Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İdrar Testi - Esrar

bingildak

Öne çıkan mesajlar

burdaki bir şaşkınlıktan öteye gidememiş bence.
mesela ben çevremde o kadar çok gördümki esrar kullananları artık garipseyemiyorum. birinden takıldıgını duyunca şaşıramıyorum.
ha hoş karşılıyomuyum bunu? hayır. ama şunu söyleyebilirim artık kolay bulunan bişey ve birçok insan da kullanıyor. aa nasıl bişeymiş bu diyip merak edip deniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
Bira icene de ayni tepkiyi veriyorsunuz?
Komik valla. Goren de damara eroin vuruyorlar sanacak.[Ki ondan da size ne? Kime gore aciz, neye gore aciz?]
Cehalet iste...

kesinlikle.

konuyu açan arkadaş size testte belli olur mu diye sormuş. yararınız dokunmayacaksa yorum yapmayın hocam SİZE NE?
siz içmezsiniz de başkası içmeye devam eder, siz kendinize hakim olun önce.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
Scheriff said:
alkolle uyuşturucuyu biri yasal diğeri diil o yüzden eleştiriyosunuz diyerek ikisini de aynı seviyede tuttun ya daha ne diyelim

herkes buluo içio ne güzel aman sabahlar olmasın...

esrar sigaradan daha az zararlı...

al bide burdan yak.

he direk olduruo ki... acı cekmıon
Sosyal ağlarda paylaş

ben 'OO BABALAR OT VAR PIT VAR' içiyoz hep keşiz yehüülük yapan görmedim. buraya gelip acizsiniz falan yazan arkadaşa söylüyorum yada böyle düşünenlere. yurtdışında içildi son ve yasal size ne kardeşim açıklamamı yapıcaz?

saç teli testi muhabbetini merak ettik. buyrun bilen var mıdır? çünkü bende sağlam ne zaman içildiğine dozajına kadar anlaşılabildiğini duymuştum
Sosyal ağlarda paylaş

Yasalarca esrar tuketiminin yasak olmadigi ulkelerde zararsiz sanirim bunlar...
Yasa kesinlikle bir zarar vb. gostergesi degil.
Herhangi bir keyif verici maddenin[alkol, tutun dahil.] bazi zararlari var. Tolere edilir bulup bulmamak kullaniciya kalir.
Nasil sabah otla uyanip gece otla uyanan adam aptallasiyorsa ayni sekilde raki icen adamdan da pek hayir gelmiyor. Dozajini bilmeli...
Sosyal ağlarda paylaş

TCK 191/1

Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak

MADDE 191. - (1) Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alan, kabul eden veya bulunduran kişi, bir yıldan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Kendisi tarafından kullanılmak üzere uyuşturucu veya uyarıcı madde etkisi doğuran bitkileri yetiştiren kişi, bu fıkra hükmüne göre cezalandırılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Chiptech said:
adamınbiri said:
-Wissy said:
Icmek icin esrar bulundurmak sucmus. 12 gram 1 gram farketmezmis. Bir hukukcuya sordum. =]

esrar başka ne için bulundurulur ki zaten?

SATMAK İÇİN BABUŞ, SATMAK İÇİN.

satmanın suç olduğunu söyledik onun dışında başka bi bulundurma sebebide var sandım ben ne bağrıyon yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...