Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe Guinness'te

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

galatasaray ve beşiktaşda bir spor kulübüydü eskiden ama kaynak bulamadıkları için bir bir amatör şubelerini kapatarak , küçülterek şimdi ne hallere geldiler , bir tek Fenerbahçe ayakta kaldı , atletizm şampiyonalarına , olimpiyatlara giden sporcuların çogu şimdi Fenerbahçe bünyesinde ay yıldızı temsil ediyor.

gs ın çok çok önem verdiği her organizasyonda yönetim olarak tam kadro bulundugu amatör branşlarda bile ezdik geçtik , buna gs ın futboldan sonra en çok önem verdiği kürekde dahil , masa tenisinden , bayan basketbola kdr her branşta ezdik geçtik , ve rekor kupa ve madalya sayısı ile eşi görülmemiş bir 100.yıl yaşadık , bunun rekorlar kitabına geçmeside gayet dogal birşey hazmedemeyenler gitsin bir şişe soda içsinler burda boş boş konusacaklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

Slat said:
Galatasaray'ın da hakkını yememek lazım çok yardımcı oldu bize o sene :)

aha ilk mesajdan sataşma başlamış, bu durumda çekememezlik yapanlar galatasaraylı evet.

hoş normal karşılıyorum, kardeşim de her gün gelip boy ölçüşüyor benimle geçmiş mi geçmemiş mi diye, öyle bir şey olsa gerek. sabredin az, siz de geçersiniz abinizin boyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda fenerbahçe ile boy ölçüşecek bir kulüp gösterin, sebepleriyle mantıklı bir şekilde açıklayın helal olsun diyerek elinizi öpeceğim. TAKIM demiyorum, KULÜP diyorum farkındaysanız. Tutup da basket takımınızı yendik, futbolda şu kadar attık diye gelmeyin plz.
Sosyal ağlarda paylaş

mesut yarla uyan türkiyede her sabah günün manyağı adlı bölümde gines rekorlarına girmek için yapılan şebeklikleri gösteriyordu eskiden hala var mı bilmiyorum. işte kimileri kafasıyla 430 tane televizyon kırarak kitaba girerken, kimileri de 1130 adet kupa kazandık diye girebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
mesut yarla uyan türkiyede her sabah günün manyağı adlı bölümde gines rekorlarına girmek için yapılan şebeklikleri gösteriyordu eskiden hala var mı bilmiyorum. işte kimileri kafasıyla 430 tane televizyon kırarak kitaba girerken, kimileri de 1130 adet kupa kazandık diye girebiliyor.

modlukta cok yakısmıs...
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç bir rekor da adı tam olarak ne? kulüp bazında bir yıl içerisinde en fazla kupa kazanma rekoru mu? başlığı nedir?

1134 kupa madalya iyi hoş

bundan bir kaç sene önce galatasaray kulübü yaklaşık 10 branşda (eksiği var fazlası yok) birden katıldığı müsabakalarda birincilik elde etmişti ve yapılan tek şey ali sami yen stadının önüne bir tabela koymak olmuştu.

yarın okula giderken bakayım duruyor mu tabela.. sanırsam uefa kupasının kazanıldığı 2000 yılında olmuştu bunlar. galatasaray kulübü de guinnesse tescil ettireymiş diyeceğimde bir bildikleri vardı herhalde

tebrikler bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

''Spor kulübü bünyesinde, 1 yıl içerisinde resmi spor müsabakalarda gerek takım halinde ve gerekse ferdi olarak kazanılmış kupa ve madalyalar olarak, spor kulüpleri arasında Guinness Rekorlar Kitabı'na girebilmesine hak kazandığı konusuna ilişkin müracaatın kabul olunması, bu alanda bir ilk olmaktadır''
Sosyal ağlarda paylaş

ya kusura bakmasın fenerbahçeli arkadaşlar ama..

komik olmuş be, birz zorlama olmuş yani "bünyesinde barındırdığı dallarda mücadelerde elde edilen en fazla birincilik" olsa iyi de 2. ve 3. lerde dahil edilmiş galiba.. en azından başka kaynaklar onu gösteriyor

fenerbahcenin resmi sitesinden de aynı şeyi anladım bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

Nedir bu cekememezlik yahu? "Spor Kulubu" kelimesinin hakki verilmis, bir turk takimi olarak rekorlar kitabina girme durumu olusmus.

Anlamadigim diger kulup taraftarlari nasil bir rahatsizlik duyduysa gelip laf sokma ihtiyaci hissetmis. Bu olay madem o kadar onemsiz, degersizse, muhattap olmayin. ezik mi hissediyorsunuz kendinizi veya cok mu bos vaktiniz var?
Nedir bu kuyruk acisi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...