Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Olarak Fenerbahce Maçına Gitsek ?

Limbeck

Öne çıkan mesajlar

eet arkadaslar burda donen geyigi we heyecanı aynı sekilde yasamak icin sole ceyrek final macına hep beraber gitsek ? yani en azından paticikten giden arkadaslar bulussak mactan once kadıkoyde bi kafaları dagıtsak stada beraber bagıra cagıra yurusek mactan sora zaten guzel bi sonuc olursa birbirimizi bulamayz :D ben mersinden gelicem insalah.hani sıcak bakan arkadaslar olursa baska planı olmayan kuralar cekildkten hemen sora hafiften yer mekan belirlerizki katılım cok olsun.bilmem nası bi fikir ama biraz once FBTV de 12.Adam & Sevilla programını izledim bi fenerbahce taraftarını ne kadar ozledigimi anladım.o yzden boyle bisey hos olabilir die dusundum.Paticige ozgu bi pankart bile acabilirz ne bilim fikirler cogalır elbet.ama guzel olacagı kanaatndeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

bende maximum 100 olur diyorum ki oylede olmalı yoksa isin boyutu deisir sen her mac 50 yap sonra 100e cıkar.aziz baskana yakısmaz ole bisi olmaz sanmam.fenerbahce kartın yoksa alamazsın zaten cok zor ihtimal kartlılar oncelikli oldugu icin.karaborsadanda 200-250ye bulursun sanırım bilet.bilet almak sorun olabilir orası dogru ama hali hazırda kombinesi bulunan weya fenerbahce kartı olupta saat 5te kuyruga girecek insanlar icin problem deil :) neyse kuralar bi cekilsinde bakalım tarihe.demiyoruz acık tribunu paticik olarak kapatalım ama en azndan sole bi 20 25 kisi olsak gene yeterli maksat mac oncesi kadıkoy geyikleri :D
Sosyal ağlarda paylaş

maç bileti en fazla 45 milyon olur fixdir bu en ucuz bilet bu yani ki herkez onu alcak gibi bilet almak isteyen kişiler fenerbahçe kart sahipleri için satışa çıktığı an almalı yoksa sonraya ya 500 600 tane kalıyo ki o da salisede bitiyo satışa çıkacağı günden 1 gece önce kamp kurmayı düşünüyorum ben telsimden alcam bileti telsime gelicek arkadaşları beklerim=)
dipnot:maçtan önce "nazlının yerinde" içilir olay budur>:D<
Sosyal ağlarda paylaş

ya sana sole diim bu mac icin 500 milyon yapsa gene dolar hic farketmez.ama yapmaz.we adamınbirinin dedigi gibi kartın yoksa zor ihtimal bilet almak.500 600 tane kalıo iyi hosta 100.000 kart sahibi war kart basına 2 bilet alınıo gold platinium 3 ve 5 tabiki.e bu durumda bence kalmaz bile kartı olmayanlara.acilen kartı olan birilerini bulmalı yoksa "MACA ALMAZSANIZ KENDİMİ KESERİM" modunda biseyler icin hazrlanılmalı.bu arada zaten istanbula gelicem mac olsada olmasada sırf o havayı solumak icin.bilet bulamazsak nazlının yeri yaparız bizde artk napalım :D
Sosyal ağlarda paylaş

hmm anladim ben senin derdini..

ama bence once içerde sonra dişarda oynamakta yarar var.
onnce beşiktaş maci sonra kayseri maci var o donemde..

şimdi beşiktaş maci oynayacaksin evinde şl oyayacaksin sonra kayseri maci oynayacaksin sonra dişarda şl oynayacaksin.

boyle şans daha yuksek. Obur turlu bakarsak;

beşiktaş maci, dişarda şl maci, kayseri maci, içerde şl maçi.

bu durumda hem lig hem şl yatar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hertürlü son maç içerde daha iyi.ben bitek trübünden demedim işin bahanesi o.

kaderi son maç belirliyor nasıl olsa.dışarda oynarsak baskı var stres var.hele bide ilk maç yenildinmi,berabere kaldınmı iş iyice zor.ilk maç dışarda son maç içerde istiyorum ben.daha rahat olması için.
Sosyal ağlarda paylaş

aga arsenal'i izlemek barcelona'yi izlemekten daha keyifli olur bence ya da bi mant utd izlemek..

ama Barcelona'nin en saglami messi mazi oldu yani, ronaldinho eh işte eskisi kadar olmasa da halen efsane : )

ama ne bilem bi arsenal ya da mant utd izlemek daha keyifli olur.. Gerci Mant Utd istemiyorum, son tercihim : )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...