Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sultans Clan

Uzun

Öne çıkan mesajlar

Başarılar dilerim.

Guild hakkında yorumlarım:

Site estetik olarak çok kötü. Renkler hem kendi arasında uyumsuz, hem de oyunla alakasız. Site içerik olarak da kötü. Forum dışında ufak bir açıklama yada kadro falan lazım en azından. Sonuç olarak siteye girmemle rahatsız oldum ve kısa bir süre sonra da kapattım. Çok amatör bir ilk izlenim veriyor yani. Çok daha sade bir şey yapsanız bile daha bakılabilir bir site olurmuş diye düşünüyorum.

Video'daki müzik çok alakasız. Video'nun içeriği guild ile pek alakalı olmasa da fena değil. Guild ismi için yorum yapmasam daha iyi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:
Site estetik olarak çok kötü. Renkler hem kendi arasında uyumsuz, hem de oyunla alakasız. Site içerik olarak da kötü. Forum dışında ufak bir açıklama yada kadro falan lazım en azından. Sonuç olarak siteye girmemle rahatsız oldum ve kısa bir süre sonra da kapattım. Çok amatör bir ilk izlenim veriyor yani. Çok daha sade bir şey yapsanız bile daha bakılabilir bir site olurmuş diye düşünüyorum.
Video'daki müzik çok alakasız. Video'nun içeriği guild ile pek alakalı olmasa da fena değil. Guild ismi için yorum yapmasam daha iyi. :)

Elestirilerini dikkade aliyoruz .. Tesekkur ederim ..

Bu isim mevzusu fazla uzamadi mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun hocam, bence isim çok güzel. Hem Türk kültürüne göre güzel, hem de yabancı biri o ismi görünce anlayabilecek ve egzotik bir havası olacak. Herşeyi geç guild isminin ne önemi var, içindeki insanlar önemli!! Guildin ismi isterse "pet şişe kapağı" olsun, içinde eğlenceli, yardımsever ve akıllı insanlar olduktan sonra o guild en güzel guildir benim içim..
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun said:
eheeh :) haklisin abi. Ama ne yazikki bizde acayip bi yabanci ozentiligi var .. ( Kimse ustune alinmasin )

bu arada yukardaki iki post için şunları söylüycem.

"bizde yabancı özentiliği var" diye ingilizce yazanlara kızıyoruz da, nedense bu kişilerde de feci bir yabancı özentiliği oluyor, ama avrupalılar değil arap-iran özentiliği.

Mesela Osmanlı Devleti/İmparatorluğunda Padişah olurdu başta. Sultan lafı araplardan gelme. Gerçi padişah da irandan gelme, ama en azından onlar Şah kullanıyor.

Türk kültürü diyip duruyoruz da, nedense hep Osmanlı üstüne bir "Türk kültürü"müz var.
Ya Jannissaries olur guildin ismi, ya Sultan.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun said:
Fatih Sultan Suleyman var .. Kagan mi diyelim .. Sultan la ozentiligin baglantisi ne anlamadim ben ..

Fatih Sultan Mehmet ile Kanuni Sultan Süleyman duymuştum da, Fatih Sultan Suleyman diye birini ilk defa duyuyorum.
İstersen Kagan de beni bağlamaz da, bunlar Osmanlı Devleti'nde Padişah diye geçer.
İsimlerinde Sultan olması mühim değil, eşlerinin de adlarında Sultan geçerdi, ama Sultan olduklarını göstermez o.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun said:
Saol.. Oyunda gorusmek dilekleriyle .

Ve Hala oyunu siparis vermemis arkadaslar Clanimizin bunyesinde satilan Age Of Conan Hyborian Adventures Collector's Edition ve Age Of Conan Hyborian Adventures Paketlerinden satin alabilirler...

Siparisler ..

Age Of Conan Hyborian Adventures Collector's Edition
http://www.hizlial.com/uruninceleme.aspx?urunid=21.007.0536.0001

Age Of Conan Hyborian
http://www.hizlial.com/uruninceleme.aspx?urunid=21.007.0536.0002

Uzun bende burdan veriyim diyomda klanımız bünyesinde demişsin tanıdıkmı var :) vaktinde gelir demi paketler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim guild satiyor onlari .. oradan kazanilacak olan parayla parasi olmayan guild arkadaslarimiza AoC alicaz ..

Yanlis hatirlamiyorsam Funcom bize 100-100 Aoc box yolliyacak ..

Kesinlikle guvenebilirsin.. bi sorun cikacagini sanmiyorum .. Orada belirtildigi gun bize ulasicak ve kargoya verilecek .. Soyle bi gecikme olabilir .. Uretici firma eger bize gec yollarsa bizde dogal olarak 1-2 gun gecikme ile yolliyabiliriz .. bunun disinda bisi olacagini sanmiyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun said:
Bizim guild satiyor onlari .. oradan kazanilacak olan parayla parasi olmayan guild arkadaslarimiza AoC alicaz .Yanlis hatirlamiyorsam Funcom bize 100-100 Aoc box yolliyacak

Onları satacanıza direk parası olmayanlara versenize. Maksat vakit kaybı mı? Direk ticaret yapıyosunuz yani. Bu işi kutsal gösterme çabası nedir? (ayrıca parası olmayan arkadaşlarınız aylık parayı nası ödiycek? ticareti süreklileştirmeniz lazım)
Sosyal ağlarda paylaş

berk444 said:

Onları satacanıza direk parası olmayanlara versenize. Maksat vakit kaybı mı? Direk ticaret yapıyosunuz yani. Bu işi kutsal gösterme çabası nedir? (ayrıca parası olmayan arkadaşlarınız aylık parayı nası ödiycek? ticareti süreklileştirmeniz lazım)

elde edilen gelirle verecekler alamayacak kişilere sanırsam..

alamicaklarsa sistemi nasıl düzenlicekler benim aklım oraya takıldı iyi bi düşünce ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...