağaca vurunca olmuo

toplayabiliosun yani maden ağaç vs asıl olay ondan sonrası öle apacımı kesiim gidip log yapıp hemen bowumu craft ediim gibi olmuo ne yazık ki bira daha komplex bi işleme sahip crafting.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

baktın mı technique kısmında gatheringin altında default mining ve lumberjacking oluo

onları action barına at

ağacın yanına gel o tuşlara bas, balta çekiliyken öle ağaca vurunca olmuo

toplayabiliosun yani maden ağaç vs asıl olay ondan sonrası öle apacımı kesiim gidip log yapıp hemen bowumu craft ediim gibi olmuo ne yazık ki bira daha komplex bi işleme sahip crafting.

e işte o skiller yok bende. Saf warrior skilleri var. 0 da olsa illa kitap okuyarak skill açtırma mantığı saçma... :/
Sosyal ağlarda paylaş

illa kitabı sonuna kadar okuyacaksın diye bir zorunluluk yok, istediğin zaman iptal edebilirsin. UO'da parasını bastırıp skilli öğreniyordun belli bir seviyeye kadar. Bu sistemde onun gibi bir şey sadece kitap okumak zaman alan bir şey. Bence daha mantıklı bir anda öğrenmektense, zamanla gelişmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...