Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blood night bizim film :)

matama

Öne çıkan mesajlar

ya o ogut veren yasli amca bayag komik. Adamin isi bu, boyle korku filmlerini bekliyor cagiriyorsun oynuyor :)

onun disinda evet casti biliyorum yani castla gidip tanismam olmadi cunku ben turkiyedeydim film cekiminde ama yani genel olarak taniyorum. Ve inanin bana biz bu filme producer olan ekip yani hepimiz 27 yasin altinda bekar insanlariz hepimiz ayni geyigi yaptik olmuyor yani :)

benim tek ekstram montajsiz halini izledigim icin sevisme sahnelerinin tamamini gordum diyeyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam hala bu tarz filmler iş yapıyor mu? Yani inşallah tutar dediğin gibi ve inşallah yatırdığın parayı kurtarırsın. Ama ne bileyim scary movie lerin bile bundan 3 4 sene önce dalga geçtiği film çeşidi oldu bunlar artık. Gerçi bir yerlerden başlamak lazım ve sen eğer bu işlerle uğraşacaksan tabiki böyle böyle başlayacaksın, öyle adama hemen Star Wars'un producerliğni vermezler sanırım :). Bende reklam yazarıyım, Türk sinemasına, bazı filmlerin senaryosunun yazımı sırasında, çekiminde falan bulunma imkanım oluyor, yurt dışı ve içi bu tür filmler hala seyirci bulabiliyor mu merak ediyorum. Hostel, Saw türü filmlere kaydı insanlar, şiddeti bariz biçimde görmek istiyorlar... Garip bir şekilde kan, adam kesme, doğrama, baltayla parçalama görüntülerine ilgi çoğaldı son zamanlarda. Teen slashtan kurtuldur derken daha fenasıyla başbaşayız :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...