Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

sen dedikten kayıt oldum , boxed versiyon EUR 54.95 . Heralde beta'da başlamıştır. Alanları beta'ya sokmuyorlarsa ayıp gerçekten. Ben bu kadar pahalı mmo görmedim. Bakalım digital Download versiyonu kaç para olucak onuda bir kaç gün içinde koyarlar.

edıt: söyle demişler The Digital Download only version will go on sale a week later than the Boxed Version and The Full Loot Bag as previously stated in the shop.
Sosyal ağlarda paylaş

55 euro'lukla gayet katılabiliyorsun ama sadece ilk 1000 kişi katılabiliyor. Sonraki 2000 box alıcısı 3 agustos'a katılıyor böyle gidiyor işte beta'ya ne zaman katıldığınız aldığınız zamana bağlı. Store açıldıktan 1 gün içinde 3000 box ve 1000 LE satılmış durumda yani şu an box alsanız 17 agustos'da betaya katılabileceksiniz.

Ben 3 agustos betasına katılacağım. Oyunu pre-order yapmakla biraz mallık yaptım ama gelecek 3-4 ay içinde alabileceğim MMO görmüyordum en azından aralıga kadar betasıyla oyalanırım diye düşündüm bakalım ne olacak burada yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an neredeyse 5000 box satılmış sanmıyorum pazartesi gününe kadar 10000'den az satılsın ama bütün beta box'ları satılmazsa digital download ile betaya agustos 31 gibi katılabilirsin en kötü ihtimalle eylül 14 olur.

Şurada daha iyi anlatılıyor aslında:

http://www.mortalonline.com/news/july-13-07-09

July 20 Block A (including 999 Limited Editions)
August 3 Block B
August 17 Block C
August 31 Block D
September 14 Block E

Şu an block A ve B bitmiş durumda. Digital download ise 50 eurodan daha az olacak orası kesin olarak söylendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Olayin fraud olma olasiligi cok dusuk. 60 eurodan 10000 adet satsalar ellerine gececek para 600bin euro, Isvicre gibi bir ulkede o kadar parayla ancak 2 ogrenci o parayi paylasirsa oo iyi para kazandim diyebilir. O 2 kisi de bir daha is bulamaz, baslari beladan kurtulamaz filan. Ki ortada kurulu bir sirket var, biraz zor bir olasilik yani.

Oyun geyik cikabilir, ici bos olabilir vs vs. Evet, gercekten de olabilir. Yani oynadigim diger oyunlari isin icine katmiyim simdilik ama bircok oyun benim icin o durumda zaten. Adam olmalari 1 yili geciyor release edilen MMO'larin.

Takip ettigim sey adamlarin oyun konsepti. Icini doldurabilir, hedeflerini sulandirmazlarsa tam aradigim seyler. Neyse gorucez.
Sosyal ağlarda paylaş

satilan preorderlar, beta accessi garanti, herkesin betaya login tarihi belli. Bildigim kadariyla NDA yerinde duruyor, yani SS, video filan olmayacak. Agustos basinda NDA kalkabilir testler surerken gibi birtakim yazismalar var ama bir developerdan gormedim simdiye kadar boyle bir post

Fiyatin icinde oyun release olunca 1 aylik oynama suresi, oyunun kendisi, metal kutu filan dahil. Oyunu digital olarak da indirebiliyorsun (indirebileceksin desek daha dogru :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...