Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 3

Bone

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
left 4 dead ve tf2 nin sonunu getirecek oyunun NAtural selection 2 olacağını düşünüyorum ayrıca büyük olaslıkla left 4 dead le ep3 çikar,

oyuncuların yüzde 90 ı multiplayer olan oyunları satın alıyor cok az insan ep 3 ü tek başına satın alır. şahsen ben tf2 yi orange box şeklinde aldım ama ep2 ve portal fiyatları ucuzluyordu acıkcası portal için aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
LathspeLL said:
Episode 3 cikmayacak L4D ile tabiki. Daha oyunun screenshot'i bile cikmadi. Hicbir bilgi yok elimizde.

Ama Valve'in taktigi Episode'larin yaninda 1-2 extra oyun daha vermek ki daha cok satsin. Yoksa cok satmaz sadece episode.

counter strike 2 i vercekkler... bi oyun programında izlemiştim... valveden yetkili biri ile söyleşi yapıolardı... senaryo biteli çok olmuş... orange box gibi dolu bi kutu üstünde çalışıolarmış şu an... ve cs2 i kesin verceklerini sölediler... ben onların yalancısıyım...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyle bir haber duymadim henuz ama bencede mumkun olabilir oyle bisey. CS demode kaldi cunku. COD4 geldi, sildi CS'yi piyasadan. CS2'nin yapimi mantikli.

Ayrica yeni paketi simdi duyursalar en erken 2009 yazi gelir, bana sorsaniz 2009 son bahar derim, o yuzden simdiden fazla heyecan yapmayin derim :).
Sosyal ağlarda paylaş

Benim istedigim sey COD4 gibi tek profile bagli degilde gunluk experience sistemi.

Yani sunucuya girince 0'dan basliyorsun, oynadikca hizli experiance alip upgrade'leri, perk'leri aciyorsun ama sunucudan cikinca resetleniyor. Su Warcraft 3 RPG'li CS sunuculari gibi iste.

Bence baya eglenceli olur. Cunku cod4'te level 55 olunca kaliyor, o level atlamada ki hazzi vermiyor.

Ha sadece boyle olmak zorunda degil. Bazi sunucular gunluk level atlama olur, digerleri cod4 gibi olur falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Valve'dan Doug Lombardi episode 3'un 2010'dan once cikmasi cok zor demis. Ama sene sonunda biraz bilgi, video, screenshot falan vermeyi planliyorlarmis.

Episodic sistemi kullanmalarinin nedenininden bahsetti ayrica. Half-Life 2'nin yapimi 6 sene surmus ve 40 milyon dolar harcamislar. Bu biraz panik yaratmis, "illa satmamiz lazim" moduna girmisler. Episode sistem ile HL2'nin uzerinden 4 seneden az bir sure gecmesine ragmen 2 episode cikardilar ve her 2 episode'da da yeni teknoloji, yeni oynanis, daha fazla hikaye vermisler oyunculara. Ayrica episode'larin oyun suresi suresi suanda "tam surum" oldugunu iddia eden bazi oyunlardan daha fazla oldugunuda eklemis Lombardi. Crysis'e gonderme yapmis :D.

Biraz haklilar gibi evet. Ben guveniyorum Valve'a, Sonuca Episode 3 ile birlikte bir kac oyun daha verecekler, yine Orange box'un verdigi keyfi vereceklerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Episodic sistemi sevmem, Half-Life 2'nin oynanışını tarz olarak(aksiyonumsu kaçıyor ama oyun gerçekten kaliteli) sevmem ama Valve'ın kullanıcı dostu bir firma olduğuna ve gerçekten çok iyi oyunlar yapabildiğine(TF2) inanıyorum.Ama 3.Episode'u eğer left 4 dead le falan pakatleyip yanına cs:s dod:s vs. koymazlarsa direk korsan olarak internetten indireceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Iste onu diyorum zaten. Adamlar tek basina Episode 3'u kesinlikle satmazlar. Biliyorlar ki kimse orjinalini almaya yeltenmez o zaman.

Orange Box neden basariliydi? Icinde Portal gibi potansiyeli yuksek, cok iyi gorunen bir oyun vardi, TF2 gibi cok beklenen bir online oyun vardi, HL1 ve Episode 1 icinde bedava geliyordu, ve Episode 2 vardi.

Dikkat edersen Episode 2'yi sona yazdim. Cunku o paketi degerli klan seyler diger ekstralardi, sanki cok ucuza bir suru sey aliyormussun gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...