Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Galatasaray küme düşer"

kertenkel

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:
said:
"Galatasaray küme düşer"

inş

Oha şaka gibi. Şahsen hiçbir aklı başında 3 büyükler taraftarı diğerinin küme düşmesini istemez, istememeli diye düşünüyorum. Bu kolpa ligimiz 3büyüklerin ezeli rekabetiyle var yani. Biri bile eksilse aptal saçma sıkıcı bir lig olur. Şaka yapmıyorsan, ki bence yapıyorsundur, yazık diyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca 3 katlşık bile olsa imar izni oraya tanesi 2 milyon ytlden satılacak dehşet bir villa sitesi yapılır, ölümüne para kırılır. Arsa da 200den fazla eder.

Ayrıca Riva'ya 120 milyonluk teklif geldi, 3. köprünün yakınında olacağı kesinleşirse değeri 300e çıkacak. Yani 80 değil Adnan sıkmış biraz, daha yeni bi teklif geri çevrildi 120 milyon dolarlık.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
adamınbiri said:
said:
"Galatasaray küme düşer"

inş

Oha şaka gibi. Şahsen hiçbir aklı başında 3 büyükler taraftarı diğerinin küme düşmesini istemez, istememeli diye düşünüyorum. Bu kolpa ligimiz 3büyüklerin ezeli rekabetiyle var yani. Biri bile eksilse aptal saçma sıkıcı bir lig olur. Şaka yapmıyorsan, ki bence yapıyorsundur, yazık diyorum :(

Gs küme düşse ne dalga geçeriz ama yıllarca dalga geçeriz ligler iptal edilsin Türkiye futbol yasaklansın ama gs küme düşsün o yeter bana ölene kadar mutlu şekilde yaşarım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
abi bırakında Polat bilsin o arsanın ne kadar ediceğini adama işinimi öğretiyorsunuz? Söylermisiniz bana arsanın büyüklüğünü kaçınız biliyor ? 600 etmezin atıyorum 400 etsin iyi bir para ediyorki böyle konuşuyor

Ben bu arsanın büyüklüğünün biliyorum ve şu anki haliyle 50 milyon dolar bile etmez. Ancak Polat'ın aklındakiler gerçekleşir ve izinler alınırsa 150 milyon dolar potansiyeli var. 600 milyon dolar da hiçbir zaman telaffuz edilmemiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:
said:
abi bırakında Polat bilsin o arsanın ne kadar ediceğini adama işinimi öğretiyorsunuz? Söylermisiniz bana arsanın büyüklüğünü kaçınız biliyor ? 600 etmezin atıyorum 400 etsin iyi bir para ediyorki böyle konuşuyor

Ben bu arsanın büyüklüğünün biliyorum ve şu anki haliyle 50 milyon dolar bile etmez. Ancak Polat'ın aklındakiler gerçekleşir ve izinler alınırsa 150 milyon dolar potansiyeli var. 600 milyon dolar da hiçbir zaman telaffuz edilmemiştir.

