Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Galatasaray - Kasımpaşa

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

"Hiç kimsede suç bulmuyorum"

Kasımpaşa'ya yenilen G.Saray'da teknik direktör Karl Heinz Feldkamp LİG TV'ye yaptığı açıklamada "Düşüncemiz galip gelip farkı açmaktı. Fenerbahçe bıçak sırtındaydı. Bıçağı da köküne kadar saplamış olacaktık. Ama yapamadık" dedi.

"Hiç kimsede suç bulmuyorum. Bugün mağlubiyeti hep beraber aldık. Sırf takım değil ben de kaybettim. Leverkusen maçında birçok futbolcunun yıprandığını gördük. Daha diri olması beklenen futbolcuları oynattık ama bunları göremedik" ifadesini kullanan Alman teknik adam istifa edip etmeyeceği sorusuna ise "Hayır. Hiçbir zaman düşünmedim. Galip geldiğimde de düşünebilirdim bu olayı. Böyle mağlubiyetleri hazmedemezseniz büyük teknik direktör olamazsınız" dedi.

(Ligtv.com.tr)
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
02.03.2008 Beşiktaş 00:00 Galatasaray
09.03.2007 Galatasaray 0:0 Kayserispor
16.03.2008 B.B. Ankaraspor 00:00 Galatasaray

gs ın kaderi önümüzdeki 3 haftada belli olur , ya tamamen dağılır yada devam der..

Aynen katılıyorum, bunlara FB maçı da dahil. FB, BJK, Kayseri bunları kazanırsa şampiyonluğun ve kupanın en büyük adayı. Ama gidip FB ye elenir, Bjk ve Kayseri maçlarından 1 puan çıkarırsa 4.olup, Intertoto ya gider.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Yavaş 4. olururz da yine 3. olabiliriz.

Gerçi bu kadro değişiminde bu normal karşılanabilir ama o kadar ümit verip de sonradan batırmak ucuz kayıplarla ayıp olur

Demek istediğim zirveden kopar, iddaası kalmaz. Yoksa tabii ki çok zor Galatasaray'ın ilk 3 ün dışında kalması.

Bütün kaderini bu 3 maç çizecek, Galatasaray'ın.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan fener yenilince yok avrupa maçı sonrası yok takım eksik yok yedekler vs gs yenilince 4. olamaz vs çok komiksiniz cidden...
bu arada bu kalli de gitsin adam 80inden sonra deney faresi olarak kullanıyor takımı gs paf takımından 11 adam çeksen bıraksan sahaya yener kasımpaşayı ayıptır günahtır bu takımı bu hallere düşürme...
sanki sağ bek yok takımda songu koy oynasın babalar gibi allahım yoktan fantazi arıyor adam ya sabri de affedildi madem koy oynasın adam neden işkence yapıyorsun takıma taraftara yönetime...
Sosyal ağlarda paylaş

aga Fenerbahce bir maglubiyet aldi, galatasaray 2 hezimet. şimdi sence arada fark yok mu cidden ?

Galatasaray oldu bitti gitti bence, bu sezon hiç bi beklenti içine girmeyin..

Beşiktaş ya da Fenerbahçe lider kapar sezonu..

Fenerbahçe bence bundan sonra da puan kaybeder, sanirim beşiktaş şampiyon olur..

Galatasaray da olabilir tabi, ama zor bi ihtimal gibi gozuktu gozume sanki.. Ama futbol bu belli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Jay-Jay said:
Abi burdaki tuhaf nokta gsnin bu kadar kalliye-össana-hakan şüküre-dandik kaleciye-fos çıkan lincolne-zottiri bi yönetime-hasan şaşa :P- rağmen ligde fenerin üstünde olması :D

Ulan federasyon (:P)

tandoğan'a, rüştü'ye, cam adam gökhan'a, üzülmez'e, sinan'a, demirören'e rağmen bizde yapıoruz işte birşeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:
o diil de bana göre fenere yenilcez bu moralle hafta için.
sonra onun verdiği - moralle beşiktaşa da yenilcez.
kendimize gelemeyip sonraki maçları da alacaz içimize.
süper olcak ne diyim

aynen bole olcak ya :D

ayrica fb yede bok atma geregi duymuyorum, helal olsun sl de tam gaz devam ediyorlar.. tebrik ederiz. turkiye'den 2. bi takim daha avrupada basarili oluyor, daha ne isteriz.

gunaydin bu arada :D
Sosyal ağlarda paylaş

lig tahminlerini bir kaç hafta sonraya bırakalım, boşu boşuna sinir harbi yaratmayalım bence.

neye göre beşiktaş 3. ya da 4. mesela diyecek şimdi insanlar benim gibi. önümüzdeki hafta gs ile maç var, yenersek lider olabiliyoruz ama niyeyse ligi 3. ya da 4. bitiriyoruz fikstürümüz daha kolayken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...