Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Beşiktaş JK - Galatasaray (02.03.2008 saat:19:00)

aytimania

Öne çıkan mesajlar

Cisse'yle ne alakası var, Cisse ön libero, Kaş stoper/sağ bek. Cisse'nin yerinde Toraman vardı bugün. Baki'yle karşılaştırmak ayıp, Baki saatli bomba, tehlke saçıyor.

Kaş gelişip daha iyi olur mu onu bilemem, ama gelecek vadediyıor, ve bugün de iyiydi bence. Türk defans oyuncularına göre hızlı bi kere, BJKdaki diğer stoperlerden daha iyi uzun pas veriyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Haa, :)

Toraman'ın tercih edilmesi doğal tabi, daha iyi o, ama yine de söylediklerimin arkasındayım.
Ümite yaptığı hareket de bilinçli değil, konsantrasyonunu kaybetti, Ümiti biçeceğini sezemedi orda, kalekarkası kamerasından bakınca topa doğru ayak savurduğu belli.

Bi pozisyonda (offsayttı gerçi) çok iyi kademeye girip Karan karşı karşıyayken önünden top uzaklaştırdı, hafif sakatlandığı pozisyon. Kaş iyidir netekim, gençleri sevelim, destek olalım. :)

GSde de Barış iyidi, Arda'ya ço bastı BJK pek oynatmadı, ama bi pozsyonda yine dizdi 3, 4 beşiktaşlıyı, kanata çekilmese daha iyyidi bence.

Bir de , dediğim gibi, Servet beklemediğim kadar iyiydi Holosko karşısında.
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaraylı birisi olarak bjk yı tebrik ederim. ama bizi yenip gider fenere yenilirse o zamna gözüme gözükmeyin. ayrıca rekabet ortamı geldiği için çok iyi oldu bu sonuç. ama fb ben ce şanslı çünkü sevilla ya elenebilir veya eler se bile ömrü az kaldı diğer takım onu eleyecektir. hal böyle olunca fener artık bütün gücüyle lig e yüklenecektir ve şampiyon olacaktır. burada düğnyaca ünlü roberto farkı kendini hissetirir.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar msnde ayar verdiler o pozisyon dışarıdaymış farketmez ben ona verilmeyen faul olarak baktım olabilir böyle şeyler dedim

servetin ki çarpma karar doğru yani neyse buralara takılmayın futbolun güzelliğine bakın :)

nobrenin golüne + rep güzel yükseldi güzel vurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Maçtan çıkışta okula dönerken Ataşehir Burger King'e uğrayıp bişeyler yedik , tam yemeğimiz bitmiştiki içeri Baki Mercimek girdi ve onunla maç kritiği yaptık :) Ümit Karan'ın pozisyonunun faul olduğunu ama dışarıda olduğunu söyledi. Bütün Beşiktaş taraftarlarına teşekkür etti ve mükemmel bir atmosfer olduğunu söyledi. Kendisine hep merak ettiğim bir soruyu sordum. tribünler bağırırken onları duyuyomusunuz dedim. O da evet duyuyoruz fakat kendimizi o tezahurata vermiyoruz kelimeleri çok anlamıyoruz dedi. Ve Beşiktaş taraftarından bir istekte bulundu. datdiridat dat diye yaptığınız bir şey var onu yapmayın dedi , ne zaman onu yapsanız gol yiyoruz filan dedi :) Hatta kendisine Rüştü maç içinde bak yine yapmaya başladılar gol yiyicez filan demiş onu anlattı. Sonra kendisinin Ümit'i çok iyi tuttuğunu söyledim , o da Türkiye'de tutulması en zor golcü ümit dedi ama şut bile çektirmedim diye böbürlendi :) Sizinle paylamşmak istedim daha konuştuk ama sıkılmayın diye az yazdım.

Bencede Beşiktaş haklı bir galibiyet aldı ve 4 senelik liderlik özlemine son verdi. Ben kolay kolay liderliği bırakıcağını düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen hafta "haftaya lideriz" demiştim ne tekim lideris ehe :p güzel maçtı her ne kadar kapalıda boğulma tehlikesi atlattıysamda. aşşanın kapısını açıyorlar ondan sonra yukarda nefes alıcak yer kalmıyo. neyse yendik çok sevindik güzel bi haftasonunun üstündeki krema oldu. darısı şampiyonluğa.
Sosyal ağlarda paylaş

Maçın ilk 20-30 dk'sında GS daha iyi oynayan taraftı, hatta o dakikalarda "oha iyi oynuyoruz rahat kazanıcaz galiba" demeye başlamıştım. Ancak sorasındaki 60 dakikada BJK kendini göstermeyi ve öne çıkmayı başardı. ilk yarı sonlarında o dakikalara kadar kaybetmiş olduğu üstünlüğü geri aldı, 2. yarı da daha baskılı ve iyi oynayınca maçı kazanmayı da haketti. 2. yarı özellikle BJK çok daha iyiydi GS'ye göre.

Ancak iki taraf da çok kötü kısır futbol oynadı bence, pek beğenmedim ben.

Hakem fazla korkaktı, Kupa maçı ve cüneyt çakır olayının etkisinde kalmış belli, biraz tırsak kaldı. Kendi takımım adına son dakikalarda Ümit'e Toraman'ın yaptığı kartlık hareket ve ilk yarıda Baki'nin geripasına endrek vuruş vermemesi en büyük hatalarıydı, bir de Holosko'nundu galiba ofsayt diye kesilen bir pozisyon vardı hatırladığım bana ofsayt gelmedi.

GS'ye adam gibi güncel bilgili bir teknik direktör şart. Feldkamp çok iyi bir antrenör evet, ama teknik yönden çok zayıf kalmış aradan geçen yıllarda. Sezon başında kendisinin de söylediği gibi kendisi "sportif direktör" olarak başta bulunmalı genel antrenman, disiplin, koordinasyon ve planlamadan sorumlu olmalı ancak bir başka teknik direktör alınmalı maçlara takımı taktiksel olarak hazırlayıp Feldkampın önerilerini de dinleyerek kadro seçecek, maç içi taktiği kurup gerekli ayarlamaları ve değişiklikleri yapacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...