Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eduardo Silva

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

arsenal ve hırvat milli takımının yıldızı eduardo nun
bugün oynanan Birmingham maçının ilk dakikasında feci şekilde ayağı kırıldı. ingiliz televizyonu pozisyonun tekrarını vermedi ama fotolar var.
en az 1 yıl sahalardan uzak kalacak.

http://i1.sinaimg.cn/ty/g/p/2008-02-23/U2030P6T12D3490541F44DT20080223213031.jpg

http://d.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/20080223/13/2686518136-soccer-barclays-premier-league-birmingham-city-v-arsenal-st-andrews.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Kemik tamamen gitmiş ya şaka gibi. İnanılmaz birşey o adam bir daha asla eski formuna kavuşamaz bence. Ne kırık bacaklar gördüm de kaslar olmasa kopacak bu yani tamamen kas, bağ falan tutuyor. Bu bacak bir senede yürüyecek kadar iyileşirse iyi.

O Taylor'un da Allah belasını versin yani. O adam bir daha futbol oynamasın yapılır mı öyle şey ya.

İyi bir yetenekti Eduardu yazık olmuş :(
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
of ama yani adamın ayağını koparsaymış taylor?

kaslarla bağlar tutuyo adamın ayağını kemik falan çıkmış gitmiş bakar mısınız ya? bu taylor'u futboldan men etseler de akılları başlarnıa gelse keşke.

Kesinlikle katılıyorum valla.

Resmen içim ürperdi resmi görünce. Direk parçalanmış ayak. O adamın ayağı bir daha eskisi gibi olmaz bir de tam bilek eklem yeri...

Açıkçası video olmadan da fotoğrafla kesin konuşmamak lazım ama harbi böyle topla alakasız dalıyosa vericeksin 2 sene futboldan men, aklı başına gelicek baltanın.
Sosyal ağlarda paylaş

isteyerek yapıyor gibi durmuyordu videoları izleyince gördüğüm kadarıyla. adam önceden kaymış eduardo da topa sol ayağıyla dokununca direk bacağına gelmiş adamın tackle ı. en az 6 maç falan versinler tabi de lafımı geri alıyorum hayat boyu men falan aheha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...