Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

şuan satılan boxed versiyonlardan sonra boxed satılacak mı bilmiyorum ama sanırım satılmayacak bu boxedlar özel olarak hazırlanmış ve çok erken sipariş olduğu için çok geniş içerikli.

- hiç bir çıkacak eklentiye para ödemeyeceksin
- eklentiler sana kargolacak ve ücret ödemeyeceksin

bu ikisi yeter bence

bu arada ben aldım 1 adet ne olur ne olmaz :) dursun. Duruma göre satabilirim beta erişimi Block B 3 ağustosdur.
Sosyal ağlarda paylaş

bildigim kadariyla artik preorder olarak digital download alinabilecek ve daha ucuz olacak. Sanirim blok A beta testiyle ilgili bir problem var, arkadaslarin ustte verdigi linkte belirtildigi problem mevcut. Baslangicta bir suru problem cikmasini bekliyorum, beta test zaten online faturalama, shopun isletilmesi, downloada izin verilmesinin authorizationi filan da kapsiyor. Daha siz teste girenler bilgi sizdirinca gorun, basta ne sacmaliklar olacak. Ekipleri kucuk, ve cilalanmis bir beta olacagini sanmiyorum ortalikta. Boyle test edilerek gelistirilen bir oyun olacak bir sure daha bana sorarsaniz.
Sosyal ağlarda paylaş

http://mortalleak.blogspot.com/

Full frontal nudity koymuş adamlar ahuahuauh. Şu an en azından grafiklerin güzel olduğunu biliyoruz. Yerlerde çimlendirme felan yok ama bulutların gölgesini koyan adamlar heralde yerlere çim eklemeyi de bilir.

Uzakta gözüken bütün dağlara gidilebiliyormuş yani backdrop değiller.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya geri vitese takmalarına gerek yok zaten 18+ rating'i hedefliyoruz tamamen digital download ile oyunu satacağız publisher'e gerek yok diyorlardı.

Yanlız bu full frontal nudity griefing kavramına yeni bir anlam katıyor. Büyük ihtimalle kobraları sallayarak adam kesen PK'lar göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

Ya geri vitese takmalarına gerek yok zaten 18+ rating'i hedefliyoruz tamamen digital download ile oyunu satacağız publisher'e gerek yok diyorlardı.

Yanlız bu full frontal nudity griefing kavramına yeni bir anlam katıyor. Büyük ihtimalle kobraları sallayarak adam kesen PK'lar göreceğiz.

abi işin ucunda para olunca +18'i fln kalmıyor. conan'da öyle cikmişti piyasaya
Sosyal ağlarda paylaş

Karakter yaratma ekranina girdim, o arada arkadaki backgroundu, golgelendirmeyi, gokyuzunu vs goruyorsun. Haa bir de sallanan kobrayi. Neyse goruntuler gayet keyifli, karakter yaratma ekraninda kendi karakterinizi gayet guzel goruyorsunuz ama 10 kisi ekrandayken nasildir bir fikrim yok.
Su an oyun beta baslangici diye dusunun, bi suru detay eksik, test edilen seyler parca parca. Developerlar 1 yil once foruma gelistirmeyi parca parca yapip birlestiriyoruz simdilik iyi gidiyor gibi biseyler atmislardi.
Gorucez bakalim olay nasil gelisicek. Beni oyunda en cok etkileyen sey (daha doorusu ongosterim videosunda), trollun adamin tekini eliyle alip yerden yere vurmasi olmustu. Umarim benzer suprizler vardir oyunda :) Neyse gorucez artik, gel blok B gel
Sosyal ağlarda paylaş

acaba screen çekenler mobların olmadığı yerlerde mi çekiyor yoksa moblar gerçekten yok mu (sonradan eklenir belki)

kimse daha oyunu çözememiş anlaşılan.herkes çıplak koşuşturuo.yani gideyim şurda kendime bişi craftlıyım yada şundan alayım yok.betada olan bir arkadaş şöyle bi söz söylemiş "millet elbisesiz sağa sola kaçıp birbirlerine yumruk atıyor"

birde bulutlar hep kara gözüküo.insanın içini karartır bunlar ya :D

grafikler daha güzel olabilirdi.insan suratları bi garip durmuş.göğüs karın ve omuzlar sonradan birleştirilmiş gibi gözüküyo. mesela soul and bladede aynı motoru kullanıo diye biliyorum. ama aralarında dünya kadar fark var grafik olarak.

yinede oyunun esas içeriği ile ilgili hiç bişi yok ortada. 1 hafta sonra onlarda çıkar.eğer dedikleri herşeyi yaparlarsa baya kalite olur oyun.

son olarak şu karakter yaratma ekranında adam neden çıplak.insan bi don koyar.nedir yani adam bu yaşına gelmiş yeni mi doğmuş.yada bu adam çıplak haliyle sudaki yansımasını seretmeye bayılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dusunen adam olayi, ustune basina bisey almamis, kendini dusunceye vurmus.
Bence ortalikta mob filan yok, once insanlari bekleyip lag testi vs yapip server'i cokertmeden azar azar ekleyecekler moblari vs'yi. Saatte bir cokmesindense...
Izledigim videolarin kalitesi kotuydu, login ekraninin goruntuleri oldukca iyiydi, golgelendirme (karakterin kendi ustune dusen golgesi) iyi duruyordu ama login ekrani ne kadar olcu olur bisey soylemek zor. Dunyanin kalani uzakti malesef
Sosyal ağlarda paylaş

grafikden kastım dünya deil.dünya güzel tasarlanmış.hatta bi vidyoda adam çam ağaçlarının arasından geçerken çam ağacının yapraklarına sürtünüo ve yanlış görmediysem yapraklar adamın hareketine tepki verio yani içinden geçmio (dediğim gibi yanlış görmediysem)

ama insan modellemelerini beğenmedim pek.omuz kısmına dikkatli bak anlıycaksın.

çıplak düşünen adam.heykellerde olurya. gerçi doğru bende mesela tuvaletteyken çok güzel düşünürüm. demekki çıplaklık işe yarıo düşünmek için :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...