Özür diliyorum uzun vade de Florya'dan 600 milyon dolar değil euro gelir bekliyoruz demiş
kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma ama orada yazan şeye pek inanmıyorum, Polat demişse de uçmuş. Uzun vadenin sınır yok 30 yılda bekliyor da olabilir, 40 yılda da. Yanlız ben konuşurken uydurmuyorum Galatasaray'ın gayrimenkulleri hakkıda yapılmış bir ekspertiz raporunu genel hatlarıyla okuyarak yorum yapıyorum. Şu anda Galatasaray'ın Florya'daki toplam arazisi 22.672 metrekare. Düşün bakalım 22 bin metrekareden nasıl 600 milyon dolar kazanabilirsin?
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:
600.000.000$ öylemi ? Sizle Aynı istanbuldamı yaşıyoruz biz diye merak ettim.. Arsa ve Dönüm fiyatlarından haberiniz varmı ? Burda megolomanlık yapmak için değil ama biraz bilirkişilik yapmak için bi yorum yazıcam. Floryadaki Arazinin boyutunu biliyoruz. Oldukça elverişli aslında Konumuda kullanışlı fakat 600m $ Bir arsa için ne demek Farkındamısınız siz ? Yıllık 400m $ ciro yapan bir İnşaat şirketinin Patronun Oğlu mevkiisindeyim ve Tek erkek çocuk olduğumdan dolayı doğal olarakta tek varis pozisyonumdayım 22 yaşındayım ve 600m$ Bir arsaya verebilecek gücümüz allahıma şükür var. Ben o araziyi size banko 150-175m dolar arası bir meblaya tekrar diyorum çok rahat şekilde alırım bana 200m dolar wersinler ben o arsayı önlerine atıp 25m dolarıda cebime indiriyim yani ne 600 ü ya
oha bildiin legendary
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:
Trasty said:
600.000.000$ öylemi ? Sizle Aynı istanbuldamı yaşıyoruz biz diye merak ettim.. Arsa ve Dönüm fiyatlarından haberiniz varmı ? Burda megolomanlık yapmak için değil ama biraz bilirkişilik yapmak için bi yorum yazıcam. Floryadaki Arazinin boyutunu biliyoruz. Oldukça elverişli aslında Konumuda kullanışlı fakat 600m $ Bir arsa için ne demek Farkındamısınız siz ? Yıllık 400m $ ciro yapan bir İnşaat şirketinin Patronun Oğlu mevkiisindeyim ve Tek erkek çocuk olduğumdan dolayı doğal olarakta tek varis pozisyonumdayım 22 yaşındayım ve 600m$ Bir arsaya verebilecek gücümüz allahıma şükür var. Ben o araziyi size banko 150-175m dolar arası bir meblaya tekrar diyorum çok rahat şekilde alırım bana 200m dolar wersinler ben o arsayı önlerine atıp 25m dolarıda cebime indiriyim yani ne 600 ü ya
oha bildiin legendary

Şu koyu belirttiğim yeri yazsan da yazmasan da anlatmak istediğini anlarız. Gerek yok herkesin kişiliği farklı tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu florya da ki arazi pürüzsüz zaten gs nin elinde olsa satılacak ne işi var antrenman sahasının öle bi yerde büyükçekmeceye taşınacak, ama kullanım haklarında pürüz var sanırım zaten bi bölümü beden terbiyesinin bi bölümüde bi şahsın mı neymiş özhan canaydın gayet açıkladı hepsini

ve değeri için en az 150-200m dedi yane 600 fln degil max 250 olsn, ama cok iyi bir para. Riva için ise 3. köprü projesi nedeniyle beklemeye alınmış arazi değerleniyor diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'ın Riva'daki arazisinin satılamayacağını savunan Prof. Dr. Durak, ''Satamazsınız, çünkü önce genel kurul kararı gerekiyor. Ayrıca bu arazi ipotekli'' dedi.
Durak, başkan Canaydın'ın verdiği 52 milyon dolarlık teminatı ortadan kaldırmak için Riva Arazisi'nin Vakıfbank'a ipotek edildiğini ileri sürerek, ''İpotekli malı nasıl satarsınız? Borçlu adam parasını almadan satabilir misiniz'' ifadesini kullandı.

bunu okuyan oldumu
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

Nazım Durak, kendilerinin yönetici ismi vermeden 30 milyon dolar koyacaklarını vurguladı.

İsimlerinin ön planda olmasını istemeyen cesur, yürekli arkadaşlarının bu parayı vereceğini anlatan Durak, ''Kulüp projeler oluşturmadan yürütülemez...

konuyu galatasaray'ın akibetinin güzel olması dilekleriyle takip ediyordum ki şunu görünce kendimi tutamadım:

30m $ ?

bu isimlerinin ön planda olmasını istemeyen cesur, yürekli arkadaşlar 200 bin'er dolar verseler 150 kişi olmaları gerekir değil mi?

kimmiş bı isimlerinin ön planda olmasını istemeyen cesur, yürekli arkadaşlar?

maşallah herkes galatasaray'ın parasını babasının parası gibi çok güzel çar-çur ediyor son birkaç yıldır ortada da elle tutulan gözle görülen pek birşey yok.
peki bunca zamandır nerede bu adamlar? bu saygıdeğer cesur, yürekli dolar zengini paşalar?
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında Real Madrid borç batağındaydı Madrid belediyesi Real Madrid'in elindeki tüm tesisleri,mekanları satın aldı sonra buraları tekrar Real Madrid'e çok düşük faizlerle kredi vererek kiraladı.
Böyle yöntemlerle Florya satılabilir...Belediye olması şart değil tabi,çok çatlak ses çıkar bu durumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...