Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Incredible Hulk

eregorn

Öne çıkan mesajlar

spoiler

millet bu filmde bence inanılmaz bi mesaj var sonunda biz grup kurcaz dediya bu ultimate avengers in işareti şimdi bilmeyen varsa ultimate avengers grubu demir adam hulk kaptan amerika thor ve daha az tanınan bi iki marvel karakterinin olduğu bi gurup başlarındada nick fury var klasik seride şimdi demir adamın sonunda nick fury göründü ve tek senmi varsın böle sanıyorsun dedi hulkun sonunda demir adam biz grup kurcaz dedi ve thor un filmi yolda artık daha ne diim ama tek filmde hem hulk hem demir adam hem kaptan amerika hem thor nick fury yaniii ne diim ne diim oley diim tahminim doruysa

Sosyal ağlarda paylaş

LordVithar said:

Spoiler

Grup kurucaz derken, büyük ihtimalle hava kuvvetlerinden olan arkadaşını kastediyordur, çünkü onada siyah beyaz bir zırh yapıyodu çizgi filminde yanlış hatırlamıyorsam, hulkta anti-kahraman oldugu için yine onu tokatlamaya uğraşırlar, hulk'un ironman'in grubuna geçiceğini zannetimiyorum..

Grup kurucaz derken Avengers'ı kast ediyordu ki Hulk ilk kurulduğu sırada vardı Avengersda. Hatta The First Avenger: Captain America'da 2011 de geliyor bundan sora da Thor'un filmini çekip birleştiebilirler :)
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:
eric bana lı film fena değildi ya. bi aksiyonu biraz eksikti. niye sıfırdan başlama ihtiyacı duydular ki? film kötü değil yanlış anlamayın.

bi aksiyonu biraz eksikti.

İşte kilit noktası,

ve benim yorumum :)

DarKRideR said:
Ang Lee'nin Hulk'u bana kalırsa gerçekten güzel bir uyarlamaydı.Asosyal fanboyların ve bebelerin yorumları bu kadar koyucu olmasaydı tek başına götürebilirdi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...