Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekonomik kriz cikacagini goren AKP toplumu germeye calisiyor..

Recall06

Öne çıkan mesajlar

Ekonomik kriz cikacagini goren AKP toplumu germeye calisiyor..

Son zamanlrda futursuzca sarf edilen sozler ve yapilmaya calisilanlar cikacak olan ekonomik krizin birilerinin ustune yikilmaya calisilmasidir.

Zaten en guzel ornegini askerin cumhur ile yaptigi aciklama zamaninda yasanan dalgalanmayi ali babacan nin tv ye cikip iste gordunuz bir gecede 10 milyar dolar kaybettik demesi olmustur.

Bu sefer cok daha fazla sertlesiyorlar istiyorlarki asker bir adim atsinda su beklenen KRIZI askeri cuntaya bagliyalim aradan siyrilalim..

Ne diyorsunuz basarabileceklermi?
Sosyal ağlarda paylaş

Son zamanlarda yapılan tartışmalara dikkat edersen muhalefetten gelen bağırmalar çağırmalar. Eğer böyle bi gerdirme politikası görüyorsan bunu sadece AKP yapıyor demen senin yanlı düşünmenden kaynaklanıyor.

Söylediklerin bana göre saçma. Devamlı b... atma başlıkları baydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kriz tek taraflı çıkarılamaz , türban krizi dediğiniz hükümetiyle medyası ile muhalefeti ile bürokrasisi ile devletin her kesimi ile hep beraber çıkarılmıştır. Kısaca kendi kendimize devletin tüm organları ile çıkarılıyor ve kimse durdurmak için adım atmıyor. Vay anam sen nasıl başı kapalı içeri girersin derse diğeri de vay anam sen nasıl kızın başını açarsın der.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle deme ben eylül ayında türban denilin ce akp ve mhp ortaklığı karşılarında chp rektörler ve eski yök başkanı uzun uzadıya bir kavga çıkacağını biliyordum ve bunu herkes tahmin ediyordu.

akp de çok iyi biliyor bunu neden şimid yaptı zamanlamasının buraya denk getirmesinin nedeni neydi. birşeyleri kapatmak içindi.

ben ce 1. eko kriz tarzı birseyler var
2 yerel seçimler yaklaşıyor türbandan oy toplayacaklar
Sosyal ağlarda paylaş

Turban degil tek mevzu ama en kolay ajite edilen, demogoji yapilan mevzu o tabiki..

Her hukumet yapar belki ama sanirim askerin bu soguk kanli dusurusnu bu ekonomik krizi cuval gibi basina gecirmek istememesi olarak gorebiliriz.

AKP bu gomlegi cikarip degismisti cunku ve aslinda avrupa cizgisinde giderken birden seriat ozlemi ile yanip tutusan gerek hukuk alaninda gerek cocuk dogurma alaninda gerek klasik turban alaninda acilimlar yapmaya basladi.. Zapsu bile DON ile TURBAN i ayni cumle icinde kullandi..

Surekli yeni vergiler geliyor dikkat ederseniz.. Avrupa birligi treni hakkinda en ufak bir calisma yok..

Bence bu ekonomide yasanayc cok BUYUK bir krizin habercileri..
Sosyal ağlarda paylaş

Recall06 said:
Turban degil tek mevzu ama en kolay ajite edilen, demogoji yapilan mevzu o tabiki..

Her hukumet yapar belki ama sanirim askerin bu soguk kanli dusurusnu bu ekonomik krizi cuval gibi basina gecirmek istememesi olarak gorebiliriz.

AKP bu gomlegi cikarip degismisti cunku ve aslinda avrupa cizgisinde giderken birden seriat ozlemi ile yanip tutusan gerek hukuk alaninda gerek cocuk dogurma alaninda gerek klasik turban alaninda acilimlar yapmaya basladi.. Zapsu bile DON ile TURBAN i ayni cumle icinde kullandi..

Surekli yeni vergiler geliyor dikkat ederseniz.. Avrupa birligi treni hakkinda en ufak bir calisma yok..

Bence bu ekonomide yasanayc cok BUYUK bir krizin habercileri..

en baştan niyetleri buydu ama eskiden elleri kolları bağlıydı chp daha kuvvetliydi.

ama şimdi en önemli kalelerden olan anayasda mahkemesini- cumhurbaşkanlığı-yök ü ele geçirdiler ve chp zayıfladı.

böyle olunca gerçek niyetlerini söylemede bir sakınca göremez oldular. danıştayı da fethederler se tamamdır artık. orduya da bir ayar çekerler. sonra ne olur bilemem.

al sana iran malezya ve yeşil bayraklı üstünde arapca harfler bulunan türk bayrağı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...