Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gülmekten öldürücek film listesi ?

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:
yazıldımı bilmiyorum okumadım ama jim carrey efsaneleri olan Liar Liar ve Truman Show harika harika harika. izlememiş olan varsa çook büyük hata yapmıştır :)

Jim Carrey'in feci komik en iyi filmi Cable Guy'dur nasıl hatırlamazsın, kızdım sana. Truman Show ve Liar Liar'da tek sahneye bile gülmemiştim. (İlki zaten aslen bir dramaydı, diğerinde de güldürememe sorunu teşhis ettim)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
SturmVogel said:
beni en çok güldüren 5 film listem, bu filmleri izlemeyen vursun kendini lütfen.

ahah hatırlayan biri daha çıktı! :)-D
supa supaaaa! supa supa supa!
zar oynarken 6-6 atan adamın bizimki 7-7 atınca suratının aldığı hal yeter ya eheh

ahah gercekten cok komik filmdir, bu adamın butun filmleri komik,
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:
Xenocide said:
yazıldımı bilmiyorum okumadım ama jim carrey efsaneleri olan Liar Liar ve Truman Show harika harika harika. izlememiş olan varsa çook büyük hata yapmıştır :)

Jim Carrey'in feci komik en iyi filmi Cable Guy'dur nasıl hatırlamazsın, kızdım sana. Truman Show ve Liar Liar'da tek sahneye bile gülmemiştim. (İlki zaten aslen bir dramaydı, diğerinde de güldürememe sorunu teşhis ettim)

cable guy'u izlemedim bak onu izleyeyim bi ara bide yazılmış zaten :). Liar Liar'a nasıl gülmedin yahu zevk renk meselesi tabi tartışmak caiz değil. Truman Show içinde dramatik komedi diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

eklendi mi bilmiyorum, ben çok beğendim, sinemasına da gitmiştim, gayet güzel benceç...

Bu film nedir ya, gerçekten bu tarz filmleri guzel mi buluyorsunuz? 34251. sınıf espriler eşliğinde duygusal komedi? Kumanda ile kopeğin sesini kısmak? Hayatımdaki en buyuk zaman kayıplarından biriydi benim için. Yanlış anlama bu filmi geçen ay izledim o yuzden quoteledim, genel olarak bu tur filmlerde kesinlikle eğlenemeyen bir insanım. Hot Fuzz, Snatch, Lock stock and two smoking barrels tarzı film onerisi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ben bu hot fuzz'u sevmedim değil ama hiçte öyle katıla katıla gülemedim =/ bikaç sahnede güldüm hatta anca. tamam güzel film ama ben niye gülmekten ölemedim bendemi bi sorun var =/

buarada yazıldımı bilmiyorum 40 years old virgin ve john tucker must die'da güldüğümü hatırlıyorum baya :D

bide john tucker must die'ın sonundakini yapıcam bigün, sonucu ne olursa olsun yapıcam =P

yok yav vazgeçtim yapmam:D
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:
hot fuzz ın yapanların bi önceki filmi shaun of the dead yazıldı mı?

kung fu hustle ın yapanların da önceki filmleri shaolin soccer yine güzeldir.

hot fuzzu indirecektim ama shadun of the dead'de hiç gülmedim neredeyse o yüzden bu filmde güme gitti :(.

Shaolin soccer komik değil çok ama sıkılmadan eğlenerek izlenir. Onun bir aralar bende komik altyazısı vardı onu bulursam koyarım buraya o altyazı süperdi.
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:
@Xenocide
Abicim Jim Carrey hayranıyım diyor ve halen Cable Guy izlemiyorsan insanlık suçu işliyorsun, bilesin.

"noolmuş yani öbür sefer karıyı sen bana ısmarlarsın" sahnesi efsane

jim carrey hayranı değilimde severim yani :) tamam tamam yarın öbürgün izlerim üstüme gelme ağlarım bak
Sosyal ağlarda paylaş

yok be bakma sen ona, çok abartmış.en dandik filmlerinden biridir carrey nin.
Pallando said:
fenris said:
hot fuzz ın yapanların bi önceki filmi shaun of the dead yazıldı mı?

kung fu hustle ın yapanların da önceki filmleri shaolin soccer yine güzeldir.

hot fuzzu indirecektim ama shadun of the dead'de hiç gülmedim neredeyse o yüzden bu filmde güme gitti :(.

shaun hot fuzz çok daha komiktir ama adamalrın belli bi stili var sonuçta.tarz olarak hoşuna gitmiyorsa onu da sevmeyebilirsin.
Pallando said:
Shaolin soccer komik değil çok ama sıkılmadan eğlenerek izlenir. Onun bir aralar bende komik altyazısı vardı onu bulursam koyarım buraya o altyazı süperdi.

peki madem komik değildi bi daha izlediğimde gülmem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...