Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTK: Galatasaray - Fenerbahçe (27.02.2008 - 20:00)

toggie

Öne çıkan mesajlar

lol. o kart işareti yapana sarı kart gecen seneden beri herkese uygulanıyor. gokhan gonul'un sarı kartını da hala anlamamak için kör olmak gerekiyor herelde. acın 80 sefer izleyin analayana kadar videoyu.

gayet hakkımızla kazandık. hatta hakkımız yendi bile diyebiliriz ilk yarı bitiminde karsı karsıya kaldıgımız pozisyon kesildiği için.
Sosyal ağlarda paylaş

bu şartlar altında bile isteyen hırslı oynayan gs idi goller kaçtı bunu kabul etmiyorsunuz

bir galatasaraylı olarak bende maçtan zevk almadım yani zırt pırt düdük arka arkaya 5 pas yapılmadı yani bi ara korktum oyuna girenlere niye oyuna giriyorsunuz diye kırmızı göstericek sandım :D
Sosyal ağlarda paylaş

[HAKEM İÇİN NE DEDİLER?]

Cüneyt Çakır gibileri tarihten silinmeli

Bu tip hakemlerin Türk futbol tarihinden silinmesi gerekli. Bu hakemlerle bir yere varamayız. Yeni federasyona büyük görev düşmektedir. Elenmemize değil, bütün bu olanlara üzülüyorum. Hakem maçı bu hale getirdi. Bu kadar nezih bir kupanın tüm lezzetini kaçırdı. Eminim ki hiç kimse maçtan zevk almadı. Büyük üzüntü içindeyim.

Nihat Özdemir (F.Bahçe Başkan Vekili)

Saçma sapan bir derbi oldu

İki taraf için de gereksiz sarı kartlar çıktı. Bu kartlar oyunun kalitesini bozdu. Dört kırmızı ve herhalde 12-14 sarı kart çıktı. Bu maçta bu kadar kart çıkmasını gerektiren olaylar olmadığını düşünüyorum. Fenerbahçe'ye karşı olan bu şanssızlık zincirini ancak belki böyle bir saçma sapan maçla kırabilirdik.

Adnan Polat (G.Saray İkinci Başkanı)

Gökhan Gönül'ün atılma kararı komikti

Bence Cüneyt Çakır'ın kafası karışıktı. Televizyondaki yorumlar hakemlerin kafasını karıştırıyor. Gösterdiği kartların çoğu doğru değildi. Hele Gökhan Gönül'e gösterilen kartın gerekçesini komik buluyorum. Kurallarda böyle bir gerekçeyle kart gösterilmez. Umarım G.Saray'la yapacağımız derbinin hakeminin kafası karışık olmaz.

Halim Aydın, (Beşiktaş yöneticisi)

Böyle Türk hakemliği olmaz olsun

Cüneyt Çakır, Türk hakemliğine kara gecelerinden birini yaşattı. Öyle çok hata yaptı ki, Avrupa'da böyle bir yönetim gösterse 10 yıl kadınlar maçı bile alamaz. Ona 'Türk hakemliğinin geleceği' dedik. Ama Cüneyt Çakır, hem kendi kariyerine hem de Türk hakemliğine kara bir anı yaşattı. Böyle hakemlik olmaz olsun.

Ahmet Çakar (Eski hakem, spor yazarı)

Kurallarda kaç gram eyyam yapılıyor?

Bir hakem çıkıyor, kapasitesi oranında kuralları uyguluyor. 'Hakem bu kurallarda Türkiye'deki diğer hakemlerin yaptığı gibi daha esnek olabilir miydi? Niye bu hakem kuralları bu kadar katı uyguladı?' diye tartışılıyor. Kuralların uygulanmasıyla uygulanmaması arasındaki fark; kaç gram eyyam oluyor. Hiç onu düşünüp tartıştınız mı?

Erman Toroğlu (Eski hakem, spor yazarı)

Derbi ilk kez 3 takım arasında oynandı!

Öyle bir maç ki, kim iyi, kim kötü oynadı insan hepsini kaçırıyor. Çünkü kartlar futbolun, güzelliklerin önüne geçiyor. Derbiler iki takım arasında oynanır sanıyordum, ama meğer üç takım arasında yapılıyormuş! Üçüncü takım hakemdi. Oyunu kontrol etmek isterken tansiyonu yükseltti. Böylece de bütün olayların birinci adamı oldu.

Mustafa Denizli (Teknik direktör)

F.Bahçe'yi Çakır kupadan eledi

Gördüm ki, F.Bahçe'ye kart göstermek, şirret bir aşiretmiş. G.Saray'a tur armağan etmek için, hakemlik yapmak hiç zor değilmiş. Bu ülkede kardeşliğe kimse kefil olamaz. Ama Cüneyt Çakır'ı da izledikten sonra, bu hakemliğe federasyon ve MHK nasıl kefil olacak merak ediyorum. Çakır, Fener'in sırtında kör bir bıçak gibiydi.

Hakkı Yalçın (Spor yazarı)
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde neden galatasaratylılar yenildiklerinde kopnuyu bu kadar uzatymıorlar.. hep fenerbahçe taraftarı uzatıyor..

maçın dönüm nokrtası iki kart nvardı bir de ilk yarıda galatasarayın bitiş düdüğüyle kesilen pozisyonu.. fenerbahçenin iki kupa maçında da emaresi okunmuyordu üstelik.. sanki çok iyi oynayıp kaybetti.. gs iyi oynayıp çok maç kaybetti ya da çok poz
isyona girip gol atamadı.. öyle bir durum olsa fb ye elleşmeyeceğim de..

el insaf arkadaş kaç gün oldu be o zaman her maçın ardından bizim 2 hafta kadar ağlamamaız gerekiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

gökhan gönülün ikinci sarı kartı yüzde yüz doğrudur. tekrarını hepiniz izlediniz çok iyi biliyorum. topu at at diye çocuğa işaret yapıyor, çocuk atmayınca kafasıyla ver ver diyerek yaklaşıyor yerdeki topa, çocuk atınca eğiliyor. cüneyt çakır pozisyonun dibinde. ikinci sarıyı veriyor zaman geçirmekten. ilk sarı kartını böyle görmüş olsa kimsenin ağzı açılmayacak ama malesef kör gibiyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu kadar yöneticilerin, yorumcuların ağladığını görmedim yahu.

Allah için hepimiz futbol izliyoruz , sırf hakemin teki 3 kırmızı kartı gösterdi diye maçı gs değilde hakem mi alır oldu. Yani hiç bir zaman olamıcak mı 3 kırmızı kart bir oyunda? Öyleyse adam gibi oynamasını bilip topu ayağınızla oynasaydınız, yemezdiniz. Çirkef oynamaktan top oynamaz oldu FB sahada , itip kakıp birde yaptığınız hareketler sonucu kartlara zırlıyorsunuz. Yazık lan , harbiden bişi diyemiyorum.

"Profesyönellik" gibi salak bir terimle adlandırılan zaman çalma hareketlerine yönelik çıkaralın her kart doğruydu , kusura bakmayın. Tek tek hak etti o futbolcular o kartları. Sırf ben FB yim böyle kolay kart yemem ben hareketlerine en güzel cevap Cüneyt Çakır'dan gelmiştir. Kendisine verilen 6 maç ceza yı da kınıyorum. Adil futbol diyip , Türkiye'de futboldan bunun gibi hakemler yüzünden gelişmiyor diye ağlayıp zırlayan tiplere sadece gülüyorum. Eğer Türkiye'de futbolun gelişmesini istiyorsanız sırf hak ettiği için o kartları FB ye gösteren Cüneyt Çakır gibi hakemlere saygı duyun lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Burda avaz avaz bağıranlar , Beşiktaş - Samsunspor maçından (5 kırmızı kart ile hükmen yenildiğimiz sonra da Fenerbahçe'nin 11 puan geriden gelip şampiyon olduğu sene)sonra "kurallar böyle" filan diye konuşanlarla aynı kişiler... Neden Türkiye'de diğer takım taraftarlarının Fenerbahçe'den nefret ettiğinin sebebi...
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu şimdi, Gs taraftari, Bjk taraftari hakkini aramiyor, arayamiyor kuyrugunu kisip ustune oturuyor diye, FB taraftari da mi oyle yapsin ? Hayir arkadas niyeymiş o.

Çok kötü maç yönetti. Öyle hakem olmaz. Defolsun gitsin. Ne diye susacakmişiz, hakemi eleştirmeyecekmişiz. Var mi oyle kofte ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...